Проліски надії 2018. Цікаве - попереду!..

З метою зміцнення творчих зв’язків між учнями і вчителями, підвищення художнього рівня виконавської майстерності творчих колективів протягом тижня , а саме з 14-16 лютого, стартував традиційний районний фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2018». Добре продумані програми, серйозні професійні виконання вокалу та хореографії , хорове виконання,  вишукані костюми не залишили байдужими  членів фахового журі.

Уже відбулись звітні концерти творчихколективів в таких школах: Шляхівській, Тернівській,  НВК с. Теофилівка, Дяківській, Тирлівській, Ставківській, Серединській,  Березівській,   Устянській,  В.Киріївській, Осіївській,  М.Киріївській,  Лісничанській, Михайлівській, Голдашівській, Кидрасівській, Війтівській, Баланівськаій, П’ятківській.

Щорічний районний фестиваль продовжується... Бажаємо всім учасникам успіхів, вдячних глядачів та бурхливих оплесків!

 

Відділ освіти, фізичної культури та спорту

 

19.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Перемоги в армспорті

Нещодавно в м. Козятин відбувся чемпіонат Вінницької області з армрестлінгу. Участь у цьому популярному виді спорту взяли участь більше 70 учасників. Метою чемпіонату  було відбір кращих спортсменів для у часті у Всеукраїнських  і міжнародних  змаганнях , а також пропагування здорового способу життя, популяризація армрестлінгу як масового виду спорту.

За підсумками наші спортсмени успішно виступили на даних змаганнях здобувши 9 медалей різного ґатунку.

Перші місця у своїх вагових категоріях посіли:  Рожко Вікторія, Скрипник Олександра, Греченюк Роман.

Призерами змагань стали: Костенюк Марія, Фертюк Олександр.

Добре виступили  на змаганнях  Голубцов Валентин і Чоботарський Євген.

  Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу

19.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Нова українська школа – перші кроки

Освіта – це завжди незакінчений процес. З першого вересня 2017 року 100 пілотних шкіл в Україні розпочали працювати за проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти, що забезпечує реалізацію Концепції Нової української школи. Нове завдання школи — навчити дітей, як знання і навички втілювати в життя. У вересні 2018 року до цього долучаться усі школи України.

Щоб старт був упевненим, передбачена попередня  підготовка та навчання вчителів, що навчатимуть майбутніх першокласників та заступників директорів шкіл. З цією метою 12-13 лютого на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбулося засідання Компенсаційної школи для заступників директорів,  що зібрало представників із чотирьох районів  області.

Слухачі отримали інформацію про Державний стандарт загальної початкової освіти,  де розкрито його  концептуальні засади, охарактеризовано чинники забезпечення якості навчального процесу, прокоментовано структурні компоненти формули успіху Нової школи.

Найцікавішими були практичні поради, які допоможуть  підготувати освітнє середовище, забезпечити різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, інших партнерів, оцінити власну практику в контексті освітніх новацій, здійснювати моніторинг розвитку учнів. Практичний матеріал надасть перспективу його використання в умовах змін, забезпечить надійне підґрунтя для авторських пошуків, набуття власного досвіду в широкій і різноманітній практиці.

Сьогодні змінюється роль учителя. Його вже не сприймають як безпосереднє джерело знань, бо знання можна почерпнути і з інтернету, і з різноманітних книг, і з інших джерел.  Головне зараз – навчити учнів вчитися. Бо коли дитина займається тим, що їй подобається, вона знаходить для цього бажання, сили та енергію. І школа має стати тим середовищем, в якому можна все це втілити.

Аделаїда Філімонова, завідуюча РМК

 

19.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Вони пройшли Афган...

             14.02.2018 року  учні 10-11 класів зустрілися з воїном-афганцем  Івасиком А.О, який цікаво розповів про свій бойовий шлях в Республіці Афганістан. Зустріч організував вчитель предмету « Захист Вітчизни» Перепелюк М.С. Захід проведений в рамках тижня « Вони пройшли гарячі точки землі».

 

 

Адміністрація Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 

19.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Школа молодих спікерів

Як проводи шкільні дебати вчитиметься Аліна Анатоліївна Янчук, вчитель англійської мови П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ст. у Польщі. В лютому місяці  розпочав свою роботу семінар у рамках міжнародного проекту «Школа молодих  спікерів - дебатні клуби у Вінницькій області. Набір 2018». Це проект для учнів та вчителів зі шкіл Вінницької області. Мета проекту - навчання учасників якостям, що потрібні для функціонування в демократичному суспільстві, таким як: праця в колективі, «критичне мислення», міжособистісна комунікація, публічна презентація своєї позиції в дискусії, пошук та презентація аргументів. 

На дводенному семінарі у Вінниці вчителі навчалися, як використовуючи оксфордські дебати, виховувати ці якості в учнів. Адже одним із завдань проекту є те, щоб діти, які працюють за цією методикою, навчилися  обмінювалися досвідом та проводили міжшкільні дебати.

З 17 по 24 березня вчителі відвідають Польщу для проведення занять. По поверненню з Польщі вчителі допоможуть учням 9-11 класу створити Дебатні клуби в своїх школах - формально їх створити, написати статут, а також організувати та провести дебати. Проект закінчиться публічними дебатами, учні покажуть свої вміння для себе та запрошених гостей. Самі дебати будуть записані та розміщені для огляду в Інтернеті.

Демократія – це не коли всі думають однаково, а коли кожен має свою думку і вміє її відстояти.  «Такі дебатні клуби навчать дітей відстоювати свою думку, – говорить Аліна Янчук, – я  сподіваюсь, що це тільки початок і такі проекти допомагатимуть  укріплювати дружні відносини між Україною та Польщею».

Участь у відкритті  заходу взяв голова обласної Ради Анатолій Олійник, консул Республіки Польща у Вінниці Пшемислав Шиманські,  координатор проекту «Школа молодих  спікерів - дебатні клуби у Вінницькій області» Урсула Малінська, віце-президент правління фундації  «ФЕРСО» Ярослав Ващик, керівник секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк та ректор Вінницької Академії непевної освіти Степан Дровозюк.

Адміністрація Пʼятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Представляємо нові підручники видавництва

Дорогі друзі!

Майже 20-річний шлях видавництва «Грамота» книжкотворення позначений десятками інноваційних підручників і посібників. Ми працюємо з найкращими авторами для найкращих читачів учнів і вчителів нашої країни.

«Грамота» умотивований та активний учасник упровадження Нової української школи довготермінової реформи, унаслідок якої вже нинішні школярі мають відчути зміни й отримати необмежений доступ до здобуття якісної освіти.

Нова українська школа заохочує до створення особистісно орієнтованих інноваційних навчальних ресурсів,  що допомагатимуть учителям формувати в учнів усвідомлену потребу до навчання впродовж  життя, світогляд, цінності культури, уміння й навички, необхідні для життєвого й професійного вибору, відповідно до глобальних викликів сьогодення та тенденцій майбутнього.

У цьому році творчий колектив видавництва «Грамота» створив для вас, друзі, нові підручники для 5 класу, які внесено до затвердженого переліку підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році. Підручники створені відповідно до оновленої програми та концепції Нової української школи на засадах компетентнісного підходу. Згідно з рішенням колегії МОН України від 21.12.2017 р. (протокол № 9/2-19), вони отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Знаючи про вашу, колеги, зацікавленість, просимо ознайомитися із пропозицією видавництва «Грамота» за покликанням http://gramota.kiev.ua/  та поділитися інформацією про новинки з учителями.

http://gramota.kiev.ua/konkurs/444-zarubizhna-literatura-5kl 

«Зарубіжна література» автори Ніколенко Ольга Миколаївна, Конєва Тетяна Михайлівна, Орлова Ольга Василівна,  Зуєнко Марина Олексіївна та Кобзар Олена Іванівна

 

 

 

  

http://gramota.kiev.ua/konkurs/443-nimetska-mova 

 

 «Німецька мова (1-й рік навчання)»    автори  Сидоренко Марина Миколаївна та Палій Олександр Анатолійович

 

 

 

 

   

http://gramota.kiev.ua/konkurs/442-ukrainska-literatura-5kl  

 

«Українська література»

 автор Авраменко Олександр Миколайович

 

 

 

 

  

http://gramota.kiev.ua/konkurs/441-ukrainska-mova-5kl

«Українська мова»               

автори Єрмоленко Світлана Яківна, Сичова Вікторія Томасівна

 

 

 

    

 http://gramota.kiev.ua/konkurs/445-intehrovanyi-kurs-literatura-rosiiska-ta-zarubizhna-5kl

Інтегрований курс «Література» (російська та зарубіжна)»

автори Бондарева Олена Євгенівна, Ільїнська Ніна Іллівна, Бітківська Галина Володимирівна та Мацапура Валентина Іванівна

 

 

 

 Навчальна література видавництва змістовна, сучасна, спрямована на забезпечення доступу учнів до якісної освіти. Наші книжки заохочують дітей набувати життєво важливих компетенцій упродовж усього життя, сприяють особистісному зростанню кожного. Підручники укладено згідно з вимогами чинних навчальних програм, затверджених Міністерством освіти і науки України.

 Принагідно повідомляємо, що за сприяння видавництва «Грамота» можливе проведення творчих зустрічей освітян та авторів підручників, у ході яких вони презентуватимуть свої навчальні й методичні новинки, а також поділяться деякими таємницями підручникотворчої «кухні». Усі охочі матимуть можливість поставити гостям запитання, отримати відповіді на них, а також автограф, зробити світлини на згадку.

Ваші пропозиції щодо організації творчих зустрічей з авторами стануть предметом нашої особливої зацікавленості. Видавництво «Грамота» відкрите для спілкування заради взаємного культурного збагачення та налагодження тісних взаємовигідних контактів. Ми працюємо для й заради дітей та освітян країни.

Валентина Куцак, методист РМК

 

19.02.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 «128» 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276
Всього новин: 1656