Ми народились і живемо на чудовій мальовничій землі. Тут жили наші діди, прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського. І де б ми не були, відчуваємо поклик рідної землі, яку сьогодні потрібно боронити.

9 - 11 травня 2023 року відбулися навчально-польові збори із предмета «Захист України» для одинадцятикласників нашої громади.

Свої вміння та навички, досвід та знанням передавали бійці Вінницького полку Бойового Братерства України та працівники першого відділу Гайсинського районного центру комплектування та соціальної підтримки.

Під керівництвом досвідчених інструкторів учні мали змогу закріпити знання з орієнтування на місцевості та топографії, першої домедичної допомоги та основ тактичної медицини, правил поводження з стрілецькою зброєю, основ безпеки та самооборони, ознайомитися з спорядженням військового.

Гартуючи свій характер і волю, маючи тверду руку і незламну віру наші діти здатні здійснити відвічну мрію багатьох поколінь українців – запевнити розквіт та велич Української нації та де

 

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради