Спартакіада школярів з баскетболу

10 листопада  2017 року  в м. Бершадь  відбулись районні змагання з баскетболу серед юнаків за програмою Спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст.,в яких прийняли участь 14 команд. У гострому суперництві, гравці всіх команд продемонстрували змістовний і видовищний баскетбол.

Переможцями і призерами стали :

1 місце - команда Війтівської  ЗОШ,  2місце  посіли спортсмени Бершадської школи №3 і третім призером змагань стали баскетболісти Бершадської школи №1.

 Добре виступили на змаганнях і показали високі результати Бершадська №2, Устянська і Яланецька школи

Переможці і призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

 

Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу

13.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Виїзний семінар директорів загальноосвітніх закладів району

10 листопада 2017 року  у нас в районі, за ініціативи  відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА, відбувся виїзний семінар директорів ЗНЗ району.

Спочатку керівники  ЗНЗ побували в Баланівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де мали змогу побачити, як впроваджується інклюзивне навчання в школі. Відвідані  уроки і корекційні заняття дали змогу побачити роботу асистента вчителя та залученого фахівця.

В Бирлівській ЗОШ І-ІІ ступенів директорський корпус оцінив роботу директора, як господаря:  як правильно залучити кошти, щоб побудувати котельню, привести в належний стан спортивні майданчики, вирішити проблему із теплотрасою.

Захоплююча екскурсія коридорами Маньківської ЗОШ І-ІІ ступенів, спілкування з директором школи та сільським головою припало до душі. Із перекриттям даху, школа змінила свій вигляд, стала більш привітною та сучасною. Тут поєдналися і зміст навчання і форми, приємно, що є співпраця керівництва школи із керівниками місцевих підприємств, які не байдужі до проблеми школи.

Завершив роботу семінар директорів «круглим столом» на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де ми знову мали можливість бачити, як розквітає школа і класи, коли залучаються та розумно використовуються  кошти спонсорів, батьків, державні, втілюються в життя проекти.

Змістовно пройшла зустріч з інспекторами пожежної інспекції та енергонагляду. Директорам надана практична допомога по оформленню та придбанню необхідних матеріалів для того, щоб усунути недоліки попередніх перевірок.

Дуже вразила гостинність, доброзичливість господарів семінару. Враження надзвичайно позитивні. Море емоцій!  Як мудро сказав наш народ: «Краще один раз побачити, ніж сорок разів почути».

Велика подяка організаторам семінару за цікавий, високоякісний продуктивний, насичений і  професійний семінар, який надихає працювати, писати проекти, не зупинятись на досягнутому, а йти в ногу з часом.

 

Віра Рябоконь, директор Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

13.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Знай наших! Перемоги в боротьбі сумо

Минулого тижня в м. Вінниця відбувся Чемпіонат області по боротьбі сумо серед дітей до 16 років,  в якому взяли участь команди спортивних шкіл м. Вінниці, Жмеринки, Бару та Бершадської РКДЮСШ. В результаті проведених поєдинків в нашій команді в свої вагових категоріях чемпіонами стали: Марія Папчук, Юлія Папчук, Олена Хмарук, Інна Хмарук - учні Війтівської ЗОШ, Юлія Горобець та Костянтин Фролов – Красносільська ЗОШ.

Призерами змагань стали: Інна Петришина, Анна Височан, Анна Зарічанська, Марина Лавренюк, Олександра Срипник, Тетяна Якимишина - учні Війтівської ЗОШ, Валерій Марченко, Євген Козак, Олена Безвенюк, Андрій Кізка, Олександр Кот, Мирослава Вітер, Ірина Зозуля, Даша Хливнюк, Вікторія Янчук – Красносільска ЗОШ.

Вітаємо учасників та тренерів-викладачів Сергія Коваля та Василя Івашківського!

            ВІТАЄМО!!!

                Папчук Марію - 8-Б кл до 35кг       І місце

        Папчук  Юлію - 7-А кл. до 40 кг      І місце

        Басок  Олену – 8- Б кл. до 35 кг     4 місце

        Хмарук  Олену – 8-А кл. до 50 кг   І  місце

        Петришину  Інну – 9-А кл. до 55 кг       ІІ місце

        Зарічанську  Анну – 10-Б кл. до 55 кг  ІІІ місце

        Хмарук  Інну – 9-А кл. до 60 кг      І місце

        Височан Анну- до 65 кг.  ІІІ місце

        Лавренюк  Марину-10-Б кл +65кг           ІІ місце

        Скрипник Олександру-10-А кл +65 кг    ІІІ місце

        Якимишину   Тетяну – 10-Б кл. +65 кг    ІІІ місце

 

Олександр Погребняк, заступник директора ДЮСШ

 

13.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Семінар учителів англійської мови у Бершадській школі №2

10 листопада 2017 року відповідно до плану роботи відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст №2 відбувся районний методичний семінар вчителів англійської мови на тему «Впровадження сучасних інноваційних методик на уроці англійської мови як засіб створення умов для розвитку мовленнєвих навичок учнів».

Метою семінару було ознайомити вчителів з використанням мультимедійної методики викладання іноземної мови для підвищення мотивації учнів.

Вчителі школи Байдалюк Н.Г. та Горова С.М. провели показові уроки для колег району. Наталя Григорівна провела урок у 7 класі на тему «Я, моя родина, мої друзі. Обов’язки в сім’ї», а Світлана Миколаївна – урок у 5 класі на тему «Відпочинок і дозвілля. Захоплення».

Другою частиною семінару було проведення засідання круглого столу на тему «Участь обдарованих школярів у творчих конкурсах, олімпіадах та проектах».

 

Алла Олійник, методист РМК

13.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Психологічна служба району в дії

09 листопада 2017 року методист РМК Романчук І.П. та практичний психолог Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Маршалковська Л.А. взяли участь в роботі інтервізійної групи фахівців психологічної служби Вінницької області на базі навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти. Педагоги  ділились досвідом з проблеми підготовки учнів до профільного самовизначення та ролі психологічної служби у профорієнтаційній роботі з підлітками.

09 листопада 2017 року на базі Вінницького навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти відбувся міжрайонний семінар за участю методистів та практичних психологів на тему «Психологічна служба – центр консолідації зусиль психологів у співпраці закладів освіти та сім'ї щодо формування репродуктивного здоров'я підростаючого покоління». Досвід роботи з даної проблеми  представили фахівці Теплицького району. Присутні жваво обговорили авторський відеоролик «Давайте поговоримо про це…», в якому висвітлено думку дітей різного віку, педагогів, медиків, пересічних жителів сіл району про статеве виховання дітей та підлітків та прийшли до єдиного висновку, що в питанні  «дорослих» стосунків є багато прогалин.  Статеве виховання слід розпочинати ще в дошкільному віці – переконала психолог ДНЗ с.Соколівка, презентувавши методичну збірку «Казка вчить, як на світі жить». Психологи також взяли активну участь у вправі  «За і проти» та  в оформленні символічного освітянського короваю.

 Продовжили тематику  свідомого ставлення до власного здоров'я освітяни Бершадщини, запропонувавши присутнім вправи з елементами тренінгу  «Галерея відповідальності» та «Лист-звернення нащадкам».

 За результатами   семінару буде сформовано методичну збірку та розіслано по районах для впровадження  досвіду у роботі практичних психологів дошкільних та загальноосвітніх закладів Вінниччини.  

 

 З 10 по 16 листопада 2017 року у загальноосвітніх школах району проходить соціологічне   дослідження  на тему «Вивчення поінформованості та відношення старшокласників до вживання наркотичних засобів, алкогольних напоїв та тютюнопаління» серед  учнів з 8-х та  10-х  класів.

13.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Обласний зліт учнівських лісництв

Щороку щедра красуня-осінь збирає на зустріч юних лісівників області. Цьогоріч, 9 листопада в День писемності та мови на Вінницької обласної СЮН лісівнича когорта з усіх учнівських лісництв Вінниччини звітувала про свою роботу, про те, що зроблено в лісі, скільки посаджено дерев, кущів, в яких природоохоронних акціях приймали участь, як допомагали старшим своїм наставникам – лісівникам. Делегацію з Бершадщини представляли два учнівських лісництва:  з Сумівської школи «Юні друзі лісу»  та з Флоринської – «Зелений світ».

Цікаві й змістовні виставки з наробками про свою роботу оформили учасники обласного зльоту. Юні лісівники за допомогою електронних презентацій розповіли про свої досягнення, захищали дослідницькі роботи з лісової справи.

І як результат – перемога. Учнівське лісництво «Юні друзі лісу» вибороло «Гран-Прі» і буде захищати честь Вінниччини на всеукраїнському зльоті учнівських лісництв в Луцьку 2018 році. Кокоша Анна, лісничий учнівського лісництва посіла ІІ місце в захисті дослідницьких робіт з лісової справи.

З гарними результатами повернулися додому і учні Флоринської школи. За презентацію виставки досягнення учнівського лісництва вибороли почесне ІІІ місце, а Костенюк Марія посіла ІІІ місце в захисті дослідницьких робіт з лісової справи. Учасниками обласного зльоту від Сумівської та Флоринської шкіл були: Кокоша Анна, Дзюбенко Владислава, Сорокопуд Володимир, Костенюк Марія, Рудь Інна, Горбенко Ольга.

Заслужена і очікувана нагорода юним лісівникам за гарну працю в лісівничому напрямку. Впевнена з цих молодих дітей виросте гідна лісівнича зміна, яка збереже і примножить лісові багатства України. Вдячна вихованцям  учнівських лісництв, які працювали, тим які захищали і перемогли, вчителям, які готували своїх підопічних.

А ще велике спасибі організаторам зльоту, і людям, яким не байдуже те, як і чим живуть наші діти і які роблять все, щоб зробити їхнє життя цікавим і змістовним. Це начальник Бершадського відділу освіти, фізичної культури та спорту Тартачна О.М. зі своїми колегами, директор ДП «Бершадський лісгосп» Краснєєв М.В. зі своїм трудовим колективом.

Наші діти – наше майбутнє.

Тож хай воно в них буде щасливим, з кольорами хліба і мирного неба.

 

Галина Гуз, директорСумівськоїЗОШ І-ІІІ ступенів 

13.11.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 «148» 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276
Всього новин: 1656