Видовищні матчі з максимальною напругою фізичних і моральних сил, де кожен гравець прагне перевершити свого суперника швидкістю своїх дій, спрямовані на досягнення перемоги.
Так можна охарактеризувати змагання ІІ (районного) етапу Гімназіади Вінницької області з баскетболу 3х3, які відбулися 19 січня 2024 року в спортивній залі Ліцею смт. Тростянець.
За звання кращих баскетболістів Гайсинського району змагалися 12 команд юнаків і дівчат. Бершадську громаду на змаганнях представляли юні спортсмени Бершадських ліцеїв під керівництвом учителя фізичної культури Віталія Слівінського.
Наполегливі тренування дають результат.
Команда юнаків (Назар Зарічанський, Артем Хахалина, Денис Ожога, Микола Ратушняк.) впевнено дійшли до фіналу, здобули перше місце та право брати участь у фінальних змаганнях Вінницької області, обігравши суперників з Нової Ободівки (з рахунком 11:1).
Команда дівчат (Стелла Зарицька, Вікторія Макогон, Вікторія Іродюк, Софія Паламарчук) продемонструвала гарну гру та в результаті посіла ІІІ місце, виборовши перемогу з рахунком 5:0 у Ладижинських спортсменок.
Дякуємо всім учасникам за гарну гру та безкомпромісну перемогу!!!
voley2
© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради