Останні новини

Керівництво відділом

24/01/2023
24 січня - Міжнародний день освіти

Його проголосили в грудні 2018 року на міжнародній конференції в Брюсселі. Повномасштабна війна росії проти України, яка триває 11 місяців, стала викликом для усіх освітян! Освітяни Бершадщини одними з перших відновили робочу дитячих садочків, разом з батьками будували та ремонтували укриття у дитсадках і школах. Освітній процес триває. Ми дбаємо про психо-емоційний стан наших дітей, їх інтелектуальний розвиток, розвиваємо їх творчі та спортивні здібності.
Ми разом наближаємо перемогу!

 

22/01/2023
Щиро вітаємо вас із Днем Соборності України!

22 січня 104 роки тому було проголошено Акт Злуки Західноукраїнської та Української народних республік. Право жити у соборній Україні нині відстоюють на кордонах наші захисники. Освітяни у свою чергу тримають освітньо-волонтерський фронт. Спільно наближаємо нашу перемогу! Разом ми - сильна, соборна, суверенна, незалежна Україна!

Слава Україні!

З повагою, колектив відділу освіти та спорту Бершадської міської ради

 

21/01/2023
Розвиток єдиного інклюзивного освітнього простору в громаді

Сучасна освіта вимагає сучасних підходів до навчання і виховання та управлінської діяльності. 20 січня 2023 року у рамках виїзного семінару керівники закладів загальної середньої освіти завітали до Бирлівської гімназії Бершадської міської ради.Учасники семінару ознайомилися з візиткою закладу «#БИРЛІВСЬКАГІМНАЗІЯ&ШКОЛАМРІЇ», яку представили учні 8-9 класів та мали змогу відвідати класні кімнати. Роботу ресурсної кімнати представила Олена Шарко, асистент учителя, яка розповіла про особливості проведення занять з дітьми з особливими освітніми потребами, звернула увагу присутніх на інноваційні форми, методи і прийоми, які використовуються під час інклюзивного навчання.

Детальніше...  

21/01/2023
Інклюзивна освіта: досвід, виклики та завдання

Дітям з особливими потребами необхідно дати можливість розвивати свої вміння, здобувати освіту, ставати членами суспільства. Ці завдання вирішує інклюзія – включення в соціальну діяльність людей з особливими потребами. Оскільки соціалізація відбувається в закладах освіти, необхідно створювати спеціальні умови для таких дітей, щоб їхні соціальні навички розвивалися одночасно з їхніми однолітками. Інклюзивна освіта – це, передусім, формування суспільної уваги та поваги до розмаїття та унікальності кожного учня чи учениці, що, у свою чергу, забезпечує ліпшу якість освіти для всіх дітей.

Детальніше...

Тартачна Оксана Михайлівна

Начальник Відділу освіти та спорту 

Тел. 2-17-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Керівництво відділом 2

Детальніше  

Керівництво відділом 3

Детальніше  

Керівництво відділом 4

Детальніше

 

© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради