Висувне меню

В Бершадській територіальній громаді щовихідних проходять учнівські олімпіади.
26-27 листопада наших олімпійців приймав Флоринський заклад загальної середньої освіти. 45 юних філологів та 31 знавець історії змагались кожен в своїй царині.
Третього та четвертого грудня кращих біологів та фізиків приймав Бершадський заклад №3, відповідно 28 та 26 учнів.
Учасниками ІІ етапу олімпіади (на рівні громади) є переможці І етапу учнівських олімпіад, які провели в закладах в жовтні-листопаді. Олімпіади відбуваються в очному форматі, враховуючи усі заходи безпеки в умовах воєнного стану. Для учасників та супроводжуючих учителів збережене підвезення на ІІ етап шкільними автобусами.
Щира подяка адміністраціям та педагогічним колективам закладів, які приймають юних олімпійців і створюють відповідні умови!

          З  метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності бути захисником України, брати участь у суспільному і культурному житті країни, подальшого розвитку форм і методів національно-патріотичного виховання, реального розвитку соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу Центром в період з 12 вересня по 25 жовтня 2022 року проводився І (обласний) етап Конкурсу написання есе «Війна за СВІЙ шлях». 

Вітаємо переможців обласного та Всеукраїнського дитячого фестивалю «Україна - сад» :

  • команду Маньківської філії Красносільського ОЗЗСО у складі Таран Марії , Вихристюка Даниїла, Волощук Аліни (керівник команди – вчитель біології Волощук Вікторія Леонідівна) із зайнятим  ІІ місцем у номінації «Щедрість юннатівського саду»
  • Волощук Аліну, ученицю Маньківської філії Красносільського ОЗЗСО (керівник – вчитель біології Волощук В.Л.) із зайнятим  ІІ місцем у Всеукраїнській науково- практичній конференції «Україна - сад»,

Зміни в політичному, соціально-економічному житті нашої країни, сучасні вимоги до якісної освіти спонукають як до радикальних реформ в українській освіті, так і до поступових кроків для її удосконалення. Пріоритетним є Закон України «Про повну загальну середню освіту». Сьогодні Верховною Радою прийнято 6 законодавчих актів, що вносять зміни до нього. Законом «Про повну загальну середню освіту» виокремлюються терміни «початкова школа», «гімназія», «ліцей». Ця законодавча норма - одна з причин приведення освітянської мережі Бершадської міської територіальної  громади у відповідність. У статті 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту» зазначається, що здобуття повної загальної середньої освіти на певному рівні забезпечують:

З метою забезпечення профільної середньої освіти, приведення у відповідність до вимог чинного законодавства типів закладів освіти Бершадської міської територіальної громади, створення належного освітнього середовища для якісного профільного навчання, умов індивідуальної траєкторії для здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти для поглиблення їх знань 30 листопада 2022 року на базі Бершадського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 3 відбулося засідання колегії відділу освіти та спорту Бершадської міської ради.

29 листопада 2022 року у місті Жмеринка, відбулись змагання з настільного тенісу серед районів Вінниччини.
Змагання проводилися відповідно діючих Правил змагань з настільного тенісу та Регламенту, затвердженим Вінницьким обласним відділенням КФВС МОН України спільно з Департаментом гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації.
Спортсмени: Олександр Коренюк, Богдан Куліш, Аліна Опацька, Марія Мальська, вели активні поєдинки із кращими командами області і, в результаті, здобули ПЕРЕМОГУ.
Вітаємо усіх призерів та переможців! Дякуємо усім учасникам за емоційну гру та професійність! Особливу подяку висловлюємо вчителю фізичного виховання, Юрію Валерійовичу Товмаченку, за підготовку команди!

© 2022. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради