Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

В Гайсині пройшов Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2009 років народження присвячений майстрам спорту Гайсинщини, на який приїхали 16 команд з різних міст України – це 280 учасників, а також була команда з Молдови. Бершадський район представили учні ДЮСШ з Бершаді та Маньківського філіалу на чолі з тренерами-викладачами  Віктором Борисенком та Сергієм Ковалем.

У своїх вагових категоріях Чемпіоном турніру став Андрій Патлатенко, призерами – Сергій Мараховський, Андрій Сінолуп, Микита Голуб, Іван Терлецький, Микита Козюк з Бершаді, Дмитро Вітер, Денис Хамідбеков, Денис Павлов -Красносілка, Іван Козяр з Маньківки. Вітаємо переможця та призерів змагань!

 

Олександр Погребняк, заступник  директора  ДЮШ 

 

06.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Конкурс Петра Яцика 2017

        05 листопада 2017 року на базі Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 відбувся районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.

       З метою утвердження державного  статусу української мови, піднесення  її престижу серед  учнівської молоді,  виховання поваги до культури і традицій  рідного  народу було організовано урочисте відкриття Конкурсу, підготовлене педагогічним та учнівським колективами Шляхівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (директор Кравець Н. М.). Зі сцени актової зали лунало щире українське слово та лірична пісня.

У Конкурсі взяли участь 56 учнів 3 – 4 класів та 106 учнів 5 – 11 класів.

За спільним рішенням оргкомітету та журі Конкурсу переможцями стали такі учні 5 – 11 класів:

-  Горовенко Анна Сергіївна, учениця 9 класу Шляхівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

-  Адельзберг Тетяна В’ячеславівна, учениця 10 класу Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2

-  Босакевич Анастасія Павлівна, учениця 11 класу Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3

-      Кустрич Олександр Іванович, учень 8 класу Устянської ЗОШ І – ІІІ ступенів

-    Богаченко Анастасія Володимирівна, учениця 7 класу Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1

-       Оперчук Лідія Сергіївна, учениця 5 класу Війтівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

Вітаємо всіх учнів та їх наставників  з перемогою!

 

 

 

Олена Деркач, методист РМК

 

06.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Профорієнтаційна зустріч

Вища освіта… Українські вузи чи закордон? Як зробити правильний вибір і не втратити часу, навчатися із задоволенням і врахувати можливості реалізації?...

Такі питання часто приходять у голови як випускникам-абітурієнтам  так і їх батькам.  З метою відкриття деяких особливостей закордонного вступу, можливостей освіти в Україні  було організовано зустріч для учнів 8-11 класів відділом освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА та ГО «Бумеранг». На зустріч прийшли 37 учнів з усього району.

Присутні мали можливість ознайомитись із відео зверненнями:

-  Олесі Кучерик –  випускниці  КНЕУ, студентка Тартуського університету, працює  Financial research assistant (Естонія) – висвітлила  особливості вступу до закордонних вузів, підготовчий період, вибір закладу, режим навчання, можливості стипендій

-    Інни Жмайло – практичного  психолога, психотерапевта. Керівник Психологічного центру творчої особистості "Новаторія" (Київ) – дала практичні поради, як зрозуміти та виокремити свої справжні нахили, здібності, зорієнтуватися на ринку сучасних професій

-  Олексія Молчановського – керівника  магістерської програми в Українському Католицькому Університеті, співзасновник онлайн-платформи Прометеус (Львів) –  презентував сучаний навчальний заклад, як зразок дійсно європейської освіти

Також на зустріч була запрошена  Світлана Ростецька - викладач права та курсу євроінтеграції  в Одеському педуніверситет ім. К.Д.Ушинського, кандидат політичних наук (Одеса). Пані Світлана розказали які зміни проходять у вишах України, про можливості проходити магістратуру  та практику з а кордоном. Присутній на зібранні Тимофій Котик  - студент духовної семінарії (Київ) – поділився з однолітками враженнями про одержання освіти та спроби самореалізації на сучасному ринку праці.

Наталія Дудник запропонувала активним молодим людям взяти участь у конкурсі еко проектів, переможець якого отримає для свого навчального закладу  сміттєві баки для роздільного сміття. Також учасники пройшли тренінгову  вправу «Вежа» для вироблення навиків командної роботи.

Ну що ж, справа за вами – наші випускники. Думайте, обирайте, навчайтесь! Наша Україна гідна бути однією з найкращих перлин в  намисті європейських держав – з гідною освітою, достойними заробітними платами та  гарною екологією.

 

Оксана Когут, провідний спеціаліст відділу

 

06.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Освітні новини - обговорення із заступниками НВР

Минулого тижня  у залі засідань Бершадського РМК відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. Мета засідання: опрацювання основних положень Закону України «Про освіту»; аналіз результатів ЗНО випускників 2017 року; розгляд нагальних питань атестації педагогічних працівників.

Нараду провела завідувач районного методичного кабінету Філімонова А. Г., яка детально зупинилася на вищевказаних питаннях: основна увага зверталася на аналіз основних положень Закону України «Про освіту».

Нагальні питання атестації педагогічних працівників у 2017 – 2018 н. р. розглядалися відповідно до Типового положення про атестацію, новинок педагогічної преси та науково-методичної літератури.

Також акцентовано увагу учасників наради на результатах ЗНО-2017: детально проаналізовано рівні навченості, якісний показник з української мови, математики та історії України.

Наприкінці окреслено питання наступної наради ЗНВР.

 

Колектив Бершадського РМК

 

06.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Знай наших! Перемога наших борців в Черкасах

В м. Черкаси в палаці спорту «Будівельник» відбувся восьмий відкритий турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи пам’яті майстра спорту СРСР Лисуна Д.О., який зібрав 480 учасників з  України,  Молдови та Білорусії. Вихованці Бершадської РКДЮСШ Маньківського філіалу Олександр Кот у ваговій категорії 46 кг. - серед 32 учасників зайняв 3 місце, Костянтин Фролов – 50 кг. – з 28 учасників  - 5 місце, Денис Хамідбеков також був п’ятим - всі з Красносільської ЗОШ. Іван Козяр – Маньківська ЗОШ у категорії  32 кг. зайняв 5місце.

Вітаємо учасників та тренера Сергія Коваля!

 

Олександр Погребняк, заступник директора ДЮСШ

 

06.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Працює колегія відділу освіти, фізичної культури та спорту

Відповідно до плану роботи відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА 01 листопада 2017 на базі  Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулася колегія, на яку запрошувались керівники загальноосвітніх шкіл району, НВК, позашкільних закладів та професійного ліцею.

На порядок денний винесено такі питання:

- Про підсумки проведення ЗНО-2017. Проблеми, шляхи вирішення. (завідуюча РМК Філімонова А.Г.)

- Про охоплення дітей та підлітків шкільного віку навчанням. (інспектор відділу  Когут О.М.)

-  Про підсумки стану виконання Угоди між відділом освіти Бершадської районної державної адміністрації  і радою голів профкомів працівників освіти. (голова ради голів профкомів Морочинський М.К.)

Питання результатів ЗНО – 2017 неодноразово обговорювалось педагогічною громадою району: і на нараді директорів, заступників,  і на методичних об’єднаннях. Аделаїда Григорівна ще раз детально проаналізувала результати тестування з базових дисциплін серед випускників району 2017 року.  Було проговорено питання щодо підвищення результатів ЗНО через факультативну, гурткову роботу, роботу з обдарованими дітьми. Кожен навчальний заклад мав чітку картину – результати ЗНО в порівнянні з районними, обласними та всеукраїнськими показниками.

Для якісної підготовки до ЗНО-2018 було запрошено  працівника Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти –  Козаченко Альону  Анатоліївну- начальник організаційно-методичного відділу.  Альона Анатоліївна зупинилась на особливостях ЗНО-2018, організаційних та підготовчих моментах.

З метою забезпечення конституційного права неповнолітніх на здобуття повної загальної середньої освіти в районі створено оптимальні умови для вибору шляхів здобуття відповідної освіти через:

-  денну форму навчання, якою охоплено 5186  учнів  (місто – 1561, село – 3625);

-  вечірньою формою навчання охоплено  33 учнів,  які з об’єктивних причин не мають можливості навчатися у загальноосвітніх школах, здобувають освіту в навчально-консультативному пункті  при Бершадській ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

-  екстернатна форма навчання, що минулого року діяла на базі Джулинської ЗОШ І-ІІІ ст. У 2017 році даною формою навчання було охоплено 9 учнів. Щороку відділом освіти проводиться робота щодо надання освітніх послуг учням, які не можуть відвідувати навчальні заклади за станом здоров’я.  У 2017-2018  н.р. 32 учні перебувають на індивідуальному навчанні  за станом здоров’я.

Питання охоплення дітей шкільного віку навчанням є важливою складовою реалізації державної політики з питань дотриманні норм конституційного права щодо доступності освіти.

Профспілкова організація працівників освіти – одна із найбільш чисельних профспілок в районі, тому укладання колективного договору – це складне питання, що потребує виважених рішень. Микола Климович прозвітував про виконання пунктів попереднього колдоговору та ознайомив з шаблоном нового.  Більш детальне обговорення було на нараді голів профспілкових комітетів,  яка відбулося по завершенні колегії.

На нараді директорів керівники навчальних закладів були запрошені до обговорення  нового Закону України «Про освіту». Тезове пояснення від Міністерства освіти і науки України до зібрання донесли начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Оксана Тартачна  та юрист  Сергій Пригуза. Методист РМК Алла Олійник доповіла про результати спортивно-оздоровчої роботи за два місяці 2017-2018 року.  Романчук Ірина – ознайомила присутніх з еколого-натуралістичною роботою в районі.

Особливим дітям – особлива увага. Питання подальшого  впровадження інклюзивної освіти в ЗНЗ району розкрила Загарій Людмила.

Також на нараді директорів було обговорено ряд господарських питань: функціонування опалювальних пунктів, стан забезпечення харчоблоків технологічним обладнанням,  проведення дератизаційних заходів тощо.

 

 

06.11.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 «160» 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284
Всього новин: 1700