Його проголосили в грудні 2018 року на міжнародній конференції в Брюсселі. Повномасштабна війна росії проти України, яка триває 11 місяців, стала викликом для усіх освітян! Освітяни Бершадщини одними з перших відновили робочу дитячих садочків, разом з батьками будували та ремонтували укриття у дитсадках і школах. Освітній процес триває. Ми дбаємо про психо-емоційний стан наших дітей, їх інтелектуальний розвиток, розвиваємо їх творчі та спортивні здібності.
Ми разом наближаємо перемогу!

22 січня 104 роки тому було проголошено Акт Злуки Західноукраїнської та Української народних республік. Право жити у соборній Україні нині відстоюють на кордонах наші захисники. Освітяни у свою чергу тримають освітньо-волонтерський фронт. Спільно наближаємо нашу перемогу! Разом ми - сильна, соборна, суверенна, незалежна Україна!

Слава Україні!

З повагою, колектив відділу освіти та спорту Бершадської міської ради

Сучасна освіта вимагає сучасних підходів до навчання і виховання та управлінської діяльності. 20 січня 2023 року у рамках виїзного семінару керівники закладів загальної середньої освіти завітали до Бирлівської гімназії Бершадської міської ради.Учасники семінару ознайомилися з візиткою закладу «#БИРЛІВСЬКАГІМНАЗІЯ&ШКОЛАМРІЇ», яку представили учні 8-9 класів та мали змогу відвідати класні кімнати. Роботу ресурсної кімнати представила Олена Шарко, асистент учителя, яка розповіла про особливості проведення занять з дітьми з особливими освітніми потребами, звернула увагу присутніх на інноваційні форми, методи і прийоми, які використовуються під час інклюзивного навчання.

Дітям з особливими потребами необхідно дати можливість розвивати свої вміння, здобувати освіту, ставати членами суспільства. Ці завдання вирішує інклюзія – включення в соціальну діяльність людей з особливими потребами. Оскільки соціалізація відбувається в закладах освіти, необхідно створювати спеціальні умови для таких дітей, щоб їхні соціальні навички розвивалися одночасно з їхніми однолітками. Інклюзивна освіта – це, передусім, формування суспільної уваги та поваги до розмаїття та унікальності кожного учня чи учениці, що, у свою чергу, забезпечує ліпшу якість освіти для всіх дітей.

«Сучасний харчоблок – запорука здоров’я школярів Бирлівської гімназії Бершадської міської ради» - саме під такою назвою виграно проєкт у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» за сприяння БФ «МХП – Громаді!».
Під час реалізації проєкту здійснено ремонт шкільної їдальні та осучаснено харчоблок.

Пропонуємо вам безкоштовний вебінар з української мови для тих, хто готується до НМТ-2023. Учасники вебінару виконають тестову частину з української мови, зʼясують, які теми для них проблемні й над ними потрібно ще попрацювати. Також у режимі онлайн усі охочі зможуть поставити питання, що стосуються ЗНО/НМТ-2023.

© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради