Висувне меню

13 вересня 2022 року  на базі КУ «Бершадський центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи на тему: «Організація виховного процесу в закладах освіти в 2022-2023 навчальному році».  В роботі наради взяла участь начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна, заступник начальника Оксана Ковальчук, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Валентина Куцак, психолог центру Людмила Пастух, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, практичний психолог Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. А.Матвієнка Лариса Маршалковська. 

     Консультант центру Валентина Куцак ознайомила присутніх з планом роботи наради.

      Роботу  наради розпочала начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна, яка звернула увагу на те,що викликом нового навчального року є організація освітнього процесу після вимушеного переривання  його звичного  перебігу, викликаного спочатку тривалими карантинами, потім військовою агресією російської федерації на території нашої держави.

    Консультант центру Валентина Куцак ознайомила присутніх з питаннями організації виховного процесу в закладах освіти у 2022-2023 навчальному році, звернула увагу на основні напрямки роботи. 

    Аліна Янчук, заступник директора з виховної  роботи Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1 ім. А.Матвієнка наголосила на особливостях планування виховної роботи в закладах освіти, співпраці заступника директора з виховної  роботи, педагога-організатора та практичного психолога.

    Про те, як організувати освітній виховний процес в закладі освіти за різними формами навчання (очно, дистанційно) поділилася досвідом роботи заступник директора  з виховної роботи Бершадського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3  Алла Олійник.

    Час не стоїть на місці, він потребує змін.  Про оновлення змісту виховання, форм і методів організації виховної роботи в школі відповідно до концепції НУШ  розповіла та презентувала колегам  Тетяна Шевчук, заступник директора з виховної роботи Осіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

    Психологічна служба в системи освіти є складовою частиною державної системи охорони психічного здоров'я молодих громадян України і діє з метою виявлення і створення соціально-психологічних умов розвитку особистості. Як психологічно підтримати дітей, особливо під час війни, розповіла психолог центру Людмила Пастух.

    Досвідом роботи з дітьми, співпрацю з педагогом-організатором та заступником директора з виховної роботи поділилася практичний психолог Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. А.Матвієнка Лариса Маршалковська.

  Заступник начальника відділу освіти Оксана Ковальчук наголосила на участі закладів освіти в освітянських проектах. Сьогодні перед нами стоїть важливе завдання- об’єднання зусиль педагогічної та батьківської спільнот, забезпечення здобуття якісної освіти, збереження життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу.

     Під час наради всі питання активно обговорювалися, присутні мали змогу обмінятися досвідом.

Валентина КУЦАК, консультант центру

 

© 2022. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради