У межах домовленостей Міністерства освіти і науки України та компанії «Google» розпочалося доставлення хромбуків для забезпечення потреб українських педагогічних працівників. Щоб охопити проектом якомога більше освітян, які потребують девайсів для організації освітнього процесу, зокрема за дистанційною формою, компанія «Google» прийняла рішення про збільшення розміру допомоги з 43 тис. ноутбуків «Chromebook» до 50 тис. пристроїв.

 

Вінницька область отримала 2428 хромбуків для 558 закладів освіти. Хромбук – це новий тип комп’ютера, який працює на базі операційної системи з хмарним сховищем, вбудованими продуктами Google і кількома рівнями безпеки.

9 березня начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов передав частину пристроїв, а саме 130 одиниць, педагогічним працівникам Бершадської громади. На зустрічі були присутніми заступник міського голови Бершадської міської ради Валентин Русначенко, начальник відділу освіти Бершадської міської ради Оксана Тартачна та керівники всіх шкіл громади.

Дана техніка дозволить покращити доступність освітніх послуг дітям та полегшить роботу нашим вчителям. Це чергова партія гаджетів у рамках реалізації державного проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

Щоб допомогти українським учителям опанувати необхідні цифрові компетентності та освоїти нові девайси, МОН разом з компанією «Google» проведуть навчання за допомогою серії семінарів і онлайн-матеріалів, зокрема щодо використання Google Workspace for Education. Однією з таких можливостей є онлайн-курс «Цифрові інструменти Google для освіти», проходження якого доступне протягом 2022-2023 навчального року для освітян усіх рівнів на безоплатній основі.

Проект є продовженням ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», а його реалізація стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» та за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради