Акція « П’ять картоплин»

Впродовж вересня 2017 року проведено у  33 навчальних закладах району благодійну акцію «П’ять картоплин». Колективно зібрано 4718,5 кг картоплі та інших овочів   (у 2016 році - 8477 кг),  з яких  2025,5 кг передано у районне Товариство Червоного Хреста. 1101кг овочів  роздано  учнями шкіл  одиноким малозабезпеченим  односельчанам, сім'ям, які потрапили  до складних життєвих обставин. Учні Красносільської, Маньківської, М'якохідської загальноосвітніх шкіл та НВК с.Шумилів передали зібрану картоплю у Територіальний центр по обслуговуванню літніх людей у с.Маньківка ( 755 кг). Крім того, педагоги та учні Маньківської школи організували для мешканців закладу виховний захід «Милосердя і доброта-найвищі людські цінності».

Колективи  Малокиріївської та Бирлівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів передали картоплю військовослужбовцям в зону АТО –  344 кг. Частину урожаю залишено в школах для покращення харчування дітей пільгових категорій (Дяківська, Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Тернівська, Бершадська №2 ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Найбільше картоплі зібрали серед  шкіл І-ІІ ступенів: Бирлівська (259 кг), Дяківська (200кг),Ставківська (162кг) школи. Добре організували благодійну акцію і в ЗОШ І-ІІІ ступенів. Найкращі результати у  Війтівської( 430 кг), Баланівської(360кг),Бершадської №1(330 кг), Флоринської (297 кг).

До Дня людей похилого віку, Дня ветерана активізовано діяльність по впорядкуванню обелісків Слави та шефської допомоги людям похилого віку по збиранню врожаю, прибиранню присадибних ділянок.  Акції «Грані добра», «Добротою себе перевір», «Добрі справи-запорука милосердя», «Зірка пам’яті», «Турбота і милосердя», а також операції «Турбота», «Милосердя»  організовано в більшості  навчальних закладів  району.

 

Валентина Куцак, методист РМК

 

12.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Вісті з Маньківської школи

Згідно Розпорядження  КМУ  від 12 липня 2017 р. №463-р передбачені роботи з реалізації проектів по  будівництву модульних котелень у Лісничанській, Осіївській, Бирлівській та Маньківській школах . Крім того, передбачено капітальний ремонт покрівлі Маньківської ЗОШ І-ІІ ступенів на 460 тис.  Завдяки злагодженій роботі вже завершуються роботи по перекиттю даху Маньківської ЗОШ І-ІІ ст.. Завдяки спонсорській допомозі керівника сільськогосподарського підприємства, депутата районної ради Савченка С.П.,народного депутата України Кучера М.І. та при підтримці відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації і Маньківської сільської ради освоюються 630 тис.грн. для створення комфортних умов навчання і виховання учнів школи.

 

 

Адміністрація Маньківської ЗОШ І-ІІ ст.

12.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Тиждень біології в школах району

Природа подарувала нам розум для того,

щоб ми все життя розгадували її таємниці.

Леонід  Сухоруков

Розгадувати таємниці життя, вивчати закони природи, знайомитись із природою рідного краю та проводити науково-дослідну діяльність  учні шкіл мають можливість не лише на уроках природничого циклу, але й під час Тижня біології,  який традиційно проходить у навчальних закладах району в останній тиждень вересня.

Розпочався Тиждень під девізом «Пізнання починається із здивування»: тематичними лінійками, інформаційними вісниками, організацією виставок літератури з біологічної тематики, конкурсу стінгазет, виставки творчих робіт (на фото учні Крушинівської ЗОШ).

З метою популяризації природничих знань,  розвитку екологічного світогляду учнів  до планів предметного Тижня включені просвітницько-виховні заходи. Так, у Бершадській ЗОШ №1 відбулось засідання  круглого столу  на тему «ГМО – користь чи шкода?», Крушинівській ЗОШ І-ІІ ст. та  НВК Шумилів «Збережемо планету чистою»,  у Великокиріївській ЗОШ І-ІІІ ст. – «Давай повернемо Землі всі веселкові кольори», у Маньківській ЗОШ пройшла науково-практична конференція «Природа – наш дім», у Осіївській  - конференція «Орнітофауна села Осіївка», а в Флоринській школі виховні години з проблеми екологічного стану свого населеного пункту та презентація  роботи шкільного лісництва. У Шляхівській ЗОШ І-ІІІ ст. організовано диспут за участю старшокласників «Отруйність спиртів, їх згубна дія на організм людини»,  у Березівській ЗОШ І-ІІ ст. «Що ховається за чашкою кави", а в Бершадській №1 актуальними темами дискусій обрали наступні – «Яке харчування можна вважати раціональним?»  (9-10 кл), «Зоопарк – вязниця для тварин?» (6 кл).  Вчилися захищати проекти і учні Бершадської ЗОШ №3 (на фото учні Бершадської ЗОШ №3)

 Обов'язковими супутниками пізнавальної діяльності учнів є інтелектуальні конкурси.  Розгадування кросвордів, загадок, ребусів організували для учнів початкових та середніх класів у Березівській, Кидрасівській, Крушинівській, Ставківській ЗОШ І-ІІ ст., НВК с.Теофилівка, Бершадській №2, Великокиріївській, Красносільській, Михайлівській, Серединській ЗОШ І-ІІІ ст. Конкурс ерудитів «Цікава ботаніка» пройшов у 6 класі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, «Найрозумніший природолюб школи» - у Крушинівській школі;  брейн-ринг юних біологів відбувся у Поташнянській та Флоринській ЗОШ І-ІІІ ст., а КВК «Біологічний хокей» у Михайлівській ЗОШ.  Природнича гра «Що? Де? Коли?» зібрала юних природознавців Теофилівського НВК, а інтелектуальна гра «Слабка ланка» - учнів Красносільської та Бершадської №1 шкіл. Старшокласники Великокиріївської школи включились в навчальну гру «Бажана дванадцятка», а семикласники Лісничанської школи були активними учасниками гри «Юні дослідники». Тематичні вікторини «У світі тварин та рослин» проведені учителями біології у Голдашівській, Кидрасівській, Малокиріївській, Ставківській, Бершадській №2,  Михайлівської, Осіївській, Серединській  ЗОШ І-ІІІ ст.,  «хвостата вікторина» запамятається дітям Шляхівської школи, а «грибна мозаїка» учням Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (на фото учні Лісничанської ЗОШ).

Гра – важливий  компонент навчального процесу, яка «…навіть нудне знання вмить перетворює на цікаве і захоплююче».  В межах Тижня біології  організовано  пізнавальну гру «Веселий експрес»   для  учнів Красносільської та Шляхівської ЗОШ, інтерактивну гру «Зоряний час» для семикласників міської школи №3, а «Щасливий випадок» був в Осіївській школі. Сюжетно-рольова гра «Суд над отруйними рослинами»  відбулась у Поташнянській,  «Як не захворіти на грип» у Березівській  ЗОШ І-ІІ ст.,  а інтелектуально-розважальна гра «Я люблю біологію» - в Серединській ЗОШ І-ІІІ ст. Запам'ятається учням Бершадської ЗОШ №3 біологічний квест «Скарби Зеленої планети» Традиційним заходом  в рамках Тижня біології  є виставка-конкурс «Щедрі дари осені», яка була проведена у НВК с.Теофилівка, Дяківській, Маньківській, Поташнянській ЗОШ І-ІІ ст., Бершадській №1, Великокиріївській, Серединській ЗОШ І-ІІІ ст.  Із задоволенням учні шкіл демонстрували свої творчі здібності під час конкурсу на кращу композицію з природніх матеріалів, кращий малюнок  чи стінгазету, краще фото у номінації «Мої домашні улюбленці» » (на фото учні Бершадської ЗОШ №1) тощо.

 З метою спостереження за осінніми змінами в природі були організовані екскурсії для дітей початкових та середніх класів у НВК с.Шумилів, Поташнянській, Бершадській №3, Серединській школах.

Любов до природи визначається не лише милуванням її красою, але й щоденним дбайливим ставленням до до неї, з особистою відповідальністю кожного за її схоронність.  Протягом вересня у всіх школах району проводилась трудова акція(на фото Янчук Софія, Баланівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  Василь Сухомлинський казав, що, дитина від своєї природи - допитливий дослідник, відкривач світу. Слід  дитину спонукати до самостійної пізнавальної діяльності, формуючи з малих літ допитливість, прагнення до навчання, яке має бути радісною працею.”  Саме предметні тижні дають можливість краще розкрити та зрозуміти навчальний предмет, розширити кругозір дитини та сприяти пізнавальній діяльності.

 

 Ірина Романчук, методист РМК  

12.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Достойна зміна в армспорті!

З 6 по 8 жовтня  2017 року в м. Одеса  відбувся кубок України з армрестлінгу. Участь у цьому популярному виді спорту взяли участь  більше 150 учасників з 19 областей України. Метою чемпіонату  було пропагування здорового способу життя, популяризація армспорту, як масового виду спорту.

Вдало виступила на  даних змаганнях учениця Війтівської ЗОШ Скрипник Олександра Сергіївна ( тренер Оксана Дяченко), яка  у своїй ваговій категорії  виграла бронзову медаль.

Вітаємо Олександру з  успішним виступом на змаганнях.

 

Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу

12.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Зустрінемо зиму з теплом. Баланівська школа - вісті з будівництва

Згідно розпорядження  КМУ  від 12 липня 2017 р. №461-р «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2017 року» з метою  приведення опалювальних пунктів  навчальних закладів у відповідність до  «Правил будови і безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів»  у 2017 році заплановано  виведення  з підвалів котельні у п′яти навчальних закладах: Лісничанській, Баланівській, Осіївській ЗОШ І-ІІІ ст. та Бирлівській і Маньківській ЗОШ І-ІІ ст.

Першою розпочали роботи в Баланівській школі.  Із загальної суми, яку виділено на побудову модуля ( а це – 1 млн. 355 тис. грн..) вже перераховано 330,1  тис. грн.. на закупівлю будівельних матеріалів.  Проводяться будівельні роботи:  залитий фундамент під опалювальний модуль, майже завершені стіни. Барський машинобудівний завод виготовив два сучасні водогрійні котли загальною потужністю 400 кВт.

Робота йде швидко. Сподіваємось,  що холоди в Баланівській школі зустрінуть з новою, потужною, енергозберігаючою, а головне – безпечною, котельнею!

 

Адміністрація Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.

12.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Районна спортакіада. Футбол

6 жовтня 2017 року на районному стадіоні «Колос» відбулись фінальні змагання з футболу за програмою районної Спартакіади серед ЗОШ І-ІІІ ст.

У фіналі взяли участь команди Бершадської №3, Осіївської, Війтівської, Флоринської загальноосвітніх навчальних закладів району.

За підсумками проведення змагань І місце посіла команда Осіївської школи, другими були футболісти з с.Війтівська і на третьому місці спортсмени Бершадської школи №3.

Усього у даних змаганнях взяли  участь 15 команд.

По завершенню змагань переможці і призери були нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

 

Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу

12.10.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 «146» 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263
Всього новин: 1573