Благодійність - поклик серця

Чи часто ми задумуємося  над тим, що таке доброта? І дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Таким для нас є  народний депутат  Микола   Іванович Кучер. Саме його увагою з 2012 року наділені  загальноосвітні навчальні заклади Бершадського району, які протягом  останніх  кількох  років  отримали відчутну благодійну допомогу в організації дозвіллі дітей, поповнення матеріальної бази, в облаштуванні навчальних закладів, створення комфорту і затишку  в сумі 391 550 гривень. Найбільшу суму коштів отримали:  Баланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів( 80100грн.), Бирлівська  ЗОШ І-ІІ ступенів (110000грн.), Флоринська  ЗОШ І-ІІІ ступенів (79900грн.) Кошти виділено на заміну вікон, придбання господарських товарів, ремонтних матеріалів, побудову та облаштування внутрішніх вбиралень та інше.  Мабуть, багато шкіл району  заздрять школам, яким Микола Іванович придбав мультимедійний проектор, меблі для вчительської (Михайлівська ЗОШ), комп’ютер (Ставківська, Красносільська, Дяківська, Яланецька, Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3), спортивний інвентар (Флоринська ЗОШ), ноутбук (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), плазмовий телевізор (Устянська, Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3).  Окрім цього,  щорічно Микола Іванович радує учнів шкіл району новорічним подарунками. 

За сприянням Кучера М.І.  в цьому році  9 шкіл району розпочали встановлювати металопластикові вікна на суму 777 700гривень ( відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №395 від 24.06.2016року).

Микола Іванович не зупиняється на досягнутому. Розуміємо, що зараз важкий час в країні, проте наш обранець знаходить час і кошти, щоб не залишати освіту поза увагою.

Така підтримка – свідчення небайдужого ставлення  до проблем освіти і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.  Впевнена, що приклад Миколи Івановича  є показником і для всіх інших меценатів, підприємств нашого міста. Ми раді, що знайшли в його обличчі чуйну, небайдужу, дивовижну людину, мудрого та досвідченого керівника, майстра своєї справи, який дає можливість  педагогам  плідно працювати, а учням відчувати  себе потрібними рідній школі, місту та селу.

За добрі справи та увагу  щира вдячність  Вам, Миколо Івановичу, від себе особисто та від усіх вчителів  і учнів  району. Нехай Господь Бог сторицею віддячить Вам за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровані нашим дітям і педагогам. Нехай  щастя завжди супроводжує Вас, не обминають людська шана і повага, вашу мрію й працю повсякчас лиш визнання вінчають.

Здоров’я Вам, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку!

 Лідія Дзюбенко, начальник відділу освіти Бершадської РДА

30.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Каскадні тренінги для учителів англійської мови

За сприяння і підтримки працівників відділу освіти 07.10.2016 було проведено перший каскадний тренінг з методики викладання англійської мови тренером Британської Ради Каритник Інною Григорівною для 20 вчителів Бершадського району. Особливістю цих занять є те, що вони проводяться лише англійською мовою, і вчителі мали змогу вивчити види мотивації, фактори впливу на мотиваційну атмосферу, види діяльності учня і учителя на уроках, класні стратегії.Каритник І.Г. допомогла учителям змоделювати рекомендації для використання на практиці. Для обговорення пропонувалися питання автономії учнів у виборі завдань, часу та видів роботи. Під час навчання використовувалися групові, парні, колективні та індивідуальні завдання.

Особливе захоплення викликали види роботи, які можна використовувати для учнів 1-11 класів в ігровій формі. Це «Живі букви», «Знайомство», ігри з м’ячем, комунікативні завдання. Були створені і презентовані проектні роботи з учасниками тренінгу.

21.10.2016 було проведено другий тренінг «Сучасне планування уроків. Види і моделі планів. Компоненти поурочного плану. Етапи сучасного уроку». Під час заняття тренер Британської Ради Каритник Інна Григорівна познайомила учителів із новими тенденціями поурочного планування, підготувала питання для практичного вивчення, розробила завдання для вчителів-учасників програми. Під час тренінгу використовувались матеріали Британської Ради.

З впевненістю можна сказати, що тренінги пройшли успішно, мали велике практичне значення та отримали схвальні відгуки.

Алла Олійник, методист РМК

30.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Бінарний семінар на базі Яланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

21 жовтня 2016 року на базі Яланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів початкових класів та шкільних бібліотекарів на тему: «Виховання читача в епоху інформаційних технологій та впровадження оновлення навчальних програм початкової школи».

Директор школи Олійник В. В. презентував Яланецьку ЗОШ І – ІІІ ступенів та роботу вчителів початкових класів та шкільного бібліотекаря. Учні початкових класів жваво з дитячою безпосередністю розповіли про своє шкільне життя.

На розсуд гостей був представлений бібліотечний урок. «Книга – твій найкращий друг» провели вчитель 4 класу Маснюк Т.П. та бібліотекар Мазуренко Г.А. Урок-подорож на тему «Звук ІіІ, позначення його буквою «І». Читання складів і слів з буквою «І». Звуковий аналіз слів» провела вчителька 1 класу Бідняк Є.П. Учні 2 класу та вчитель Мороз О. М. запросили учасників семінару на урок – телепередачу по темі«Скринька українських народних казок. «Колобок». Визначення героїв казки.» Також для учасників семінару  було запропоновано урок позакласного читання у 3класі «Добро твориться просто», вчитель Мазур Н. І. 

30.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Тренінги з методики викладання англійської мови

В рамках програми, організованої Британською Радою та громадською організацією GoGlobal, на базі районного методкабінету відділу освіти Бершадської РДА в жовтні та в листопаді буде проведено 7 каскадних тренінгів з методики викладання англійської мови. Ці заняття організовані тренером Британської Ради Каритник Інною Григорівною для 20 вчителів Бершадського району.

Під час тренінгів учителі мають змогу вивчати сучасну, прогресивну інформацію з методики викладання англійської мови, ознайомитися з новими тенденціями розвитку педагогіки у світі. По закінченню курсу постійні учасники програми отримають сертифікати, які будуть враховуватися під час атестації.

 

 

Алла Олійник, методист РМК

30.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Вісті з дитсадка. Маленькі козачата.

14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці в Україні відзначається День Українського козацтва. 

З метою залучення дітей до джерел національної icтopiї та культури, виховання патріотизму, осмислення себе, як частини великого українського народу, пробудження національної свідомості, а також загартовування дітей фізично i морально, 13 жовтня у ДНЗ було проведено свято-змагання «Козацькі забави». Свято організували інструктор з фізичного виховання Ківак Л.О. та вихователь Задорожна Л.В., активну участь взяли вихователі Степаненко Н.А., Концибовська Г.І., Каліцінська Л.С., Паланичко О.М. 

Між собою змагалися вихованці старших груп «Дзвіночок» та «Чебурашка», які обрали назви «Котигорошко» та «Крутивус». Розвага минула у веселій, жвавій атмосфері, всі учасники та глядачі отримали позитивні емоції та яскраві враження. 

За підсумками змагань провели вручення грамот та подарунків. Команди змагались завзято та чесно і довели, що козацький дух живе в кожному з них.

Наталія Свистун, методист РМК з дошкільної освіти

30.10.2016 | Aдмін | Читати далі

День визволення України від фашистських загарбників

Друга світова війна принесла з собою багато трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події. Та є суд історії. Вже майже вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших драм  на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

З метою закріпити й увіковічити історичну пам’ять написано безліч книг, є  документальна і художня література. Відзнято масу  відеоматеріалу. Все це доступно, лише ідуть з життя  справжні свідки тих давніх подій, які назавжди змінили світ. Ми не повинні забувати їх свідоцтва!

У нашому календарі є немало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська, Корсунь-Шевченківська, Львівсько-Сандомирська і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

До кінця війни залишалося ще півроку. Будемо пам’ятати!

День визволення України від фашистських загарбників був вписаний тоді до національного календаря сучасної України. Це відобразилося і в Указі Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року.

Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!

30.10.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 «212» 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276
Всього новин: 1656