Золотий Олімп-2023 26 травня 2023 року у Будинку культури відбулося свято винахідливості, творчості, кмітливості, таланту - вітання переможців та призерів Всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, предметних тижнів, спортивних змагань.

На Вінниччині продовжують працювати над розвитком безпечного, доступного та якісного освітнього середовища  Начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна взяла участь у засіданні колегії Департаменту гуманітарної політики ОВА, під час якого обговорили питання організації харчування та створення безбар'єрного простору в освітніх закладах Вінниччини. 

Відзначено 5-річницю проєкту «Поліцейський офіцер громади»  Поліцейський офіцер громади – це професія честі, справедливості, поваги та достоїнства. Бо сьогочас вимагає нових підходів і стандартів, особливо в умовах воєнного стану. 26 травня у Бирлівській гімназії Бершадської міської ради відбувся захід щодо відзначення 5-річчя проєкту «Поліцейський офіцер громади». 

Підбірка історій, які надихають…  Освітяни громади, діти та їхні батьки допомагають та підтримують наших військових. Знаходять неординарні шляхи, аби бути корисними в себе вдома, щоби ЗСУ там, на передовій, знали й відчували цю підтримку та допомогу. Пропонуємо вам підбірку «шкільних» історій про силу духу, єднання та наснагу. 

День Вишиванки у закладах освіти громади!  Вишиванка — це не лише одяг, а й символ нашої культури, нашої історії та нашої національної гордості. Вона зберігає дух минулих поколінь та об'єднує нас у сучасності. Соціальні мережі закладів освіти громади 18 травня заполонили дописи святкування Дня вишиванки. 

Проведено моніторинг знань учнів 10 класів з української мови  18 травня проведено моніторинг рівня навченості учнів 10-х класів закладів загальної середньої освіти Бершадської міської територіальної громади з української мови. 

Відбувся територіальний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Відкриття територіального етапу проведено на площі міста, де всі команди вишикувалися у святковий стрій. Урочисту ходу розпочали військові - представники першого відділу Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки - Герої нашого сьогодення. Перед роями-учасниками виступили міський голова Віталій Драган і начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна, які привітали присутніх з початком змагань та побажали здоров’я, міцності та наснаги.

Навчально-польові збори із предмету "Захист Вітчизни" для здобувачів освіти 11-их класів Бершадської територіальної громади  9 - 11 травня 2023 року відбулися навчально-польові збори із предмета «Захист України» для одинадцятикласників нашої громади. 

Відбулися профорієнтаційні зустрічі викладачів та студентів економічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса з одинадцятикласниками закладів загальної середньої освіти Бершадщини  Під час заходу викладачі університету ознайомили старшокласників із актуальними освітніми програмами економічного факультету, їхніми перевагами та пояснили, в чому полягає перевага цих професій, а здобувачі освіти університету розповіли про особливості навчання на факультеті. 

Відбулася зустріч освітян Бершадщини з головою Державної служби якості освіти України Русланом Гураком та доктором наук Київського національного лінгвістичного університету Ольгою Матвієнко  Захід відбувся на базі Бершадського ліцею № 1 імені Анатолія Матвієнка, на якому були присутні Бершадський міський голова Віталій Драган, його заступник Валентин Русначенко, начальник відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Тартачна, адміністрація закладу освіти. 

Відбулося розширене засідання штабу громади з організації та проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») .  Під час наради члени штабу та учасники організаційного процесу мали можливість внести пропозиції щодо підготовки до проведення гри – її практичних аспектів та вже наявного досвіду проведення.  

До уваги ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ!  Збірник тестових завдань для підготовки до НМТ з української мови 

 Бершадська станція юних техніків  Бершадська станція юних техніків – профільний позашкільний навчальний заклад, основним напрямком якого є науково-технічний, що передбачає залучення вихованців до активної діяльності з набуття техніко-технологічних умінь та навичок, розширення наукового світогляду, підготовку до активної науково-дослідницької роботи та оволодіння практичними уміннями та навичками з технічних видів спорту, організацію змістовного дозвілля.

Нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти  28 квітня 2023 року відділ освіти та спорту підготував щомісячну нараду з керівникамизакладів загальної середньої освіти, яка була присвячена актуальним для освітян питанням. Традиційно нараду розпочала начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна. 

 

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради