Талановиті, небайдужі, винахідливі!.. Це про тих, що своїм розумом, працьовитістю, досягненнями покорили вершини Олімпу Знань, запалили факел допитливості, окрилили свої мрії про недосяжне, осягнули незвідане. Кажуть, що освіта – скарб, а праця – ключ до нього. І це, дійсно, так.

Адже тільки працьовитим і наполегливим відкривається широкий світ загадкового і таємничого… І знову свято таланту, свято знань і досягнень, з вишиваними небуденними візерунками світла і любові, які вплітають саме вони, наші олімпійці, у вінок Перемоги і Миру.

26 травня 2023 року у Будинку культури відбулося свято винахідливості, творчості, кмітливості, таланту - вітання переможців та призерів Всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, предметних тижнів, спортивних змагань.

Проймаємося гордістю за те, що учасниками, які поповнили скарбницю перемог нашої громади, стали понад 250 учнів.

Почесними гостями свята були міський голова Віталій Драган, його заступники. Грамотами Бершадської міської ради відзначено переможців і призерів різних рівнів олімпіад і конкурсів, а це - 86 учнів та 9 колективів.

Вшанували учасників свята неодноразовий переможець обласних та Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, володар Гран-Прі хореографічний ансамбль «Мрія», танцювальний колектив «Міраж», зразковий фольклорний гурт «Щедрограй» і аматорський ансамбль сопілкарів «Жайвір», Олександра Герасименко, Оксана Позаченюк та Наталія Кирилюк.

То ж вітаємо всіх «золотих олімпійців» і бажаємо нових перемог у наступному навчальному році. Адже досягнення наших учнів є стартовим майданчиком для інтелектуального та духовного зросту. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Обдаровані діти – це те найкраще, з якого створюється інтелектуальна еліта держави. Їм відкривати незвідане, сягати вершин, розбудовувати державу. Їм належить майбутнє. Хай же буде воно радісним, щасливим, мирним! 

Фото за посиланням:

https://photos.app.goo.gl/cbf4maPYRsLNEaNu9

https://fb.watch/kRqtnM8b6q/

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради