Розуміємо, що тиждень канікул, але ми підготували для вас посилання на цікаві проєкти, які допоможуть провести відпочинок з користю і не лише!

 📌 Учням від 10 до 16 років                                                                                                                                                             

MriyDiy Project School оголошує набір до безкоштовного весняного MriyDiy Project Camp. Учасники й учасниці зможуть побачити й почути на реальних прикладах, що таке проєктний менеджмент, дізнатися про роботу в цій сфері: командотворення, маркетинг, комунікації, пошук ресурсів.
Проєкт MriyDiy Project School реалізують за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Міністерства молоді та спорту України. Із повною інформацією можна ознайомитися на сайті школи. Заняття триватимуть з 28 березня до 1 квітня. 

📌Для тих, хто хоче більше на канікулах дізнатися про світ
П'ятиденний безкоштовний онлайн-табір для школярів з усієї України. Веселі та пізнавальні зустрічі із запрошеними мандрівниками, письменниками, видатними людьми та фантастичними доповідачами дозволять відчути теплий подих Африки, запахи Америки, кольори Азії, смаки Європи та широту Австралії. Кожен день – нова частина світу. Приєднатися можуть усі охочі! Для цього переходьте за посиланням та обирайте цікаву для себе частину світу та реєструйтеся. Старт 27.03. 

📌 Учням 8-11 класів                                                                                                                                                                       

Вчитись можна не лише за столом чи партою. Можна і в потязі чи автобусі, під час прогулянки чи лежачи в ліжку. Можна навіть в укритті – для цього потрібно лише слухати. ГО “Смарт освіта” за підтримки Educo запустила проєкт  "ВЧИСЯ ВУХАМИ" . Це можливість для учнів безоплатно вивчати українську мову, літературу та історію України у форматі аудіоуроків - не сухих "вичиток", а з цікавою осучасненою подачею матеріалу.  

📌 Вчителів, практичних психологів, батьків запрошують 12 квітня на вебінар про кібербулінг.                                                   

Під час вебінару ви дізнаєтесь, як допомогти дитині розпізнавати, уникати та протидіяти інтернет-цькуванню». Вебінар пройде у рамках Всеукраїнського науково-освітнього проєкту «Навчатися, щоб навчати». Зареєструватися для участі – тут .   

📌 Усім українцям                                                                                                                                                                               

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу. Сайт "Ти як?" , що створений в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської, пропонує техніки самодопомоги під час стресу, контакти гарячих ліній психологічної допомоги, корисні поради для піклування про ментальне здоров'я.                                 

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради