Новий тиждень у розпалі! Традиційно розпочинаємо його з корисних проєктів, посилань на навчальні платформи! 😉

📌 Як поводитися безпечно з мінами та нерозірваними предметами? Для учнів молодшої та середньої школи 4 квітня 2023 року відбудеться радіодиктант «Спільно до безпеки». Звучатиме він на хвилях «Українського радіо» голосом Пса Патрона, справжнього експерта з мінної безпеки.

Трансляцію диктанту дивіться також на сторінці https://www.facebook.com/UAMON МОН.

Також раніше були опубліковані уроки мінної безпеки, які можна переглянути за посиланнями: заняття для початкової https://bit.ly/3EY7aQr , середньої та старшої https://bit.ly/3TATDCo школи. 

📌 Для випускників
Наші колеги з Дніпра створили безкоштовну онлайн-платформу https://edu.dniprorada.gov.ua/ для підготовки до НМТ. Зареєструватися можуть учні з будь-якого міста України. На платформі розміщені лекції, а також 1500 тестів. Приєднуйтесь!

📌 Для освітян
Презентовано практичний порадник із подолання професійних складнощів під час війни «Сміливі навчати». 

Посібник для освітян містить практичні матеріали, які допоможуть зрозуміти психологічні аспекти дитячих реакцій на травматичні події війни, способи допомоги дітям у подоланні наслідків психотравм в освітньому процесі. Порадник також допоможе вчителям подбати про власне ментальне здоровʼя.

Завантажити порадник можна на сайті «Спільнотека»https://spilnoteka.org/broshura-smilyvi-navchaty-praktychnyj-poradnyk-z-podolannya-profesijnyh-trudnoshhiv-pid-chas-vijny-dlya-osvityan/ . На цьому ресурсі розміщені і інші методичні матеріали, курси для вчителів та розвивальні матеріали для дітей з тем безпеки, здорового харчування, здоровʼя та гігієни. 

📌 Для всіх
На платформі розвитку дошкільнят «НУМО» розміщено добірку з 20 коротких анімаційних відео «Стійкість для стійких» http://bit.ly/3TIrOJQ , яка містить приклади простих вправ, що допоможуть заспокоїтися дітям та дорослим і психологічно себе підтримати.

Часто люди у стресі та паніці відчувають себе безпорадними. Сили повертаються тоді, коли з’являється можливість щось самому робити та на щось впливати. Надані відеоматеріали розроблені у співавторстві із сімейною й дитячою психологинею Світланою Ройз. Добірку можна завантажити за посиланням http://bit.ly/3TMtDoQ , а також переглянути на ютуб-каналі https://bit.ly/3JLEpar «Нової української школи».

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради