Висувне меню

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Напередодні професійного свята педагогічних працівників Бершадщини вітали керівництво громади. «Я не уявляю роботи без вас – команди надійних, енергійних, цілеспрямованих, патріотичних педагогічних працівників. Дякую за невтомну, самовіддану працю в нелегких умовах воєнного стану. Ми працюємо заради перемоги України та виховання її майбутнього – зауважив та подякував освітянам Бершадський міський голова Віталій Драган.

За підтримки МОН та ЮНІСЕФ стартує серія безкоштовних вебінарів для українських учителів про використання Всеукраїнської школи онлайн, мета якої – цікаве та ефективне навчання учнів 5-11 класів. Методичні вебінари допоможуть освітянам краще розібратися у темі використання цифрової платформи «Всеукраїнська школа онлайн» – від реєстрації, створення та налаштування особистого кабінету, до організації обговорень

Уже традиційно новий навчальний рік починається з олімпійського тижня, цей рік не став винятком. Вчителі фізичної культури активно долучилися до поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні та популяризацію здорового способу життя. Впродовж тижня, учні наших шкіл змагалися у спритності та витривалості. Діти отримали хороший настрій та заряд бадьорості! Ми ще раз побачили, що в наших школах ростуть сильні, спритні й сміливі діти.

МОН затвердило дати та перелік предметів зовнішнього незалежного оцінювання у 2023 році. Про це йдеться в наказі №715. Згідно з документом, ЗНО проводитимуть від 22 травня до 14 липня 2023 року. Учасники зможуть безплатно пройти оцінювання не більш як із п’яти навчальних предметів. Якщо вступник захоче обрати додаткові предмети, то він повинен оплатити їхню вартість. Перелік предметів, з яких проводитимуть ЗНО-2023:

13 вересня 2022 року  на базі КУ «Бершадський центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи на тему: «Організація виховного процесу в закладах освіти в 2022-2023 навчальному році».  В роботі наради взяла участь начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна, заступник начальника Оксана Ковальчук, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Валентина Куцак, психолог центру Людмила Пастух, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, практичний психолог Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. А.Матвієнка Лариса Маршалковська. 

Створення безпечного, комфортного, інклюзивного середовища, налагодження тісної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу та формування соціально-громадянської компетентності – основні пріоритети діяльності закладів дошкільної освіти у 2022-2023 навчальному році. Про ці та багато інших актуальних питань йшлося сьогодні на робочій нараді директорів закладів дошкільної освіти. Начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна звернула увагу на особливості роботи закладів дошкільної освіти Бершадської територіальної громади в новому навчальному році та в осінньо-зимовий період в умовах воєнного стану. Зазначила про зміни у законодавстві, Програмі харчування дітей дошкільного віку.

© 2022. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради