Зима – надзвичайно чарівна пора року. Це пора подарунків, веселощів і здійснення чарівних бажань! Її з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають, затамувавши подих, вірити в новорічну казку, різдвяне диво та сподіватися на щасливі зміни.

2 грудня на території Вінницького обласного центру культури «Щедрик» відбулося новорічне свято для дітей нашої громади.

Зустріч з чарівником та його загадковими феями, новорічні пісні перетворили морозний сонячний день на справжню зимову казку для дітей.  Під час новорічного дійства разом із казковими героями малеча водила хороводи та співала, казкові герої веселили дітлахів цікавими конкурсами та розвагами. У святковій чарівній атмосфері вони поринули у різдвяну казку, яка запам’ятається їм надовго. А наприкінці свята всі отримали новорічні подарунки.

Супроводжувала діток під час свята, ділила з ними позитивні емоції та незабутні враження громадська діячка Лілія Драган. «Немає нічого кращого, аніж побачити власними очима радісний дитячий сміх, - коментує - Лілія Драган, - В такі моменти хочеться стати помічницею чарівника, подарувати кожній дитині тепло та піклування».

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради