Висувне меню

Останні новини

Керівництво відділом

30/09/2022
У Бершадській громаді привітали освітян з їх професійним святом

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Напередодні професійного свята педагогічних працівників Бершадщини вітали керівництво громади. «Я не уявляю роботи без вас – команди надійних, енергійних, цілеспрямованих, патріотичних педагогічних працівників. Дякую за невтомну, самовіддану працю в нелегких умовах воєнного стану. Ми працюємо заради перемоги України та виховання її майбутнього – зауважив та подякував освітянам Бершадський міський голова Віталій Драган.

Детальніше...  

23/09/2022
28 вересня розпочинаються вебінари для українских учителів про використання Всеукраїнської школи онлайн

За підтримки МОН та ЮНІСЕФ стартує серія безкоштовних вебінарів для українських учителів про використання Всеукраїнської школи онлайн, мета якої – цікаве та ефективне навчання учнів 5-11 класів. Методичні вебінари допоможуть освітянам краще розібратися у темі використання цифрової платформи «Всеукраїнська школа онлайн» – від реєстрації, створення та налаштування особистого кабінету, до організації обговорень

Детальніше...  

20/09/2022
Олімпійський вернісаж

Уже традиційно новий навчальний рік починається з олімпійського тижня, цей рік не став винятком. Вчителі фізичної культури активно долучилися до поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні та популяризацію здорового способу життя. Впродовж тижня, учні наших шкіл змагалися у спритності та витривалості. Діти отримали хороший настрій та заряд бадьорості! Ми ще раз побачили, що в наших школах ростуть сильні, спритні й сміливі діти.

Детальніше...  

20/09/2022
ЗНО-2023: коли проводитимуть та з яких предметів

МОН затвердило дати та перелік предметів зовнішнього незалежного оцінювання у 2023 році. Про це йдеться в наказі №715. Згідно з документом, ЗНО проводитимуть від 22 травня до 14 липня 2023 року. Учасники зможуть безплатно пройти оцінювання не більш як із п’яти навчальних предметів. Якщо вступник захоче обрати додаткові предмети, то він повинен оплатити їхню вартість. Перелік предметів, з яких проводитимуть ЗНО-2023:

Детальніше...

Тартачна Оксана Михайлівна

Начальник Відділу освіти та спорту 

Тел. 2-17-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Петрова Жанна Аркадьевна

Учитель географии

Детальніше  

Татьяна Ивановна Дьякова

учитель литературы

Детальніше  

Михаил Иванович Семенов

Учитель физики

Детальніше

учитель литературы

 

© 2022. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради