Крокуємо до майстерності. Школа молодого учителя математики в Бершадській ЗОШ №2

«Немає такої професії, в якій людина не змогла б дістатися вершин майстерності», - вкотре переконалися молоді педагоги Бершадщини. Ці слова В.Сухомлинського підтвердила своєю працею вчитель математики Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Кушнір Людмила Семенівна, яка є керівником школи молодого вчителя. Саме на базі цієї школи відбулося засідання молодих педагогів району.

Досвідчений педагог навчала моделювати сучасний урок, застосовуючи традиційні та інноваційні підходи. Провела педагогічний тренінг «Я крокую до майстерності», а також запросила на урок у 5 класі на тему «Звичайні дроби». Діти подорожували сторінками життя та творчості Тараса Шевченка, а ми, молоді педагоги, практично бачили, як на уроці реалізуються ідеї гуманізації та гуманітаризації навчального процесу, як напередодні Шевченківських днів використовується виховний потенціал уроку.

Також у ході семінару Людмила Семенівна показала реалізацію особистісно-орієнтованого навчання, підготувавши з учнями проект до міжнародного дня математики «Математика – цариця прекрасного».

Методист районного методичного кабінету Криворука Людмила Василівна навчала нас аналізувати урок, виділяючи основні етапи, бачити поєднання різних підходів та методик. Також вона звернула увагу на нові акценти у викладанні математики згідно з новим Державним стандартом освіти та компетентнісним підходом до вивчення математики.

Ми, молоді педагоги, маємо на кого рівнятися, і щоразу ставати на крок компетентнішими. Вчимося бути «майстрами, поетами, художниками у справі, яку любимо». Так сказав великий педагог В.Сухомлинський. Для нас це вершина, до якої ми будемо прагнути, йдучи щоденною працею.

                                                         

 

   Вікторія Херсонюк, учитель математики Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

09.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Вітання зі святом Восьмого березня

 Шановні колежанки! З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.              Без вас, дорогі  жінки, не було б стільки світла, любові і тепла! Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Бажаємо вам від щирого серця міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання! Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця. Від усієї душі бажаємо вам жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з вами завжди будуть гідні люди, а серед них і чоловіки, з якими будуть нестрашні будь-які негоди. Бажаємо, щоб кожний день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю та спокоєм!

Начальник відділу освіти

Бершадської районної державної адміністрації                   Оксана Тартачна

   

Голова ради голів профспілкових комітетів 

 працівників освіти Бершадського району                  Микола Морочинський 

 

08.03.2017 | Aдмін | Читати далі

День в історії - Міжнародний день прав жінок і миру

Найвищі показники тесту IQ (в тестах на читання, швидкість сприйняття і асоціативне мислення) належать жінкам. Цікаво, що жінка краще бачить в темряві. Крім цього, у жінок набагато краще розвинений периферичний зір, і вони з легкістю сприймають побачене ними в цілому. Крім того, у жінок більше смакових рецепторів, ніж у чоловіків.

Цей святковий день - 8 березня, цілком присвячений найпрекраснішій половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років. Історія появи міжнародного жіночого дня проста і зрозуміла - це була спроба відновити спотворену століттями справедливість по відношенню до жіночої статі, яка на стільки вкоренилася в суспільстві, що бути жінкою, ще якихось 100-150 років тому означало тільки одне - безправ’я і всецілий, навіть гнітючий послух. Як тоді, так і зараз існувала думка про те, що жіноча частина населення представляє його слабку частину. Цьому намагаються привести найбанальніші докази, мовляв чисто за фізичними показниками вони поступаються у силі і міцності чоловічій частини суспільства. Але чому ж тоді на плечі наших жінок навантажували і продовжують навантажувати самі обтяжливі і трудомісткі заняття? Жінка витривала і в цьому вона перевершила чоловіка. Про її витривалість ходять легенди. Її витривалість помітна і проявляється на кожному кроці. Зваживши всі розрахунки можна прийти тільки до одного висновку: чоловік і жінка абсолютно різні, але абсолютно рівні між собою. Більш того - одне без одного приречені на смуток і печаль, і навіть вимирання.

Щоб ця думка дійшла до широкого громадського суспільства, до розуму сильних світу цього, необхідно було справді революційне втручання. І воно сталося. Опускаючи передісторію руху за права жінок, самі істотні зрушення в цій сфері настали саме під віянням революційних настроїв, починаючи з відомих подій минулого століття.

На сьогоднішній день цивілізоване суспільство офіційно закріпило і вирівняло права жінок, на стільки, на скільки це здалося можливим і доцільним. Надмірна увага до цієї теми дала свої плоди і все ж якесь протистояння час від часу ще зустрічається, особливо в нездоровому соціально-культурному середовищі.

Міжнародний жіночий день найчастіше пов’язують із соціалістичним рухом, який по суті відкрив реальні шляхи для активної реалізації рівноправності жінок в широкій суспільній свідомості. У 1975-му році, фіксуючи всесвітні тенденції до цієї теми, свято було офіційно підтримано Організацією Об’єднаних Націй і в 1977-му році, 16 грудня резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН № A/RES/32/142, день 8-е березня запропоновано було всім зацікавленим державам безпосередньо використовувати для популяризації та реалізації рівноправності жіночої частини населення у своїй громадській традиції. Проголошений Генеральною Асамблеєю ООН День жінок має назву Міжнародний день прав жінок і миру.

Відкидаючи пафосність і офіційну частину всіляких державних петицій і документів, однозначно можна сказати: це одне з кращих свят, яким довелося увійти в наші календарі. У День нашої, самої прекрасної половини населення, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх наших жінок! Здоров’я Вам, миру і щастя! Зі святом 8-е березня, подарунків та гарного настрою!

08.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Призначення начальника відділу освіти Бершадської РДА

      Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 6 березня 2017 року №17-рк на посаду начальника відділу освіти Бершадської райдержадміністрації призначено Тартачну Оксану Михайлівну, як переможця конкурсу.
       7 березня 2017 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака представили новопризначеного керівника колективу працівників відділу освіти райдержадміністрації та районного методичного кабінету.
      Також керівники району привітали жінок зі святом весни – Міжнародним днем жінок та миру, побажавши їм жіночого щастя, любові і добра, кохання та поваги від чоловіків, вдячності та шани від дітей.

08.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Працює колегія відділу освіти

Третього березня відбулася чергова колегія відділу освіти. На засідання були  запрошені  керівники шкіл, директори позашкільних навчальних закладів та професійного ліцею, спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету. 

Згідно річного плану роботи відділу освіти на 2017 рік для обговорення на колегії винесено такі питання:

-   «Про виконання заходів районної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини на період 2010-2016 років», доповідач –  Романчук І.П., методист РМК, співдоповідач – Олійник В.М., заступник директора з виховної роботи Яланецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

- «Про організацію,  результати проведення та рівень досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у  І, ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.», доповідач –  А.Г.Філімонова, завідуюча  РМК, співдоповідач – Корнелюк І.В, учитель української мови та літератури Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

-  «Про особливості видачі документів у 2016-2017 н.р.», доповідач – І.М.Кустрич, головний спеціаліст відділу освіти;

-    «Про хід виконання рішень колегії  відділу освіти  «Стан роботи відділу освіти щодо виконання Закону України "Про звернення громадян», доповідач –  С.Д.Пригуза, юрист відділу освіти.

 

Колегія проходила в переддень Восьмого березня, тож найменші учасники навчально-виховного процесу – вихованці ДНЗ «Сонечко», привітали усіх присутніх жінок з прийдешнім святом миру та весни.

 

 

08.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Розквітли «Проліски надії -2017»

Коли до нас іде весна,
Бентежачи душевні мрії,
Ми усвідомлюєм: вона
Приносить проліски надії.

Коли повітря пахотить,
І перше листя духмяніє,
І незабутня кожна мить –
Це з нами – «Проліски надії»…

Як неповторні небеса,
І всі обличчя – молодії,
І поруч – радість і краса…
Це з нами -  «Проліски надії»!

24 лютого 2017 року в Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбувся мистецький звітний концерт вчительських та учнівських колективів загальноосвітніх навчальних закладів району у рамках проведення обласного фестивалю «Проліски надії-2017».

      Щорічно фестиваль збирає творчих учнів та учителів Бершадщини для представлення мистецьких звітів художньої самодіяльності навчальних закладів.

Цьогоріч  захід проходив  під гаслом «Моя Україна – єдина держава!», присвячений  Року Державності.

Колективи шкіл Бершадського району представили творчу програму, художні номери якої спрямовувалися на  патріотизм, любов до рідного краю,  єдності нації. 

Концертну програму району оцінювало фахове журі у такому складі: Тартачна О.М. – в.о.начальника відділу освіти Бершадської РДА, Баранов Ю.М. – директор Бершадського будинку дитячої творчості, Сторожук Н.С.заступник директора Бершадської районної музичної школи ім.. Р.Скалецького,  Когут О.М. – методист РМК, Янчук Н.О. – методист РМК, Савчук Г.С. - методист РМК, Романчук І.П. – методист РМК.

Мистецький звіт освітянських колективів Бершадського району представили: хоровий колектив Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст.; хореоргафічні композиції Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст., Устянської ЗОШ І-ІІІ ст., Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст., Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№3, БДТ; ансамбль баяністів Устянської ЗОШ І-ІІІ ст.; вокальні ансамблі вчителів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, НВК с.Шумилів, Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст.; тріо учителів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 «Надія», дитячі колективи Шляхівської та Бершадських шкіл №3, №1.

Усі глядачі та члени журі мали можливість насолодитись прекрасним виконанням українських пісень, оцінити неабиякі здібності та таланти вчителів і учнів Бершадського району.

     У фінальній частині районного  мистецького звіту в.о. начальника відділу освіти Тартачна О.М. та методист РМК Янчук Н.О. подякували учасникам фестивалю за злагоджену та якісну роботу, побажали подальшої творчої наснаги та відмітили, що «Проліски надії»  - це той фестиваль, який дає можливість нашим дітям проявити себе сповна в будь-якому з мистецьких жанрів.

Вчительсько-учнівський фестиваль  засвідчив високий рівень  підготовки та майстерності вчителів, їх учнів і черговий раз довів, що Бершадська земля – скарбниця талантів.

Кращі номери будуть представляти Бершадщину на обласному етапі конкурсу «Проліски надії» 10 березня 2017 року.

Наталія Хмарук, вчитель української мови та літератури

Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.. №3

08.03.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 «180» 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266
Всього новин: 1593