31 серпня відбувся освітянський форум «30-й Перший дзвоник в незалежній Україні. Гроно можливостей: якість, доступність та безпечність освіти». У заході взяли участь керівники закладів освіти територіальної громади, голови профспілкових комітетів, представниця ДЦЯО у Вінницькій області, старости старостинських округів та представники органів місцевого самоврядування. Форум, побудований у вигляді діалогу, мав на меті проаналізувати трансформацію галузі освіти в умовах децентралізації влади та сучасних викликів, таких як, глобалізація та діджиталізація суспільства, пандемія та соціальне дистанціювання. Вітав освітян та висловив всебічну підтримку перший заступник Бершадського міського голови Дмитро Красиленко.

Підсумки роботи за минулий навчальний рік підвела начальник відділу освіти Оксана Тартачна, яка інформувала про досягнення та виклики, організацію дистанційного навчання, фінансування галузі та результати реорганізації закладів освіти.
Завідувачка сектору роботи з експертами управління ДЦЯО Марина Федчишин познайомила учасників форуму з особливостями проведення інституційних аудитів та надала рекомендації щодо розбудови внутрішньої системи якості освіти.
Успішним досвідом педагогічної діяльності поділились директор Осіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Олег Гудименко, учителька початкової школи Маньківської філії Красносільського ОЗ, яка першою пройшла сертифікацію, Тетяна Тимошенко, завідувачка ЗДО «Колосок» с.Баланівка Таміла Федорак та директорка інклюзивно-ресурсного центру Людмила Загарій.
Привітав освітянську спільноту і голова ради голів профспілкових комітетів працівників освіти Микола Морочинський.
Практичний блок форуму провели представники сучасних виробників, які презентували віртуальні STEM- лабораторії, демонстраційне обладнання, 3D – моделі, дитячу та навчальну літературу.
Підсумки підведено, вектори окреслено, тому впевнено розпочинаємо новий навчальний рік!

 

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради