29 листопада 2023 року на базі Устянського ліцею проведено семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Командний менеджмент як траєкторія підвищення педагогічної майстерності та удосконалення освітнього процесу».

Роботу семінару розпочала начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна, яка звернула увагу на те, що головним завданням сучасної школи є створення безпечного освітнього простору та забезпечення якості освіти, побажала учасникам семінару плідної та конструктивної роботи.

Заступників директорів з навчально-виховної роботи заходу привітав директор ліцею Іван Кустрич, який провів екскурсію по закладу та розповів про творчі успіхи педагогів закладу.

Про особливості розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти поділилась досвідом заступник директора з навчально-виховної роботи Марія Красиленко.

У ході практичної частини учасники семінару мали можливість переглянути фрагменти уроків.

Під час семінару обговорили актуальні питання, ознайомилися з нормативною базою, алгоритмом управлінських дій, поділилися власними напрацюваннями.

Проведені заходи сприяли формуванню в заступників директорів з навчально-виховної роботи управлінських і методичних компетентностей щодо ефективних підходів до організації й планування роботи, використання нетрадиційних форм методичної роботи, спрямованих на удосконалення й підвищення професійної майстерності педагогів, активізацію їхнього творчого потенціалу, формування здатності до швидкої адаптації в умовах військового стану та реформування української школи.

За підсумками роботи семінару учасникам надано методичні рекомендації.

sem2

sem3

 sem4

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради