Шашковий турнір пам’яті В’ячеслава Дремлюха

    В Бершадіь відбувся шашковий турнір пам’яті В’ячеслава Дремлюха, який загинув на  сході України захищаючи незалежність України. У змаганнях прийняли участь 32 учасника.

У гострому суперництві, цікавій і безкомпромісній грі переможцями і призерами стали :

             серед юнаків

І місце – Огородник Максим

2 місце – Бевзюк Костянтин

3 місце – Чечельницький Назар

3 місце – Обручков Денис

             серед дівчат

І місце – Бойко Надія

2 місце – Ступак Валерія

3 місце – Зубченко Діана

 

   Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації.  Учасники змагань отримали призи і солодощі від матері загиблого воїна Дремлюх Галини Іванівни.

Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу

04.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Працюють євроклуби. Війтівська школа

Відбулася зустріч членів євроклубу «Пізнай Європу» з американським мандрівником, музикантом, композитором Скоттом який родом зі штату  Флорида, місто Палм Харбор. Головною метою заходу стало бажання показати усім, що діти України хочуть жити, творити, навчатися та рости під мирним небом, у мирній країні. Ключовим питанням було його бачення ситуації в Україні. Гуртківці активно спілкувались з гостем, задавали різні питання, цікавились його життям, захопленнями. Зустріч була доброзичливою, теплою. Скотт виконав кілька власних пісень, акомпануючи собі на гітарі. Розповів про країни Європи, в яких він побував. Дітям було дуже цікаво, адже вони теж мріють побувати у цих країнах. На завершення учні подарували гостю, ляльку-мотанку «Війтівчанку», а він залишив багато хороших вражень, свою адресу і обіцянку – спілкуватися. Думаємо, що ця зустріч запам’ятається надовго і дітям і Скоттові.

Керівник євроклубу «Пізнай Європу»

 

03.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Шановні освітяни! Приймайте вітання!

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Цими чудовими якостями ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі!

  

Голова ради голів                                                                            Начальник відділу профспілкових комітетів                                                 освіти, фізичної культури  працівників освіти                                                                                                 та спорту

Микола Морочинський                                                                           Оксана Тартачна

 

01.10.2017 | Aдмін | Читати далі

У День ветерана ще раз про партизанське минуле!.. Осіївська школа

З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, при підтримці ініціативи громадських ветеранських організацій 24-го вересня 2004-го року Указом Президента України № 1135/2004 був встановлений національний український «День ветерана», який відзначається з тих часів щорічно 1-го жовтня.

Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, головною метою якого є набуття молодими громадянами соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави.

Наше село – це партизанський край. Біля Осіївського лісу є хутір Партизанський. На місці дислокації партизанського загону «Буревісник» до 25-річниці Перемоги у Другій світовій війні було встановлено пам’ятний обеліск. А 28 квітня 2012 року дітьми школи тут було відновлено дві партизанські землянки. Школярі пофарбували обеліск, розчистили всі доріжки, привели в порядок місцевість біля землянок, а найголовніше – вони повністю їх відбудували. Щорічно ми дбаємо про підтримання належного стану історико-культурної пам’ятки нашого села.

Також постійно проводиться велика пошуково-краєзнавча робота при музеї історії села в Осіївській школі, який є діючим центром національно-патріотичного виховання учнів. Тут зібрано багато матеріалів, які використовуються під час проведення виховних заходів у класах, відзначення знаменних і пам’ятних дат, особливо при відзначенні 22 вересня Дня партизанської слави.

В музеї є багато цінних та цікавих експонатів. Зокрема, в ньому було створено макет партизанської землянки, де відтворено побут партизан у роки Другої світової війни. Тут вчителями історії постійно проводяться екскурсії як для односельчан, так і для жителів Бершадського району. Під час роботи пришкільних таборів майже всі школи Бершадського району виявили бажання відвідати наш музей та партизанські землянки у лісі. А для учнів нашої школи –  це основне місце для мандрівок та проведення спортивних змагань на честь вшанування пам’яті тих, хто боровся за визволення нашого краю від окупантів.

Неодноразово активна громадська позиція  учнів Осіївської школи щодо благоустрою села та дослідження його історії була висвітлена на сторінках обласної газети «Вінниччина» та районної газети  «Бершадський край».

Cаме патріотизм, знання історії малої батьківщини повинні об’єднувати українців, зберегти те, що протягом століть було нашою метою, – незалежну державу!

Колектив Осіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

01.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо шкільних бібліотекарів!

Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Вважається, що вперше аналоги сучасних бібліотек з’явилися ще близько 2,5 тис. років до нашої ери на Сході. Це були зібрані в одному з древніх вавілонських храмів міста Ніппур глиняні таблички на яких їх сучасники запам’ятали важливу для них інформацію для наступних поколінь. У Київській Русі перші бібліотеки стали відкривати після прийняття християнства. Це були церковні бібліотеки, серед яких у той час найбільшою вважалася заснована в 1037-му році князем Ярославом Мудрим бібліотека Софії Київської. У цій бібліотеці зберігалося понад дев’ятсот книг, що були виготовлені тоді виключно вручну. Для середньовіччя це була грандіозна праця і в подальшому в майстернях при Софійському соборі робилися книги, які увійшли в основу інших бібліотечних зібрань, наприклад, бібліотеки при Печерському монастирі, яка стала найбільшим з кінця ХІ століття центром культурного життя в Київській Русі.

Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ № 471/98 про щорічне святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. В Україні він відзначається 30-го вересня.

На сьогоднішній день в Україні функціонують близько 40 тисяч великих і малих бібліотек. Однією з провідних вважається Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (НБУВ, сленг. Вернадка), Державна історична бібліотека, Державна бібліотека України для дітей, Національна парламентська бібліотека і т. д. Загальна кількість бібліотечних працівників, зайнятих у цій справі становить близько 53-х тисяч фахівців. Щороку українські книгосховища обслуговують понад 17,5 мільйонів читачів.

 

У цей день, Всеукраїнський День бібліотек, ми так само поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань. Бажаємо Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників! Зі святом бібліотек!

Валентина Куцак, методист з бібліотечних фондів РМК

01.10.2017 | Aдмін | Читати далі

День дошкілля у «Малятку»

24 вересня в ДНЗ №3 «Малятко » відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.  Для дітей та всіх працівників садочка організовано цікаву та змістовну концертну програму.

Це свято - ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. 

Слова вітання прозвучали від адміністрації та Голови профспілкового комітету, від дітей та колег. Було відзначено нелегку працю всіх, хто  причетний до справи навчання та виховання дітей: педагогів – за високе покликання і почесну місію, професіоналізм, терпіння і мудрість; помічників вихователів – за чуйність, пильність і відповідальність; усіх працівників - за створення умов перебування дошкільнят у закладі.

У «Малятку» працюють люди, які дійсно заслуговують глибокої поваги за свою самовіддану працю, високий професіоналізм та невичерпну творчу енергію.

Святковий сценарій продовжили дитячі віршики, пісні, таночки.  Дзвінкі голосочки вихованців старших груп « Пролісок», «Зіронька», «Червона Шапочка» доносили славу та шану нелегкій праці педагогів, діти дякували за щоденне тепло виховательських сердець, за щирість, доброту, за відданість своїй професії.

Мелодійні пісні у виконанні музичних керівників Грозенко  С.М. та Шевчук Н.П. не залишили байдужими нікого, примусили всіх замріятись та душевно відпочити. 

Також відбулася урочиста посвята та прийняття у дошкільну родину нових працівників: вихователя Будник Р.О., логопеда Сауляк І.О., інструктора з фізичного виховання Рєзнік Н.А.

 

Кожен співробітник дитячого садка в цей день отримав  «медаль вдячності», відчув себе потрібним і корисним.

Лариса Корнелюк, завідуюча ДНЗ "Малятко"

30.09.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 «162» 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276
Всього новин: 1656