Молодь Бершаді – за здоровий спосіб життя!

З 18 по 20 вересня 2013 року на базі табору «Лідер», що знаходиться в Пущі Водиці поблизу Києва проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

 Вінницьку область представляла команда «Екстрім» Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у складі Кравцова Віталія, Кравцова Євгенія, Онуфрійця Максима, Плахотнюка Олега, Кельмана Володимира, Красиленка Дмитра, Янішевського Олександра, яка посіла почесне ІV місце серед 31 команди з усіх областей України. Дана команда гідно відстояла честь Вінницької області.  Звичайні учні  впевнено перемогли представників спортивних шкіл, обласних палаців дитячої творчості.

30.09.2013 | Aдмін | Читати далі

Бершадська екологічна агітбригада - найкраща в Україні!

З 16 по 19 вересня 2013 р. в Дніпропетровській області  Новомосковського району на базі дитячого реабілітаційного центру «Перлина Придніпров’я»  проходив ХІІ Всеукраїнський конкурс екологічної просвіти «Земля - наш спільний дім», в якому брала участь агітбригада «Еко-енерджі» з Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, під керівництвом Тенетко Я.В. і Зуб Г.В.

         Організатори конкурсу гостинно зустріли команду, забезпечили гарними умовами проживання,  харчування і відпочинку членів команди та їх керівників.

20.09.2013 | Aдмін | Читати далі

Методичні об’єднання вихователів та музичних керівників

28.05.2013 року на базі ДНЗ «Світлячок» та «Мрія» с.Війтівка відбулися районні методичні об’єднання вихователів та музичних керівників.

Вихователі ДНЗ «Світлячок» Каратнюк В.М. та Луцишина О.П., Безусяк Л.С. та Тимошенко Н.А. представили присутнім різні форми роботи з дітьми, розкривши тему «Орієнтування на вік, як на багатовимірну категорію».

Музичний керівник ДНЗ «Мрія» Херсонюк В.В. та вихователі Дяк Н.П., Козір Н.М. спільно з вихованцями старших груп продемонстрували здібності у музичній виставі «Коза-дереза».

Питання значення народної пісні в  музичній діяльності та її вплив на розвиток дитини було розкрито під час перегляду та обговорення заняття.

30.05.2013 | Aдмін | Читати далі

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника, що знаменує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості! 

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож  бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
         Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
         Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаєм щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

 З повагою і найкращими побажаннями районний методичний кабінет!

24.05.2013 | Aдмін | Читати далі

Спорт - здоров´я, спорт - це сила

Відповідно до плану роботи РМК 21.05.2013 року на базі ДНЗ №3,4 м.Бершадь проведено методичне об´єднання для медичних сестер та семінар практикум фізінструкторів району.

Присутні отримали рекомендації напередодні літнього оздоровчого відпочинку та переглянули різні форми роботи з дітьми. Використання нетрадиційного обладнання, впровадження інноваційної технології М.Єфименка «Театр фізичного виховання» представила фізінструктор ДНЗ №3 «Малятко» Т.М.Зайнуліна.

23.05.2013 | Aдмін | Читати далі

Семінар-практикум учителів хіміії

26.04.2013року на базі  Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум учителів хіміії  по темі « Дослідницько - пошукова діяльність на уроках хімії».