Знай наших! Перемога фольклорного гурту « Оберіг»

16-17 грудня 2017 року у місті Вінниці відбувся ІV Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Подільський зорепад», організатором якого є  ГО «Єднаємо серця» за підтримки Вінницької обласної адміністрації, Вінницької обласної ради, управління культури та мистецтв Вінницької ОДА. У змаганнях взяли участь виконавці з багатьох областей України.

У номінації «Народний вокал» (вікова категорія 13-17 років) І місце здобув зразковий фольклорний гурт автентичного співу  « Оберіг» Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  (керівник , методист гурткової роботи Ярослава Тенетко ). Учасниці гурту Каріна Теличук, Катерина Зеленецька, Вікторія Чорна, Ангеліна Магдаль, Марина Марущак зачарували журі конкурсу та глядачів майстерним виконанням пісень «Ой село, наше село», «За городом».

Участь у конкурсах, фестивалях розвиває творчі здібності дітей, удосконалює їх  вокальну та сценічну майстерність, згуртовує колектив, виховує патріотичні почуття.

 

                                                    Галина Голинська, заступник директора з ВР Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 

17.12.2017 | Aдмін | Читати далі

«Вишиванка — це праця умілих та терплячих рук, тісний зв'язок із традиціями народу»

Напередодні свята Варвари-вишивальниці, 16 грудня, відбулась творча зустріч вихованців гуртка «Чарівні візерунки» Будинку дитячої творчості з майстринею Оксаною Миколаївною Шуляр.

На свято завітали не лише гуртківці, а й родина пані Оксани, майстрині-колеги (Віра Танадайчук, Руслана Маніленко), поціновувачі декоративно-ужиткового мистецтва, жителі Бершаді.

Оксана Миколаївна презентувала виставку робіт, які вразили розмаїттям: серветки, рушники, одяг, картини, аксесуари, виконані у старовинних та сучасних техніках вишивки (низинка, верхоплут, колодочки, ретязь, набирування, лиштва, штапівка, хрестик, мережки), декоративні обручі, сувеніри,  біжутерія з бісеру…

Із захопленням майстриня розповіла про історію кожного виробу, про перші стібки, знайомства та співпрацю із майстрами з різних куточків України. Присутні на зустрічі гості мали змогу переглянути відео-презентацію про участь вишивальниці у різноманітних творчих виставках, фестивалях народної творчості.

Учні Бершадської ЗОШ №1 презентували дефіле моделей одягу, вишитих майстринею у різних техніках, декламували вірші. У виконанні вокального дуету у складі  Буйненко Валерії та Колісник Лізи звучали пісні про вишиванку, рушники-обереги, мамину хустку.

У майстер-класі з низинки і дорослі, і діти старанно викладали стібочки. Як виявилось – не така це і легка справа! Але дуже захоплююча та вимагає знань із математики, малювання, креслення, а особливо—великого терпіння.

Так довго готувались і так швидко промайнув час! Дякуємо пані Оксані Шуляр за цікаву зустріч, подароване свято краси та рукоділля, цікавий майстер-клас з вишивки. Нехай свята Варвара-вишивальниця оберігає та надихає всіх  берегинь національної традиції  на подальші творчі злети!

 

Юрій Баранов, директор БДТ

17.12.2017 | Aдмін | Читати далі

Учитель року 2017-2018

«Учитель року – 2018» відкриє нові імена вчителів, які долучаться до реформування освіти, стануть агентами змін

Павло Хобзей

 

Голова оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», заступник міністра Павло Хобзей наголосив, що конкурс «Учитель року – 2018» є важливим, оскільки він проходить у передстартовий рік Нової української школи. В конкурсі братимуть участь вчителі, які вже сьогодні застосовують компетентнісний підхід, що став основою Концепції Нової української школи.

Конкурс проводився у чотирьох номінаціях («Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура») та мав свої особливості. Вперше реєстрація учасників здійснювалася на єдиній платформі, що надана компанією «Майкрософт Україна». Це   забезпечувало принцип добровільної участі у конкурсі та надавало більш повні статистичні дані про учасників конкурсу вже з першого його туру, що давало можливість організаторам конкурсу узагальнювати статистику не лише про кількісний, а й якісний склад учасників.

Кожен з учасників  представив коротке відеорезюме – міні-розповідь про свій досвід роботи у школі та унікальні напрацювання. Також конкурсантам було запропоновано продемонструвати педагогічну майстерність у конкурсі «Методичний практикум. Тести».

Конкурс «Учитель року – 2018» проходив прозоро.  Головні фахові змагання вчителів були відкриті для громадського спостереження, про що окремо йшлося в умовах конкурсу, висвітлювався на сайтах відділу освіти.

У номінації «Українська мова та література» переможцем стала Мазурик Л.Д., учитель Устянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

У номінації «Фізична культура»:

І місце – Дунаєвський В.О. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №3);

ІІ місце – Гладунчик Н.В. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №1);

ІІІ місце – Оперчук О.Г. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2);

 Кісик О.Г. (Флоринська ЗОШ І-ІІІ ст.).

 Вітаємо переможців!

Галина Савчук, методист РМК 

 

11.12.2017 | Aдмін | Читати далі

Грамота за волонтерський рух Сумівській школі

14 грудня до Сумівської школи завітали депутат обласної ради Зарічанський В.А. та отець Ростислав, які вручили бойову грамоту Сумівській ЗОШ І-ІІІ ступенів за сумлінне відношення та участь учнів та вчителів у волонтерському русі, за допомогу військовій частині (польова пошта А 4279).

 

В свою чергу школярі передали щирі вітання з Днем святого Миколая та продуктові набори, листи, малюнки військовим у зону АТО, яку їм доставлять Зарічанський В.А. та отець Ростислав.

 

 

 

 

 

Галина Гуз, директор Сумівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

11.12.2017 | Aдмін | Читати далі

Екскурсійна поїздка в місто Київ

13 грудня 2017 року вчитель англійської мови Каритник І.Г. з 23 учнями 6-Б, 9-А, 11-Б класів побували з екскурсійною поїздкою в м. Києві. Надовго запам'ятається зустріч та спілкування з народним депутатом України Кучером Миколою Івановичем, екскурсія по Верховній Раді України, інформація про створення та роботу українського парламенту.

 

Діти та вчитель Каритник І.Г знайомилися з історичними пам'ятками стародавнього Києва, відпочивали в ігрових центрах.

Всі учасники поїздки з вдячністю та захопленням згадують цікаву поїздку та висловлюють щиру подяку народному депутату України Миколі Кучеру.

 

 

11.12.2017 | Aдмін | Читати далі

З ювілеєм, Дяківська школо!

В куточку затишному рідного села,

Між білих беріз, серед квітів барвистих,

Де сонце привітне і небо прозоре

Стоїть наша рідна Дяківська школа. 

З 50 – річчям тебе, рідна школо!

Наша Дяківська школо, невпізнанною зробили тебе роки ... Доля кожного з твоїх випускників, лікаря, вчителя,  військового чи просто хорошого працівника,  починалася саме від твого порога.

 Нині нашій школі  - 50. Вона має як  багате минуле, так і творче сучасне, а  попереду - широкі перспективи розвитку у майбутньому.  Але повернімося у той далекий 1967 рік. У тихому, затишному куточку села була зведена нова простора  восьмирічна школа. З радістю учні переселялися із старої будівлі у просторі та світлі класи.

З того дня пролетіло  вже 50 років,  а  школа, як і раніше, радо зустрічає і проводжає своїх учнів! Здається , що сьогодні  коридори стали ширші, а класи – світліші. Так воно, мабуть,  і є, бо багато чого змінилося в шкільному інтер’єрі за ці роки, і всі ці зміни – заради створення комфортних умов для навчання і виховання діток...

Одне тільки тут залишилося таким як і 50 років тому: великий, дружний, працьовитий колектив учителів, батьків і учнів. Це  єдина сім’я, у якої і радощі, і невдачі  навпіл. Це уроки й свята,  олімпіади й конкурси,  вечори й екскурсії,  спортивні змагання і туристичні походи,  зустрічі із цікавими людьми...

Зворушливе свято…. Радо  зустрічали гостей та односельчан  педагоги та учні. У  цей день до школи із щирими побажаннями  завітали завідуюча районним методичним кабінетом Філімонова Аделаїда Григорівна та голова профспілкової організації педагогічних працівників району Морочинський Микола Климович. Вони привітали трудовий колектив, учнів, гостей і всіх, хто колись навчався або працював у Дяківській школі, з цією знаменною датою. Побажали всіляких гараздів, нових досягнень, трудових звершень та передали щирі вітання від усіх працівників районного відділу освіти .  Потім  Аделаїда Григорівна  та Микола Климович вручили    Грамоту  відділу освіти, фізичної культури та спорту  і вітальний лист  Бершадської райдержадміністрації та районної ради.

З гарними словами про школу виступив сільський голова Джус Ю.С., який зазначив:  допоки  живе наше село – живе і процвітає школа! А допоки є в селі школа – живе і процвітає село!.

Слова вдячності прозвучали від випускників різних років  на адресу учителів та рідної  школи: «Рідна моя школо, шановні учителі, діти !  Від свого імені та усіх випускників  хочу подякувати вам за прекрасне свято, чудовий концерт! Емоції переповнювали , пісні , які душу розривали, вірші , що сліз не можна було стримати . А дітки… Як легко і сміливо виступали , без комплексів, це все Ваша робота,  дорогі учителі . Те що виступали учителі разом із дітьми , перевершило всі очікування від концерту. Це так красиво було, як одна сім'я виступала! Такий сценарій чудовий , все продумали, ні про що не забули , ні про кого . Молодці !  Я бажаю вам усім міцного здоров'я, натхнення , професіоналізм, терпіння . Хоча у Вас це все є , то ж так тримати! Я аплодую вам стоячи. Молодці!»

Зворушило і слово голови ветеранів села Близнюка В. Д., який розповів про історію будівництва школи та побажав їй добра і процвітання. Зі сльозами на очах згадував він ті дні, коли ще сімнадцятирічним юнаком допомагав будівничим. Стіни та фундамент школи «росли» у нього на очах. Незабутні спомини…

А ще гості зазначили, що хоч і відзначаємо півстолітній ювілей, але школа молодіє від усмішок дітей, невтомності та творчості педагогічного колективу. Вони робили і роблять усе для того, щоб рідний навчальний заклад процвітав. Школа розвивається, міцніє, завойовує авторитет, впевнено крокує у майбутнє, завдячуючи органам влади, спонсорам, випускникам закладу. Весь педагогічний колектив щиро вдячний їм всім за  добре серце, за допомогу, за те, що вони є.

Гордиться альма-матер своїми випускниками. Є в нас  економісти, агрономи, лікарі, вчителі, будівельники, працівники полів, без них, працьовитих і наполегливих, роботящих і невтомних, не може існувати наша держава. Та ким би  вони в житті не стали, завжди з честю носитимуть ім’я випускника Дяківської  школи, девіз якої – «Поспішаймо робити добро».

Цікавим видався святковий концерт, під час якого зачаровувало буквально все: пісні та танці у виконанні дітей та вчителів, глибокий  зміст сказаного, щира українська мова, теплота, з якою вчителі та діти говорили про школу. Звучали музичні й поетичні привітання у виконані учителів, учнів та випускників школи.

Після свята усі не поспішали додому: одні розглядали стенди, інші затримувались біля фотографій, впізнавали, ділились враженнями, згадували друзів, непомітно витираючи сльози та ховаючи їх за посмішками, пригадували шкільні витівки, безпечну молодість, дивувались плинності часу. Адже півстоліття для людини – це океан емоцій,  сповнений перемогами, поразками, успіхами вже власних дітей, онуків, правнуків… Панувала надзвичайно тепла та щира атмосфера.

Отож, рідна школо, нехай тече голубим безмежжям щастя твоїх вихованців, хай врожайною буде твоя педагогічна нива, хай високо в небі, обнявшись із сонцем, пливе веселкою доля твоєї великої, дружної сім’ї.

З ювілеєм тебе, рідна школо!

 Світлана Шевченко,  заступник директора з НВР 

11.12.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 «147» 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284
Всього новин: 1700