Різдвяна казка для дітей пільгових категорій. У грудні працювала Резиденція святого Миколая.Хлопчики й дівчатка занурилися в атмосферу зимових розваг.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів посібників для 1 класу у 2023-2024 н.р.

11 січня 2024 року відбулася нарада з керівниками закладів освіти під головуванням начальника відділу освіти та спорту Оксани Тартачної.

12 січня 2024 року відбувся ІІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Про проведення робочої наради Всесвітньої продовольчої програми ООН та представників закладів загальної середньої освіти області, які відібрані для участі у проєкті програми з покращення харчування учнів початкової школи.

15 січня 2024 року Лісниченській гімназії вручили довгоочікуваний,новий шкільний спеціалізований автобус ATAMAN виробництва ТОВ «ТРАК-БАС», який придбано через систему публічних електронних закупівель «Prozorro».

З серпня 2023 року відбувається надходження підручників для учнів 5-6 класів нашої громади. Для 6 класу отримано 7050 підручників, а це 95% забезпечення. Для 5 класу - 3774 підручники, що становить 66% від потреби.

Бирлівська гімназія взяла участь у конкурсі соціальних ініціатив #ФондМХПГРОМАДІ «Класи безпеки у навчальних закладах». 17 січня 2024 року у закладі освіти відбулося урочисте відкриття. 

Засідання робочої групи за напрямом "Функціонування закладів освіти Бершадської міської територіальної громади, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти"

Відбувся ІІ етап ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

19 січня 2024 року в спортивній залі Ліцею смт. Тростянець відбулися змагання ІІ (районного) етапу Гімназіади Вінницької області з баскетболу 3х3.

19 січня 2024 року відбувся ІІІ(обласний) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

22 січня - День Соборності України!

Школярі Бершадщини запустили челендж «Зігрій воїна — наблизь перемогу!»

Челендж добрих справ продовжується! Баланівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів прийняв естафету! Добрі справи творимо разом! Наступний — Війтівський ліцей!

З лідерами учнівського самоврядування Учнівської ради Бершадщини відбулися майстерки з ненасильницьких дебатів.

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради