Призначення начальника відділу освіти Бершадської РДА

      Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 6 березня 2017 року №17-рк на посаду начальника відділу освіти Бершадської райдержадміністрації призначено Тартачну Оксану Михайлівну, як переможця конкурсу.
       7 березня 2017 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака представили новопризначеного керівника колективу працівників відділу освіти райдержадміністрації та районного методичного кабінету.
      Також керівники району привітали жінок зі святом весни – Міжнародним днем жінок та миру, побажавши їм жіночого щастя, любові і добра, кохання та поваги від чоловіків, вдячності та шани від дітей.

08.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Працює колегія відділу освіти

Третього березня відбулася чергова колегія відділу освіти. На засідання були  запрошені  керівники шкіл, директори позашкільних навчальних закладів та професійного ліцею, спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету. 

Згідно річного плану роботи відділу освіти на 2017 рік для обговорення на колегії винесено такі питання:

-   «Про виконання заходів районної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини на період 2010-2016 років», доповідач –  Романчук І.П., методист РМК, співдоповідач – Олійник В.М., заступник директора з виховної роботи Яланецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

- «Про організацію,  результати проведення та рівень досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у  І, ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.», доповідач –  А.Г.Філімонова, завідуюча  РМК, співдоповідач – Корнелюк І.В, учитель української мови та літератури Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

-  «Про особливості видачі документів у 2016-2017 н.р.», доповідач – І.М.Кустрич, головний спеціаліст відділу освіти;

-    «Про хід виконання рішень колегії  відділу освіти  «Стан роботи відділу освіти щодо виконання Закону України "Про звернення громадян», доповідач –  С.Д.Пригуза, юрист відділу освіти.

 

Колегія проходила в переддень Восьмого березня, тож найменші учасники навчально-виховного процесу – вихованці ДНЗ «Сонечко», привітали усіх присутніх жінок з прийдешнім святом миру та весни.

 

 

08.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Розквітли «Проліски надії -2017»

Коли до нас іде весна,
Бентежачи душевні мрії,
Ми усвідомлюєм: вона
Приносить проліски надії.

Коли повітря пахотить,
І перше листя духмяніє,
І незабутня кожна мить –
Це з нами – «Проліски надії»…

Як неповторні небеса,
І всі обличчя – молодії,
І поруч – радість і краса…
Це з нами -  «Проліски надії»!

24 лютого 2017 року в Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбувся мистецький звітний концерт вчительських та учнівських колективів загальноосвітніх навчальних закладів району у рамках проведення обласного фестивалю «Проліски надії-2017».

      Щорічно фестиваль збирає творчих учнів та учителів Бершадщини для представлення мистецьких звітів художньої самодіяльності навчальних закладів.

Цьогоріч  захід проходив  під гаслом «Моя Україна – єдина держава!», присвячений  Року Державності.

Колективи шкіл Бершадського району представили творчу програму, художні номери якої спрямовувалися на  патріотизм, любов до рідного краю,  єдності нації. 

Концертну програму району оцінювало фахове журі у такому складі: Тартачна О.М. – в.о.начальника відділу освіти Бершадської РДА, Баранов Ю.М. – директор Бершадського будинку дитячої творчості, Сторожук Н.С.заступник директора Бершадської районної музичної школи ім.. Р.Скалецького,  Когут О.М. – методист РМК, Янчук Н.О. – методист РМК, Савчук Г.С. - методист РМК, Романчук І.П. – методист РМК.

Мистецький звіт освітянських колективів Бершадського району представили: хоровий колектив Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст.; хореоргафічні композиції Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст., Устянської ЗОШ І-ІІІ ст., Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст., Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№3, БДТ; ансамбль баяністів Устянської ЗОШ І-ІІІ ст.; вокальні ансамблі вчителів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, НВК с.Шумилів, Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст.; тріо учителів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 «Надія», дитячі колективи Шляхівської та Бершадських шкіл №3, №1.

Усі глядачі та члени журі мали можливість насолодитись прекрасним виконанням українських пісень, оцінити неабиякі здібності та таланти вчителів і учнів Бершадського району.

     У фінальній частині районного  мистецького звіту в.о. начальника відділу освіти Тартачна О.М. та методист РМК Янчук Н.О. подякували учасникам фестивалю за злагоджену та якісну роботу, побажали подальшої творчої наснаги та відмітили, що «Проліски надії»  - це той фестиваль, який дає можливість нашим дітям проявити себе сповна в будь-якому з мистецьких жанрів.

Вчительсько-учнівський фестиваль  засвідчив високий рівень  підготовки та майстерності вчителів, їх учнів і черговий раз довів, що Бершадська земля – скарбниця талантів.

Кращі номери будуть представляти Бершадщину на обласному етапі конкурсу «Проліски надії» 10 березня 2017 року.

Наталія Хмарук, вчитель української мови та літератури

Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.. №3

08.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Національно-патріотичне виховання: теорія і практика в дії

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді на сьогодні є не просто вимогою часу, це – запорука існування України як держави в майбутньому. Ідеалом національно-патріотичного виховання є різнобічно та гармонійно розвинений, національно свідомий, високоосвічений, життєво компетентний громадянин, здатний до саморозвитку та самовдосконалення. У цей нестабільний час велику відповідальність щодо виховання молоді покладено на заклади освіти, адже виховувати потрібно не лише учнів, але й, у деякому сенсі, і їх батьків.

З метою обміну досвідом щодо заходів з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді нещодавно відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи на базі  Великокиріївської  ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цей захід складався з двох  частин: практичної та теоретико-методичної.  Практична частина наочно показала, що національно-патріотичне виховання – це клопітлива праця всього педагогічного колективу вцілому і кожного педагога окремо. Виховні заходи на розсуд завучів району представили:

  • Мазурик В.П., виховна година для учнів 4 класу «Одна від Заходу й до Сходу володарка земель і вод»;
  • Горбенко Т.О. і Загорулько Л.Ф., інтелектуально-розважальна гра для 5-6 класів «Я люблю Україну»;
  • Козленко Н.В., година спілкування для семикласників «Хай літають завжди журавлі, колоски видзвонюють налиті»;
  • Козір М.М. і Білоус О.О., урок-реквієм за участі учнів 10-11 класів «Ангели Майдану».

Для проведення методичної  частини семінару була використана відома технологія «Методична карусель». Робота в секціях  організовувалась за  4 важливими напрямками виховної роботи в школі.

Янчук Н.О., методист РМК, ознайомила присутніх із  Концепцією та Стратегією національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки. Особливу увагу звернула на методичні рекомендації та заходи щодо реалізації національно – патріотичного виховання  дітей та молоді.

Актуальним було питання військово-патріотичного виховання. Когут О.М., методист РМК, підготувала цікаву презентацію про завдання, компоненти, напрями, методи, форми та заходи щодо військово-патріотичного виховання в школі.

Заміхора Л.А., заступник директора з виховної роботи Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  поділилася досвідом ведення ділової документації та відповіла на запитання присутніх, які виникають в процесі роботи заступників.

З методичними рекомендаціями для загальноосвітніх навчальних закладів до відзначення пам’ятних дат у рамках року державності України ознайомила Постоловська Л.М., заступник директора з виховної роботи Великокиріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З цікавістю учасники семінару переглянули запропонований документальний фільм до Року державності України.

Кожен з керівників секцій підготував електронний варіант необхідних документів, рекомендацій, тож усі учасники семінару будуть мати змогу опрацювати  та використовувати у своїй роботі  матеріали щодо заходів з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

На завершення семінару учні та учителі школи представили мистецький захід «З Україною в серці», що як найкраще підтвердив дієвість системи виховної роботи Великокиріївської школи у напрямку національно-патріотичного виховання!

 

Людмила Прокопенко, заступник директора з виховної роботи Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

08.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Захист прав дитини

У дітей часто виникають запитання, на які вони не можуть знайти відповіді самостійно. Напряму звернутися до дорослих ‒ батьків чи вчителів ‒ часом соромляться, не довіряють, бояться покарання, а іноді просто не мають такої можливості.

Сьогодні в Україні здійснено важливий крок, аби діти не залишалися наодинці зі своїми проблемами, а могли поділитися наболілим й отримати кваліфіковану допомогу.

За ініціативи Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» з 2013 року в Україні діє Національна дитяча «гаряча» лінія. За номером 0 800 500 225 та коротким номером для дзвінків з мобільних телефонів 772 кожен охочий може отримати безкоштовну інформаційну, правову або психологічну консультацію. На «гарячу» лінію можуть звертатися не лише діти, але й дорослі ‒ батьки, вихователі, вчителі – для консультування з питань порушення прав дітей.

Досі в Україні не було загальнодержавної дитячої «гарячої» лінії. Створення такої структури, де працюють висококваліфіковані фахівці з відповідною підготовкою, є важливим кроком у сфері правового консультування дітей.

 За інформацією www.la-strada.org.ua, www.radio.gurt.org.ua

06.03.2017 | Aдмін | Читати далі

А у нас, у дитсадку!.. День рідної мови у "Веснянці"

Мова – найцінніший  духовний скарб нації.  Вперше дитина чує рідну мову, перебуваючи ще в утробі матері. В ранньому дитинстві мати, колихаючи своє дитя співає колискову. В дорослому житті мова – це насамперед засіб людського спілкування. Але кожен з нас має завжди пам’ятати хто він, звідки родом, де його коріння, кожен повинен знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти. 

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.

В дошкільному навчальному закладі «Веснянка» с.Бирлівка 21 лютого 2017 року проведено літературно-музичний вечір «Мово моя солов'їна». Працівники садочку спробували показати дітям багатство, красу, велич та мелодійність української мови. Адже нам, українцям, найближча і найдорожча наша рідна мова: співуча, ніжна, лагідна та щира. Діти почули багато гарних слів про нашу мову.

У виконанні дітей звучали вірші про українську мову, народні, жартівливі та колискові пісні, дитячі гуморески, прислів'я та приказки про мову. Діти водили хороводи під вічні слова Т.Шевченка та Л.Українки, грали в народні ігри. А наприкінці літературно-музичного вечору прозвучав гімн України у виконанні вихованки старшої групи. 

 

 

Наталія Свистун, методист РМК

 

06.03.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 «191» 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276
Всього новин: 1656