Висувне меню

22 вересня 2021 року за участю міського голови Віталія Драгана відбулося засідання круглого столу на тему: «Робота комунальних установ, представників освітянської галузі громади. Проблеми, досягнення, плани». Також у заході взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Красиленко, заступник міського голови Валентин Русначенко, начальник відділу освіти та спорту міської ради Оксана Тартачна, депутати міської ради, директори закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів. Розпочавши засідання, міський голова відмітив, що в ході діалогу маємо виявити проблеми освітянської галузі та знаходити шляхи їх вирішення. «Ми хочемо бачити правдиву картину галузі освіти, готові чути керівників навчальних закладів, проблеми та перспективи...

...розвитку закладу, спільно знаходити рішення, змінюватись та трансформуватись, - зауважив Віталій Драган, - адже наші діти мають отримувати якісні освітні послуги. Начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна окреслила загальну картину освіти територіальної громади після її реформування.
В ході засідання акцентувалась увага на комунальних закладах та установах, які є складовою освітянської мережі в Бершадській міській територіальній громаді..
Керівники комунальних закладів звітували перед учасниками засідання, підкріпивши свої звіти презентаційними матеріалами. Так, про досягнення та перспективи естетичного виховання талановитої молоді у громаді інформацію надав директор будинку дитячої творчості Юрій Баранов. Також від відмітив низку побутових проблем, які потребують нагального вирішення.
Про формування екологічної культури особистості, виховання молоді з новим світоглядом, оволодіння нею знаннями про навколишнє середовище інформувала директор Бершадської СЮН Зоя Панченко. Вона окреслила перспективи розвитку закладу та відмітила, що робота позашкільних закладів сприяє організації дозвілля дітей та молоді.
Про розвиток технічного мислення школярів як основного завдання станції юних техніків йшлося у доповіді Олени Бабій-Парахонич, директора Бершадської СЮТ. Вона відмітила досягнення вихованців закладу та запропонувала можливі варіанти відкриття гуртків у сільських школах територіальної громади. 

Про реалізацію права дітей з особливими освітніми потребами на освітні послуги, якісну соціалізацію та всебічний розвиток, що є основними завданнями комунальної установи «Бершадський інклюзивно-ресурсний центр» інформацію надала директор КУ «Бершадський інклюзивно-ресурсний центр» Людмила Загарій.
Про діяльність, проблеми та можливості розвитку професійної освіти йшлося у виступі директора комунального закладу «Бершадський професійний ліцей» Олени Бернацької. Вона акцентувала увагу на потребах сучасного ринку праці у робочих спеціальностях та можливостях працевлаштування випускників закладу. Серед проблем відмітила: необхідність покращення матеріально - технічної бази, так як тривалість експлуатації техніки понад 50 років.
Роботу центру професійного розвитку педагогічних працівників презентувала директор КУ «Бершадський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Оксана Когут.
Учасники засідання круглого столу мали можливість поставити питання , що їх цікавили, та отримати вичерпні відповіді на них.

(За матеріалами сайту Бершадської міської ради
https://radabershad.gov.ua/…/2011-vitaliy-dragan-vzyav-ucha…)

© 2021. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради