31 серпня відбувся педагогічний форум «Україна була, є і буде!». Форум об’єднав понад 170 членів нашої великої освітянської родини!

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся перший заступник міського голови Дмитро Красиленко, підкресливши вагому роль вчителя у розвитку української освіти. Він висловив подяку усім освітянам, які роблять важливу і необхідну роботу у надскладних умовах – тримають на собі освітній фронт.

Начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна, зауважила, що освіта має вирішальне значення для добробуту та розвитку дітей. Поновлення роботи закладів дошкільної освіти та початок нового навчального року у школах створюють виняткову можливість забезпечити дітей доступом до безпечного освітнього середовища. Для дітей важливо мати можливість навчатися, взаємодіяти зі своїми однолітками та отримувати підтримку від учителів.

Узагальнили роботу за рік та обговорили основні виклики навчального року 2023/2024. Серед основних пріоритетів або «ключів» на рік під час змістовної панельної дискусії визначили подолання освітніх втрат, повернення дітей до очного навчання, безпечні умови в закладах освіти, продовження роботи над реформою харчування. У невимушеній атмосфері спілкувалися з питань управління закладом та організації освітнього процесу.

Ми, освітяни, творимо майбутнє – об’єднуємо, навчаємо й виховуємо.

kol1 kol2

kol4

© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради