9 травня 2024 року в Бершадській міській територіальній громаді проведено Турнір дружин юних рятувальників-пожежних.
За право взяти участь у фестивалі змагалися школярі команд Баланівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Ольгопільського ліцею та Шляхівського ліцею ім.Г.Й.Кузика.
🔹 На заході були присутні начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Бершадської міської ради Олексій Десяк, заступник начальника відділу освіти та спорту Оксана Ковальчук, фахівці відділу забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Гайсинському районі центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Владислав Сорока, Сергій Мельник, Андрій Кольцов та Руслан Вихристюк.
🔸 Гості звернулись до присутніх з вітальними словами й побажали всім учасникам успіхів та перемоги, та наголосили на необхідності продовження практики проведення заходів, спрямованих на підвищення іміджу професії рятівника в очах підростаючого покоління.
🔹 Після урочистого відкриття учасники продемонстрували свої навички, знання, змагаючись у конкурсах «Візитка», «Огляд театралізованих міні-вистав», «В пріоритеті – безпека».
🔸 Наприкінці заходу журі підвели підсумки змагань. Перше місце посіла команда Шляхівського ліцею ім.Г.Й.Кузика Джулинськоїсільської територіальної громади. Переможців Турніру було відзначено кубками та грамотами.
Щиро вітаємо переможців та всіх учасників фестивалю, які показали високу майстерність, свідоме і грамотне ставлення до власної безпеки, до збереження життя та здоров’я в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
 
pog2
© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради