Висувне меню

02 вересня 2022 року  на базі  КУ «Бершадський центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбувся семінар  заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Реалізація Концепції державної політики НУШ у сфері реформування базової загальної середньої освіти». У роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Тартачна, консультант центру Валентина Куцак, директор  КУ «БІРЦ» Людмила Загарій, заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти, професійного ліцею. Консультант центру Валентина Куцак  ознайомила присутніх з планом роботи заходу. 

Роботу семінару розпочала начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна, яка звернула увагу на те, що головним завданням сучасної школи є створення безпечного освітнього простору та забезпечення якості освіти. Сьогодні всі заклади освіти територіальної громади готові до очного навчання. Також Оксана Михайлівна звернула увагу заступників директорів на харчування учнів у новому навчальному році, підвіз шкільними автобусами до закладів освіти, навчання дітей ВПО, проведення медоглядів.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи  Війтівського опорного закладу І-ІІІ ступенів Ірина Романчук ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою та особливостями організації освітнього процесу у 5-6 класах  у новому навчальному році.

       Ольга  Скалецька, заступник директора з навчально-виховної роботи Флоринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів,   розповіла про вимоги та рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів у 5-6 класах.

   Про те, як розробити освітню програму закладу загальної середньої освіти та навчальний план для базової школи, поділилася Світлана Джура, заступник директора з навчально-виховної роботи П’ятківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

   Світлана Лазарева, завідувачка Маньківської філії Красносільського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, учителька української мови та літератури,  ознайомила присутніх з критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класу з мовно-літературної галузі, детально зупинилася на питанні формувального оцінювання. Учителька математики Бершадського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Людмила Кушнір  розповіла, як потрібно  розвивати ключові компетентності та наскрізні уміння на уроках математики.

    Сьогодні важливим є питання впровадження електронних класних журналів та щоденників учнів. Про це повідомила консультант центру Валентина Куцак, а Ганна Ніколайчук, вчителька інформатики Флоринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, показала практичне впровадження електронних журналів та щоденників.

  Про особливості організації інклюзивної освіти в новому навчальному році  розповіла директор інклюзивно-ресурсного центру Людмила Загарій.

    Під час семінару всі питання активно обговорювалися, присутні мали змогу обмінятися досвідом, поділитися своїми напрацюваннями.

 

 

 

© 2022. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради