Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника, що знаменує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості! 

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож  бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
         Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
         Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаєм щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

 З повагою і найкращими побажаннями районний методичний кабінет!

24.05.2013 | Aдмін | Читати далі

Спорт - здоров´я, спорт - це сила

Відповідно до плану роботи РМК 21.05.2013 року на базі ДНЗ №3,4 м.Бершадь проведено методичне об´єднання для медичних сестер та семінар практикум фізінструкторів району.

Присутні отримали рекомендації напередодні літнього оздоровчого відпочинку та переглянули різні форми роботи з дітьми. Використання нетрадиційного обладнання, впровадження інноваційної технології М.Єфименка «Театр фізичного виховання» представила фізінструктор ДНЗ №3 «Малятко» Т.М.Зайнуліна.

23.05.2013 | Aдмін | Читати далі

Семінар-практикум учителів хіміії

26.04.2013року на базі  Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум учителів хіміії  по темі « Дослідницько - пошукова діяльність на уроках хімії».