Вітаємо переможців ІІ етапу ХХІІІ  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (в галузі освіти) «Об’єднаймося ж, брати мої!».

 До розгляду в конкурсі приймалися  роботи, присвячені національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність, та з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Епіграфом до творчих робіт були  слова Тараса Шевченка: «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, - Слава не поляже» («До Основ’яненка»). Всього подано на ІІ етап конкурсу 14 робіт. З них: в номінації «Література»-10, в номінації «Історія України і державотворення»-4.

У конкурсних роботах з історії розкривалися патріотизм та героїзм, самовідданість і відвага українських військових, які стали на захист нашої держави проти російської агресії. Роботи носили дослідницький характер.

Творчі роботи з літератури на вказану тему були за вибором автора різноманітними за жанром. Поетичні доробки учнів подавались у довільній формі.

Членами журі переглянуто конкурсні роботи і визначено переможців:

у номінації «Література»:

-Дикун Надію, ученицю 10 класу Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2(керівник  Феклістова Н.А.);

-Бездітну Анастасію, ученицю 5 класу та  Тиханкову Вікторію, ученицю 9 класу Бирлівської гімназії(керівник Деркач О.А.);

-Усату Софію, ученицю 7 класу та Авраменко Олену, ученицю 6 класу Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2(керівник Ковальська С.І.);

у номінації «Історія України та державотворення»:

-Грабового  Юрія, учня 10 класу Війтівського ліцею(керівник Арсинєвич О.В.);

-Похолюк Софію, ученицю 11 класу Бершадського ліцею №1 імені А.Матвієнка ( керівник Фіщук Н.Б.). 

Роботи переможців ІІ етапу конкурсу надіслано на ІІІ(обласний) етап.

Щиро дякуємо вчителям, наставникам за розвиток талантів та патріотичне виховання молоді!

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради