Завершилась атестація педагогічних працівників у 2023-2024 навчальному році.
Атестацію проведено за новим Положенням (наказ МОН від 09.09.2022 року № 805). В цьому положенні ще більше розширюється автономія закладів освіти: відтепер присвоєння та підтвердження вищих кваліфікаційних категорій та педагогічних звань – право та відповідальність атестаційних комісій закладів освіти (І рівня). Відділ освіти своєю комісією атестує керівників закладів освіти та відокремлених структурних підрозділів, а також педагогів закладів, педагогічні колективи яких становлять менше 15 чоловік.
Атестація педагогічних працівників пройшла в доброзичливій атмосфері, адже атестаційна комісія керується принципами відкритості та колегіальності, доброзичливого ставлення до педагогічного працівника, повнотою, об’єктивністю та системністю оцінювання його діяльності.
Всього було проатестовано 23 педагоги закладів освіти нашої громади:
- на відповідність займаним посадам 9 керівників закладів освіти та 2 фахівці Бершадського інклюзивно-ресурсного центру;
- на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій і педагогічних звань 3 педагогічних працівники закладів, у яких працює менше 15 педпрацівників, 6 керівників закладів освіти, які викладають навчальні предмети, 1 керівник закладу дошкільної освіти та 3 вихователі;
- 3 керівники гуртків Бершадського будинку дитячої творчості атестувались на підтвердження та встановлення тарифних розрядів.
Атестація спрямована на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, є стимулом до безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників. А підсумкове засідання – це завершення чергового етапу і… початок нового міжатестаційного періоду!
Щиро дякуємо Вам за вашу нелегку та плідну працю. Дякуємо нашим ЗСУ, що маємо змогу працювати і навчати! Все буде Україна!
at2
© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради