Україна вражає!!!

В рамках виконання районної програми «Національний план дій щодо  реалізації Конвенції ООН про права дитини»  та з метою національно-патріотичного виховання відділом освіти, фізичної культури та спорту організовуються екскурсійні поїздки історичними місцями України. 19 червня  45 обдарованих дітей району, а це – відмінники, переможці олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань, а також лідери учнівського врядування,  відвідали Хотинську фортецю та місто Кам'янець-Подільський. Попри неблизький шлях усі учасники «історичного походу» були приємно вражені та задоволені.

Старовинна Хотинська фортеця, що на Буковині, вразила своєю величчю, недоступністю та таємничістю. Завдяки цікавій розповіді місцевого гіда діти поринули в героїчні та жорстокі часи Середньовіччя…

 У Кам'янець-Подільському учні познайомились з історією Старого міста, його неповторною архітектурою, в якій сплелися різні історичні епохи, відчуваються і гармонійно поєднуються впливи різних релігій. Особливо вразили стародавні храми та Стара фортеця.

Історія нашої країни складна і захоплива водночас, а краще її зрозуміти допомагають саме такі екскурсійні  тури. Україна дійсно вражає!

Ірина Романчук, методист РМК 

 

 

21.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Дайджест: наше літо англомовне і цікаве!..

Привіт вам з Бершадської школи №3! З 6 червня 2017 року у нас розпочав свою роботу пришкільний мовний табір «З.О.Д.І.А.К.».

Наша школа взяла участь у інноваційному проекті GO CAMP і виборола першість та можливість співпраці з волонтером.

Кожен день в таборі «З.О.Д.І.А.К.» радісний і цікавий, а приїзд філіппінки Рейвен Морілло 13 червня став справжньої подією. Діти були дуже раді: зустрічали її за українськими традиціями – хлібом-сіллю, демонстрували музичні і танцювальні номери.

Перебуваючи у нашому таборі, волонтер запропонувала дітям багато цікавого. Рейвен Морілло презентувала відеоролик про багату культуру, національні традиції та особливості Філіппін. Старші вихованці першого і другого загонів, розвиваючи навички діалогічного мовлення, організували прес – конференцію, на якій Рей відповіла на всі питання допитливих тинейджерів.

З молодшими вихованцями третього і четвертого загонів волонтер проводила англомовні лексичні та рухливі ігри на свіжому повітрі, спортивні естафети. Демонструючи своє хобі (малювання),  Рейвен показала майстер – клас з розпису літер англійського алфавіту.

Знайомлячи нашу гостю із національними традиціями українського народу, ми пригощали її смачними варениками з вишнями, розписували писанки та виготовляли ляльку-мотанку.

Вихованці першого і другого загонів взяли участь у краєзнавчому квесті «Моє рідне місто», під час якого провели екскурсію по Бершаді для волонтера.

Вчителі та учні школи щиро вдячні проекту GO CAMP за можливість співпраці з волонтером Рейвен Морілло і сподіваються на активну співпрацю надалі. 

Гарного вам літа!

 

21.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Працює колегія відділу освіти

Згідно річного плану відділу освіти на 2017 рік, плану проведення колегій відділу освіти, фізичної культури та спорту на 2017 рік у п′ятницю 16.05.2017 року о 10.00 год. у районному методичному кабінеті відбулася чергова колегія відділу освіти , фізичної культури та спорту. На розгляд було  винесено такі питання:

Питання, які винесено на порядок денний колегії відділу освіти

Відповідальний за підготовку питання, винесеного на порядок денний колегії

Про організоване закінчення 2016-2017 н.р., проведення державної підсумкової атестації  в закладах освіти району відповідно до  Положення про державну підсумкову  атестацію учнів  у системі загальної  середньої освіти та ЗНО-2017

Кустрич І.М.,  головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту

Про підсумки роботи пришкільних таборів з денним перебуванням дітей влітку 2017 року та основні завдання щодо організації оздоровлення учнів у 2018 році

Янчук Н.О., методист РМК

Про організацію дозвілля, оздоровлення, здійснення організаційно – масової роботи позашкільними навчальними закладами району

Когут О.М., методист РМК

Початкова школа в умовах змін. Про якість і результативність початкової освіти Бершадського району у світлі основних змін у навчальних програмах для початкової школи у 2016-2017 н.р.

Савчук Г.С., методист РМК

 

 

 

17.06.2017 | Aдмін | Читати далі

ЗНО-2017. Підсумки

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 31.08.2016р. №1055 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», спільного наказу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти та Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 31.03.2017р. №34/193 «Про затвердження переліку навчальних закладів, на базі яких будуть створені пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році у Вінницькій області, та графіка їх роботи», зовнішнє незалежне оцінювання відбувалося в пунктах тестування з 23 травня по 16 червня 2017 року, що розташовувалися на базі загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниці, Бершадського, Гайсинського, Тульчинського районів.

У Бершадському районі на базі Бершадської №1 та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів проходило зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень з української мови і літератури (23.05.2017р.) та історії України (02.06.2017р.) для випускників 2017 та минулих років.

До проведення ЗНО-2017 залучалися педпрацівники Бершадських №1, №2, №3 та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст.

З метою успішної підготовки та організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання відділом освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.

Видано відповідні накази щодо забезпечення  проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання   для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних  закладах  району у 2017 році».

На тестування з української мови і літератури було зареєстровано 270 випускників 2017 року.

Німецьку мову як ДПА вибрало – 2 випускника,  тестування проходило в ЗНЗ м. Вінниці 25.05.2017р.

Англійську мову як ДПА вибрало – 38 випускників,  тестування проходило в ЗНЗ м. Тульчин 29.05.2017р.

Математику як ДПА вибрало – 108 випускників,  тестування проходило в ЗНЗ м. Гайсин 31.05.2017р.

Істрію України як ДПА вибрало – 194 випускники,  тестування проходило базі Бершадської №1 та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів 02.06.2017р.

Біологію як ДПА вибрало – 77 випускників,  тестування проходило в ЗНЗ м. Гайсин 08.06.2017р.

Географію як ДПА вибрало – 100 випускників,  тестування проходило в ЗНЗ м. Гайсин 12.06.2017р.

Фізику як ДПА вибрало – 16 випускників,  тестування проходило в ЗНЗ м. Вінниця 14.06.2017р.

Хімію як ДПА вибрало – 5 випускників,  тестування проходить в ЗНЗ м. Вінниця 16.06.2017р.

Позаштатних ситуацій підчас проведення ЗНО з української мови і літератури, історії України базі Бершадської №1 та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів не було. Явка випускників 11-х класів на ЗНО як ДПА з усіх предметів 100%.

 

Питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання – 2017 на території Бершадського району знаходилося на постійному контролі у відділі освіти, фізичної культури та спорту.

                                                        Іван Кустрич, головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту 

17.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Дайджест: наше літо англомовне і цікаве!..

        У рамках проекту GoGlobal у школи Бершадського району приїхали два волонтери, які будуть працювати у літніх мовних таборах. Raevene Morillo з ОАМ у літні мовні табори міських шкіл №1 та №3 та Naveena Penmetsa  з Індії у табори Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст та Бирлівської ЗОШ І-ІІ ст.


       
  З 12 червня 2017 року в мовному таборі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 «Happy English» працює волонтер із Філіпін Raevene Morillo. Всі відчували величезне піднесення та щастя, коли зустрічали Рей. Багато посмішок, величезна кількість квітів та безкінечне спілкування з носієм мови. Діти підготували разом з Рей проект «Здорове харчування. Здоровий спосіб життя», виготовляли сувеніри та вироби у мистецькій майстерні, познайомилися із звичаями та традиціями Філіпін та Об’єднаних Арабських Еміратів, де живе та працює Raevene Morillo. Діти із задоволенням та величезним захопленням вивчають англійські та американські народні пісні, вірші, ігри, рисівки,скоромовки. Raevene Morillo в захваті від України та від природи нашого краю. Учителька англійської мови Каритник Інна Григорівна разом із дітками провели екскурсію містом для волонтера школи. Сім’я Романовських, у яких проживає волонтер, максимально забезпечують умови та дозвілля для міжнародного волонтера  щодня показуючи  ій мальовничі куточки нашого району.

Другий рік поспіль у Баланівській ЗОШ проходить мовний табір «MarryLand». У таборі діє два загони «Nonstop» та «Coca-Cola». Із першого дня в таборі розпочалися цікаві тематичні заходи, змагання між загонами, інтерактивні та рухливі ігри.  Виховна робота у пришкільному мовному таборі базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи.  Цьогоріч табір є особливим, оскільки до нас завітав волонтер із Індії – молода дівчина Навіна, яка є носієм іноземної мови. Це чудова можливість для дітей та дорослих попрактикуватися у розмовній англійській мові. Діти дуже гостинно зустріли Навіну. Організували для неї невеличкий концерт у якому звучали українські мотиви. Вручили волонтеру хліб та подарували український національний віночок. В свою чергу Навіна щоденно організовує для дітей цікаві ігри та тренінги, багато спілкується, розповідає про культуру та побут своєї країни.  У дітей не залишається жодної хвилинки для нудьги.  Взагалі, життя у таборі дітям запам’ятається надовго, і вони неодноразово захочуть бути його активними учасниками. Бо кожен день життя табірної зміни допомагає їм зрозуміти, що потрібно вивчати і знати іноземні мови, бути спритними і сміливими, дружніми і чесними, добрими і творчими.  Дитячий заклад створив умови для педагогічно обгрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, що дало можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд.

 

 

14.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Творча скарбничка - 2017. Підсумок у районі

     На виконання річного плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти», постанови Кабінету Міністрів України   від 20 квітня 2011 р. № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», постанови  Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», Базового компоненту дошкільної освіти, наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації №166 від 23.03.2017р., впровадження в практику роботи загальноосвітніх навчальних закладів району перспективного педагогічного досвіду, якісних навчально-методичних посібників, виявлення й підтримки творчих здобутків учителів, підвищення їхньої професійної компетентності, популяризації педагогічних надбань, 14.06.2017р.  на базі районного методичного кабінету відбулося засідання районного журі щорічного районного конкурсу «Творча скарбничка – 2017» у номінаціях:  «Дошкільна освіта. Компетентнісний підхід у формуванні елементарних математичних уявлень», «Початкова освіта. Сюжетні задачі: компетентнісний зміст», «Середня освіта. Формування предметних компетентностей учнів в процесі навчання математики».

Основною метою освітньої галузі «Математика» є формування в учнів математичної компетентності на рівні, достатньому для забезпечення життєдіяльності в сучасному світі, успішного оволодіння знаннями з інших освітніх галузей у процесі шкільного навчання, забезпечення інтелектуального розвитку учнів, розвитку їхньої уваги, пам΄яті, логіки, культури мислення та інтуїції.

Було розглянуто 13 робіт учителів початкових класів та 3 – середньої освіти. Із них: Трачук Л.О. (Берізкобершадської ЗОШ І-ІІ ст.), Кваші Т.П. (Голдашівської ЗОШ І-ІІ ст.), Тимошенко Т.Л., Череушенко Т.Т. (Маньківської ЗОШ І-ІІ ст.), Лірник О.А. (Великокиріївської ЗОШ І-ІІІ ст.), Соколюк К.В. (Осіївської ЗОШ І-ІІІ ст.), Осадчої Л.В. (Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст.), Бурлаченко С.В., Щербата В.Г., Овсяденко Л.В. (Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мороз О.М., Бідняк Є.П., збірка (Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Гега М.В. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст.№1), Томашевська О.С. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2); Херсонюк В.Г. (Джулинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Поліщук Л.І. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст.№1), Колісниченко Г.А. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

Членами районного журі були рекомендовані для участі в обласному етапі роботи Череушенко Т.Т. (Маньківської ЗОШ І-ІІ ст.), Лірник О.А. (Великокиріївської ЗОШ І-ІІІ ст.), Осадчої Л.В. (Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст.), Мороз О.М., Бідняк Є.П., збірка (Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Гега М.В. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст.№1), Томашевська О.С. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Херсонюк В.Г. (Джулинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Колісниченко Г.А. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

Галина Савчук, методист РМК

 

14.06.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 «178» 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284
Всього новин: 1700