Учителю вклоняємось доземно!..

За душевну щедрість, надзвичайну любов до дітей, за професіоналізм і педагогічний талант  кожен із нас вдячний своєму учителю.   Саме тому піднесено, щиро, з глибокою пошаною до професії вчителя у Бершаді відзначили професійне свято освітян

    Урочисті заходи,  які відбувались у районному Будинку культури  відкрив хор учителів Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Педагогів привітали голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько та секретар міської ради Оксана Рижавська. Завітали на урочистості народний депутат України Микола Кучер та депутат обласної ради Лариса Білозір. Микола Іванович підкреслив особливість та значимість учительської професії та  висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю. Сьогодення нашої держави вимагає від вчителів не лише навчати учнів, а й виховувати патріотів, прививати любов до рідної мови і традицій українського народу. Народний депутат України  подякував педагогам та ветеранам освіти за сумлінну працю, чуйність, мудрість і побажав міцного здоров’я, радості, родинного благополуччя. Зазначив, що бершадські школярі дуже активні, допитливі, розумні, мислячі, з ними цікаво спілкуватися, вони знають чого хочуть, то ж є надія, що молоде покоління, виховане нинішніми учителями буде високоінтелектуальним, цілеспрямованим та  щасливим.  Освітяни Бершадщини із вдячністю за розуміння та систематичну підтримку, вручили запашний коровай народному депутату України Миколі Кучеру  та депутату обласної ради Ларисі Білозір.

      Вітаючи освітян голова райдержадміністрації відзначив, що діяльність закладів освіти є пріоритетною турботою влади, звернув увагу на  особливість та значимість професії учителя. «Ви відкриваєте неповторний світ своїм вихованцям, вміло ведете їх по стежках любові  та доброти, запалюючи у  серцях вогник допитливості та віри у себе і в майбутнє.»- сказав Іван Васильович.  Голова райдержадміністрації висловив слова вдячності за посіяне у душах дітей добре, розумне і вічне. За те, що разом із шкільними  уроками   діти отримують уроки людяності, мудрості, порядності, щирості, мужності. Хай завжди радують вихованці, а творене  добро повертається сторицею, хай цінується праця педагога і державою, і самими учнями.

     Щоденних успіхів у благородній праці, незгасимої енергії і невичерпної творчості, а ще міцного здоров’я,  благополуччя і задоволення від своєї діяльності бажали освітянам заступник голови районної ради Сергій Пересунько та секретар міської ради Оксана Рижавська.

   За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району, сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну майстерність, успіхи у справі навчання і виховання дітей, активну громадську позицію, почуття патріотизму та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, відповідно до розпорядження райдержадміністрації та районної ради Почесними грамотами нагороджені: педагогічні колективи Бершадськї ЗОШ  І-ІІІ ст. №1, директор Погончик Г.О., Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, директор Гончарук Т.Д., Дяківської ЗОШ І-ІІ ст., директор Шевченко О.А., хор Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст., художній керівник Шевчук С.Г.

    Грамотою командира військової частини № 3018 нагороджено колектив відділу освіти, фізичної культури і спорту райдержадміністрації, начальник Тартачна О.М. за активну волонтерську роботу та національно-патріотичне виховання молоді.

  Здійснення мрій та задумів побажала колегам начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксана ТАРТАЧНА. Грамотами відділу освіти та профспілкової організації  нагороджені  кращі працівники освітянської галузі району.  

    Цього святкового дня у колективі освітян відзначили сумлінну довголітню працю сивочолих учителів. Квіти, коровай і найкращі слова вітання ветерану педагогічної ниви Івану Гонтаруку.  Запросили на сцену наймолодших колег, які в цьому році влилися в освітянську сім’ю та дякували за підтримку і розуміння.

 

Чудовим подарунком шановному зібранню став концерт  за участю співака, композитора Михайла Березутського, групи  «Шабля» і талановитих бершадчан.

 

Шановні колеги, вітаємо вас із професійним святом!

Щиро бажаємо вам здоров’я, успіхів, щоб ваша професія приносила вам задоволення (і не тільки моральне, але й матеріальне). Щоб вас шанували учніта батьки, а держава не тільки знала свої обов’язки,але й виконувала те, що стосується вчительської громади!

 

За матеріалами сайту Бершадської РДА

12.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Всесвітній день учителя

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день, мимоволі задаєшся питанням - як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх, часто найскладніших проблем, справлятися на ряду з цим з величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

Чудова професія вчителя знайшла своє визнання не тільки в наших серцях. Починаючи з 1994-го року це особливе професійне свято - День вчителя, було визнано і на міжнародному рівні. Всесвітня організація з питань освіти, науки і культури - ЮНЕСКО, внесла цей День в список офіційно затверджених міжнародних свят, важливість яких невід’ємно підкреслюється для всіх національностей і культур нашої планети і відзначається  щорічно 5-го жовтня.

 Кожна наша перемога або досягнення в будь-якому освітньому процесі, до якого ми маємо відношення, так чи інакше є перемогою або досягненням і наших вчителів. Не зважаючи на умови й обставини, які іноді виникають перед нами ми все ж вважаємо за краще, щоб нашою освітою і освітою наших дітей, все ж займалися кваліфіковані і вмілі фахівці

 

Підтримуючи цю добру традицію, використаємо нагоду ще раз,  у Всесвітній день вчителя, ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх вчителів та педагогів. Бажаємо їм міцного і непохитного здоров’я, трепетного ставлення їх учнів і найкращих успіхів у будь-якому освітньому процесі до якого нас приводить наше багатогранне життя! Зі святом Вас,  учителі!

05.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Пам'ятні дати: Всесвітній день захисту тварин

Статистика невблаганна: кожну годину з лиця нашої матінки Землі безповоротно зникають три види тварин. Навіть не віриться! Кожен день відходять в історію близько 70-ти видів флори і фауни нашої планети. Біологічне різноманіття Землі неухильно скорочується величезними темпами.

Ще в 1931-му році прихильники руху захисту природи, на Міжнародному конгресі, що проходив в італійській Флоренції, враховуючи сумну динаміку розвитку відносин людини і природи, ініціювали установити щорічний Всесвітній день захисту тварин, який було прийнято відзначати 4-го жовтня. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам’яті відомого католицького священика Франциска Ассизького, померлого 4-го жовтня 1226-го року, котрий вважається в католицькій культурі покровителем тварин.

У дні нашої сучасності, з боку численних товариств захисту тварин з різних країн світу, вже стало доброю традицією влаштовувати в цей день різноманітні масові заходи на тему захисту природи і тварин нашої планети.  

Лідируючу позицію у світі за чисельністю наявності домашніх тварин на душу населення займають Сполучені Штати Америки. Серед європейських країн на першому місці знаходилася Чехія, де в доброї половини чеських сімей був в наявності як мінімум одна домашня тварина. Чехи так люблять своїх домашніх тварин, що приблизно чверть із них має документ про походження або родовід.

Але все ж головною ідеєю Дня захисту тварин є збереження біологічного різноманіття.

 

04.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Зустріч поколінь. Бершадська школа №1

3 жовтня 2017 року в актовій залі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося свято «Зустріч поколінь. Зігрій серце добротою», на якому були присутні працівники державних установ, ветерани війни та праці, вчителі та учні школи. Після щирих вітань з Днем ветерана та людей похилого віку відбувся святковий концерт. Хор ветеранів праці міста виконав українські народні пісні. Учасники художньої самодіяльності школи читали вірші, гуморески, виконали сучасні українські пісні. Зачарували присутніх співом зразковий гурт автентичного співу «Оберіг» та  переможець Всеукраїнських конкурсів Іванченко Сергій.

Наталія Пендюр, педагог-організатор Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

 

04.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Навчання з охорони праці для керівників навчальних закладів району

03 жовтня 2017 року в приміщенні Будинку комунальної організації РДЮСШ «Ровесник» відбулися навчання керівників  загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, навчально- виховних комплексів, професійного ліцею  з питань охорони праці посадових осіб. Присутніх  познайомили з правилами:  охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями,  охорони праці на автомобільному транспорті,  безпечної експлуатації електроустановок споживачів,  безпеки систем  газопостачання, будови і безпечної експлуатації парових котлів з тиском пари не більше 0,07МПа, водонагрійних  котлів і водонагрівачів з температурою нагріву  води не вище 115С,  охорони праці під час виконання робіт на висоті.

Після проведених занять проведено перевірку знань з питань охорони праці згідно з Типовим тематичним планом і програмою навчання з питань охорони праці.

     Валентина Куцак, методист РМК

 

04.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Всесвітній тиждень космосу

6 грудня 1999 року Генеральна Асамблея проголосила період з 4 по 10 жовтня Всесвітнім тижнем космосу, з тим щоб відзначати той внесок, який вносить космічна наука та техніка у поліпшення добробуту людини. Зазначені дати воскрешають в пам’яті такі події, як запуск 4 жовтня 1957 року першого штучного супутника Землі «Супутник I» і вступ в силу 10 жовтня 1967 року Договору про принципи діяльності держав з дослідження і використання космічного простору.

04.10.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 «147» 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263
Всього новин: 1573