Талановиті, небайдужі, винахідливі!.. Це про тих, що своїм розумом, працьовитістю, досягненнями покорили вершини Олімпу Знань, запалили факел допитливості, окрилили свої мрії про недосяжне, осягнули незвідан
Кажуть, що освіта – скарб, а праця – ключ до нього. І це, дійсно, так. Адже тільки працьовитим і наполегливим відкривається широкий світ загадкового і таємничого… Ми щодня вплітаємо у вишивану долю України ще одне покоління креативної юності.
16 травня, у День української вишиванки в залу засідань КО ДЮСШ «Ровесник» завітали ті, що осягли вершини Олімпу, підкорили незвідані далі наук, простелили візерунки своєї творчості у вишуканості й розмаїтті досягнень. Це переможці та призери Всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, предметних тижнів, спортивних змагань.
Почесними гостями свята були міський голова Віталій Драган, його заступники Дмитро Красиленко, Валентин Русначенко та Олександр Нечитайло та секретар міської ради Віктор Олійник. Грамотами Бершадської міської ради, відділу освіти та спорту відзначено переможців і призерів різних рівнів олімпіад, конкурсів, спортивних змагань.
Вшанували учасників свята неодноразові переможці обласних та Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, зразковий фольклорний гурт «Щедрограй», танцювальний колектив «Міраж», ансамбль вчителів Бершадського ліцею «Червона калина», Олександра Герасименко, Оксана Позаченюк та Віталій Ременюк.
То ж вітаємо всіх «золотих олімпійців» і бажаємо нових перемог у наступному навчальному році. Ми віримо, що прийдешній Золотий Олімп ми зможемо зустріти в мирній, вільній, незалежній Україні! І вплетемо кожен хрестик незрівнянної, вишиванки у ще один крок до перемоги Творчості, Талантів, Креативності
 
 
 
 
 
© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради