«Сучасний харчоблок – запорука здоров’я школярів Бирлівської гімназії Бершадської міської ради» - саме під такою назвою виграно проєкт у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» за сприяння БФ «МХП – Громаді!».
Під час реалізації проєкту здійснено ремонт шкільної їдальні та осучаснено харчоблок.

16 січня 2023 року відбулося урочисте відкриття шкільної їдальні у Бирлівській гімназії. На захід завітали Бершадський міський голова Віталій Драган, заступники міського голови Дмитро Красиленко та Валентин Русначенко, провідний фахівець БФ «МХП - Громаді» Леся Турчинська, директор Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт» Олексій Суховітрук, начальник відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Тартачна, заступник начальника відділу освіти та спорту Оксана Ковальчук, староста с. Бирлівска Мирослава Рекечинська, колектив Бирлівської гімназії та учні.
Свято розпочалося візиткою гімназії «#БИРЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ&ШКОЛА МРІЇ». Заклад освіти презентували учні 8-9 класів, а танок «Кухарчата» виконали найменші діти – першокласники.
Леся Турчинська відмітила, що реалізація таких проєктів – це крок до школи мрії, запорука якісного навчання і харчування учнів.
Віталій Драган наголосив на тому, що така допомога сьогодні, у цей важкий для всіх час, час війни, дуже важлива і необхідна, та вручив подарунковий сертифікат на суму 50 000 гривень для придбання необхідного обладнання на харчоблок. Також очільник громади подякував учням за виступ і пригостив їх солодощами.
Олексій Суховітрук звернув увагу присутніх на те, що підтримка закладів освіти сьогочас є суттєвою, і вона продовжуватиметься.
Катерина Шарко, директор гімназії, розповіла про реалізацію проєкту, ремонтні роботи на харчоблоці, подякувала спонсорам за вагомий внесок, допомогу, підтримку, небайдужість до проблем сучасної освіти.
«Час діяти, Україно!» - Всеукраїнський конкурс мікрогрантів завдяки Благодійному фонду «МХП — Громаді» - це підтримка та надійність, втілення сучасних ідей, розвиток ініціатив та шлях до успіху

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради