Висувне меню

Останні новини

Керівництво відділом

27/06/2022
Переможці Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт членів учнівських лісництв

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт членів учнівських лісництв:

– Маценко Дарію, вихованку Сумівського учнівського лісництва «Юні друзі лісу»,  яка посіла ІІ місце, презентуючи роботу «Введення до складу лісових насаджень береки лікарської (Sorbus torminalis Crantz),як нової перспективної породи та вплив адсорбенту на її приживлюваність, ріст і розвиток» () педагог –наставник Маценко М.М.),

-  фіналістку конкурсу Шатайло Марину, вихованку Флоринського учнівського лісництва «Зелений світ». що досліджувала біологічну ха рактеристику та еколого-господарське значення лісосмуг Бершадщини (педагог-наставник – Макарчук О.В.)

13 червня 2022 року за результатами конкурсу науково-дослідницьких робіт вручені грошові премії, грамоти, дипломи, подяки педагогам наставникам та юним лісівникам, які зайняли в межах України ІІ місце.

Детальніше...  

24/06/2022
Завершення 2021-2022 навчального року у закладах загальної середньої освіти Бершадської громади

Завершився 2021-2022 навчальний рік. Заклади загальної середньої освіти видали документи про освіту. Цей рік був непростим для нашої громади і країни, в цілому. Спочатку галузь перейшла на дистанційний формат роботи через черговий спалах пандемії, спричиненої короновірусною інфекцією, а потім в наш дім прийшла війна. Заклади освіти закінчували навчальний рік он-лайн. Незважаючи на виклики сьогодення, учні та педагоги працювали на повну силу.  Як результат, маємо 115 переможців міських олімпіад з базових дисциплін та 9 в обласних олімпіадах; 53 переможці мовно-літературних конкурсів  учнівської та студентської молоді , з них 6 – обласних і 2 – учасники Всеукраїнського конкурсу ім. Петра Яцика.

Детальніше...  

24/06/2022
Золота і срібна гордість Бершадської громади

З нагоди здобуття повної загальної середньої освіти та вшанування юної інтелектуальної еліти Бершадщини 24 червня було проведено захід «Золота і срібна гордість Бершадської громади». На захід були запрошені випускники-медалісти, їх батьки та педагоги. Вітали відмінників навчання міський голова Віталій Драган, перший заступник Дмитро Красиленко та начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна. Цього року не було традиційних світанків випускників, ошатних суконь, пишних бенкетних залів… Все це вкрала підла війна. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих за волю та перемогу. Міський голова щиро привітав випускників з їх першими в житті вагомими нагородами – шкільними Золотими та Срібними медалями, побажав легкої долі, гарного життєвого вибору.

Детальніше...  

24/06/2022
Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

І хоч навчальний рік завершився, отримано табелі успішності та свідоцтва про освіту, навчальні випробування продовжуються! Сьогодні проходить підсумковий етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2021-2022 навчальному році. І хоч конкурс проходить он-лайн, ц е велика робота як учнів, так і їх наставників. Двоє наших учнів: випускниця Флоринського ЗЗСО І-ІІІ ст. Рожко Діана (учитель Мазур В.М.) та учень Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст.. №3 Думенко Артур (учитель Пугач С.М.), взяли участь у четвертому етапі цього відомого в усьому світі українознавчого мовного конкурсу, захищаючи не тільки честь свого навчального закладу та нашої громади, а й Вінницької області! Бажаємо успіху та тримаємо кулачки. Все буде Україна!

Тартачна Оксана Михайлівна

Начальник Відділу освіти та спорту 

Тел. 2-17-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Петрова Жанна Аркадьевна

Учитель географии

Детальніше  

Татьяна Ивановна Дьякова

учитель литературы

Детальніше  

Михаил Иванович Семенов

Учитель физики

Детальніше

учитель литературы

 

© 2022. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради