Фізична культура й спорт сьогодні займають важливе місце у всебічному розвитку дитини.
Адже ми говоримо про здорове покоління майбутнього. Тому в сучасній освіті забезпечуються нові підходи до викладання фізичної культури в школах громади. Тобто йдеться про впровадження модульної системи навчання. А це послідовний і цілеспрямований розвиток учня, тобто альтернатива ґаджетам та пригніченому стану дітей, що зумовлений подіями сьогодення.
Здорова дитина – важливість, необхідність, пріоритет. І це відображається в усіх сферах: влада, освіта, батьки. Бо сьогочас вносить свої корективи, стимулює нас до нових підходів.
20 та 21 березня міський голова Віталій Драган, його заступник Валентин Русначенко відвідали заклади загальної середньої освіти громади, поспілкувалися з учителями фізичної культури, здійснили огляд спортивних споруд. Основна мета візиту - визначення потреб закладів у спортивному інвентарі, необхідному для якісного проведення уроків і тренувань.
Віталій Григорович підкреслив, що пріоритетом сьогодення є здорова дитина. Тому забезпечення закладів освіти необхідними ресурсами - це один з важливих та потрібних кроків.
- Фізична культура в Новій українській школі займає важливе місце, тому потребує нових підходів до викладання предмета, - наголошували вчителі фізичної культури.
Такі ініціативи свідчать про увагу до сучасної освіти, стимулюють покращення умов для навчання й розвитку кожного учня. Адже інновації в освітньому процесі, зокрема в галузі фізичної культури, відкривають нові перспективи для дітей та сприяють всебічному становленню здорового й активного покоління.
vol2
vol3
© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради