Засідання професійних педагогічних спільнот вчителів фізичної культури та Захисту України 28 серпня 2023 року в Бершадському ліцеї відбулось засідання професійних педагогічних спільнот вчителів фізичної культури та Захисту України.

Засідання професійної спільноти вчителів математики Серпень – особливий місяць для вчителів. Щороку о цій порі педагоги збираються, щоб у дружньому колі обговорити питання та проблеми, які постають перед початком нового навчального року. Традиційно в кінці серпня відбулося засідання професійної спільноти вчителів математики.

Засідання спільноти вчителів початкових класів на тему: Освітній процес в початковій школі: виклики та реалії НУШ» На базі Бершадського ліцею №1 імені А.Матвієнка 29 серпня 2023 року відбулося засідання спільноти вчителів початкових класів на тему: Освітній процес в початковій школі: виклики та реалії НУШ».

Організаційно-методичні аспекти робота вчителів художньо-естетичного циклу та трудового навчання в новому навчальному році 25 серпня 2023 року відбулося засідання спільноти вчителів художньо-естетичного циклу та спільноти вчителів трудового навчання.

Засідання професійної спільноти вчителів фізики та астрономії Бершадської територіальної громади 28 серпня відбулося засідання професійної спільноти вчителів фізики та астрономії Бершадської територіальної громади.

Засідання cпільноти вчителів інформатики Бершадської громади 28 серпня на базі Бершадського ліцею №1 відбулося засідання Спільноти вчителів інформатики Бершадської громади. На засіданні було обговорено низку актуальних питань пов’язаних з початком навчального року, адмініструванням спільноти, підготовкою до олімпіад, цифровізацією освіти.

Засідання спільноти бібліотекарів 29 серпня 2023 року в приміщенні актової зали відділу освіти та спорту Бершадської міської ради відбулося засідання спільноти бібліотекарів на тему: «Організація роботи шкільних бібліотекарів у новому навчальному році».

«Нові виклики та можливості НУШ в мовно-літературній галузі» 25 серпня 2023 року на базі Бершадського ліцею відбулося засідання спільноти вчителів-філологів на тему: «Нові виклики та можливості НУШ в мовно-літературній галузі».

Засідання педагогічних спільнот-об’єднань учителів природничої галузі 29 серпня 2023 року на базі Бершадського ліцею відбулися засідання педагогічних спільнот-об’єднань учителів природничої галузі.  

І знову нові підручники!! Станом на 29 серпня отримано нові підручники в кількості 4399 примірників, що становить 65% від загальної кількості замовлених підручників. Найближчим часом очікуємо нову партію підручників для учнів 5 та 6 класів.

Заклади дошкільної освіти Бершадської міської територіальної громади відновили прийом дітей 28 серпня 2023 року заклади дошкільної освіти Бершадської міської територіальної громади відновили прийом дітей. При організації освітнього процесу пріоритет № 1 - питання безпеки, з урахуванням реалій сьогодення та дії правового режиму воєнного стану.

Нагородження нагрудним знаком МОН України "Відмінник освіти" Учителя Війтівського ліцею Анастасія Миколайовича Демидова нагороджено нагрудним знаком МОН України "Відмінник освіти"

Подарунки дітям,з числа внутрішньо-переміщених 25 серпня Бершадську територіальну громаду відвідала Людмила Головашич - голова Гайсинської районної військової адміністрації, яка вручила дітям наплічники з канцелярією.

"Батьківське Серце"  18 серпня 2023 року в музеї Гідності та Свободи Бершадського ліцею відбувся урочистий захід «Батьківське серце». За ініціативи Всеукраїнської військово-цивільної громадської спілки «Бойове Братерство України» було проведено вручення срібних пам’ятних кулонів «Батьківське серце» дітям, батьки яких загинули за час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.

Нарада з директорами закладів дошкільної освіти 09 серпня 2023 року в залі засідань відділу освіти та спорту Бершадської міської ради відбулася нарада для директорів закладів дошкільної освіти.

Стартує новий 2023-2024 навчальний рік: відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти 08 серпня 2023 року на базі Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти з актуальних питань щодо організованого початку 2023/2024 навчального року в умовах правового режиму воєнного стану.

DECIDE Summer Clubs – «Ми вдома – в Україні» у Красносільському ОЗЗСО З метою організації змістовного дозвілля дітей в період літніх канікул в громаді виграно та реалізовано швейцарсько-український проєкт DECIDE Summer Clubs – «Ми вдома – в Україні», що спрямований на підтримку двох важливих реформ – освіти та децентралізації.

© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради