До вашої уваги розгорнута інформація щодо прийому дітей до 1-х класів на 2024/2025 навчального року.
Що варто знати батькам?
Зарахування дітей до 1-го класу в заклади загальної середньої освіти Бершадської міської територіальної громади на 2024/2025 навчальний рік здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» (розділ ІІ «Доступність повної загальної середньої освіти» статті 6, 8, 9), Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367
• Прийом заяв здійснюється з 01.04.2024 по 31.05.2024
• У разі наявності вільних місць зарахування здійснюється після 15.06.2024
До школи необхідно надати:
• заяву про зарахування за встановленим зразком;
• оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (подається до 25.08.2024);
• копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа – за можливості).
Батьки мають право подати заяву та документи у будь-який зручний спосіб до:
• закладу освіти, на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають;
• будь-якого іншого закладу (дитина може бути зарахована на вільні місця).
УВАГА! Зарахування дітей до 1-го класу на конкурсних засадах (проведення будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини) для здобуття початкової освіти забороняється.
Чи можуть батькам відмовити у зарахуванні дитини до школи
Не може бути відмовлено у зарахуванні дітей, які вступають до першого класу закладу загальної середньої освіти.
Прийом дітей ВПО
Якщо документи на зарахування до 1 класу подають особи, які є внутрішньо переміщеними особами, але не зареєстрованими на території Бершадської міської територіальної громади, заклад освіти сприяє їх реєстрації і не відмовляє у прийомі документів.
Скільки 1-х класів планується відкрити? Яка чисельність набору дітей в 1 клас?
На 2024/2025 навчальний рік планується відкрити 21 перший клас у закладах загальної середньої освіти Бершадської міської територіальної громади.
Починаючи з 1 вересня 2024 року,наповнюваність класів початкової школи має обмежуватись 24 учнями.
© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради