Головним пріоритетом сучасного патріотичного виховання є вироблення переконаності в учнів, що сила українців в їх єдності. Відбулося розширене засідання штабу громади з організації та проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Під час наради члени штабу та учасники організаційного процесу мали можливість внести пропозиції щодо підготовки до проведення гри – її практичних аспектів та вже наявного досвіду проведення. Так, було запропоновано внести додатковий акцент до перебігу заходу, а саме – додати ідейний аспект у проведення гри, звернувши увагу на роз’яснення смислових деталей, мотивів, а не лише на технічному виконанні завдань.

Відпрацьовано особливості територіального етапу гри, надано методичні рекомендації щодо участі, обговорено питання, які виникають у керівників під час підготовки та окреслено коло завдань щодо проведення гри у умовах воєнного стану.

Зустріч було спрямовано на мотивацію та активізацію творчого потенціалу сучасної молоді, формування у юні високих морально-психологічних якостей, виховання справжніх патріотів України.

Бажаємо перемоги та гарних результатів усім учасникам гри!

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради