Армспорт. Районні змагання

31 березня 2018 року в м. Бершадь відбулись районні змагання серед юнаків і дівчат з армспорту. Метою змагань  було пропагування здорового способу життя, популяризація армспорту, як масового виду спорту.

За підсумками змагань спортсмени продемонстрували хороші результати.

 

Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Скрипник Олександра, Кравчук Вікторія, Недобитко Софія,  Рожко Діана, Демчук Євген, Клибанський Ярослав.

Переможці і призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації та медалями федерації армспорту району.

 

 

Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу

02.04.2018 | Aдмін | Читати далі

Навчальний візит до Лодзинського воєводства в рамках проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області»

Завершився другий етап реалізації спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації ФЕРСО (Польща) за сприяння Лодзинського воєводства Республіки Польща  «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 2» – тижневий візит вчителів  до Лодзинського воєводства.

З 18 по 24 березня делегація з 27 освітян Вінниччини мала змогу познайомитись із роботою польських шкіл у невеликих муніципальних утвореннях і округах Лодзинського воєводства. Також учителі переймали досвід використання методів дискусій та активізації роботи учнів і вивчали питання, пов'язані зі створенням громадянського суспільства, переймали навички, корисні для функціонування в демократичному суспільстві, такі як: командна робота, «критичне мислення», міжособистісне спілкування, публічне подання своєї позиції в обговоренні, пошук та правильне подання аргументів.

Однією із візитних карток міста Лодзь є кінематографічна школа. У ній студенти отримують знання, готуючись до роботи режисера, оператора, аніматора, фотографа, сценариста, редактора, керівника виробництва та актора. Наука включає практичні семінари, теорію та історію культури і мистецтва, що слугує всебічному художньому та науковому розвитку.

Також українські педагоги відвідали Центр удосконалення вчителів, побували на  практичних заняттях учнів, де розповіли про особливості підвищення професійної кваліфікації вчителів та побачили як відбуваються заняття дітей у майстернях центру.

Барбара Мурас, директор центру, із задоволенням представила директора середньої школи при університеті, який розповів про особливості навчання у даній школі, а також презентувала модерний стиль навчального закладу. Вразила сучасна медіабібліотека, кабінет самоврядування, оснащення лабораторій, навчальних класів та «антишколи» – куточки релаксації дітей.

Наступний день був ще більш насичений і вражаючий, оскільки першу половину делегація провела у початковій школі № 81, яка працює за проектом «Школа прокидається». Директор школи у своїй промові ознайомила із досвідом реформування освіти, розкрила особливості навчання у школі, коротко розповіла про історію становлення навчального закладу. Учасники проекту мали можливість відвідати уроки, перейняти нові методи та форми роботи з дітьми під час уроків та у позаурочний час. Інформативною була зустріч із адміністрацією центру професійної освіти. У центрі сучасне обладнання, яке максимально наближене до обладнань заводів та фабрик. У студентів дуальне навчання: 2 дні – заняття у центрі, 3 дні – практичні заняття на заводах і фабриках.

Не менш цікавим та насиченим був і третій день перебування в Польщі. Учасники делегації мали можливість ознайомитись із школою спортивного мистецтва. Це приватна школа, яку заснував відомий баскетболіст Марцин Гортат. Дана школа відкрита для талановитих дітей не лише Польщі, а й інших країн, тому була організована зустріч з учнями, які родом із України.

Оскільки ключовою концепцією даного проекту є Оксфордська дискусія, то наступний день пройшов у стінах Фонду освіти та розвитку громадянського суспільства FERSO. Отримали величезний багаж знань із проектної технології. Розвивали навички проведення Оксфордських дебатів,які є формалізованим обміном аргументів, що можна використовувати під час уроків гуманітарних наук.

Наступного дня на учасників чекала поїздка у сусіднє містечко Серадз. У міській раді зустрічалися з президентом Павлом Осієвалою та  відвідали початкові школи № 4 та 8, а також в дитячий садочок № 6. Заклади мають найновішу матеріальну базу, роками зібрану за рахунок участі у місцевих і міжнародних грантових програмах та написанню якісних проектів. Значна увага в цих школах приділяється саме  інклюзивному навчальному процесу. У навчальних закладах усе максимально пристосовано для діток з обмеженими можливостями: додаткові заняття з учнями, інтегровані кімнати,  методики роботи з дітьми (Montessori).

Метою поїздки було не лише ознайомлення з роботою навчальних закладів Польщі. Щоденно з вчителями працювали тренери Ярослав Ващик,  Ольга Буковчик,  Ольна Шмурлік,  Ула Малінська, куратори з Вінниці Олена Герасімова, Ольга Рябоконь та Ірина Лознінська.  Вони ознайомили делегацію  з основами створення дебатних клубів в школах та поділились досвідом щодо використання методик роботи з учнями. Адже одне з головних завдань поїздки – підготовка вчителів для створення у своїх школах учнівських дебатних клубів. Після повернення вчителі-учасники проекту «Школа молодих спікерів…» допомагатимуть учням 9-11  класів організувати роботу дебатних клубів у своїх школах – складати статут, організувати роботу,  і проводити дискусії. Тому значна частина уваги була приділена  саме цьому напряму.

Завдяки польським та українським організаторам поїздка виявилась надзвичайно цікавою, плідною та насиченою для її учасників.

Аліна Янчук, вчитель англійської мови  П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

02.04.2018 | Aдмін | Читати далі

Про підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Квітуча Україна»

З метою формування екологічної культури особистості, активізації пізнавальної, творчої діяльності учнів, залучення учнівської молоді до роботи щодо покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну територій навчальних закладів, з 05 по 20 березня   2018 був проведений районний  відбірковий (заочний) етап Конкурсу.

У районному етапі Конкурсу взяли участь учні Бершадської №3, Баланівської, Устянської, Серединської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бирлівської, Поташнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, вихованці Бершадської СЮН.

В рамках Конкурсу діти працювали над створенням проектів з благоустрою територій навчальних закладів, знайомились із сучасними технологіями ландшафтного дизайну та зеленої архітектури, вивчали різновиди дерев, кущів, квітково-декоративних рослин, що використовуються в озелененні, проводили дослідницьку роботу з квітникарства.

Всі представлені  проекти відповідають вимогам конкурсу та передані на Вінницьку обласну станцію юних натуралістів для участі в обласному етапі Конкурсу.

Зоя Панченко,  директор СЮН

02.04.2018 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо переможців обласного етапу ХІ Міжнародного екологічного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців»!

Номінація – «Зі щоденника моєї тваринки» , оповідання:

За зайняте І місце:

-  Бойко Надію, ученицю 7-А класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

-  Козленка Костянтина, учня 5 класу Поташнянської ЗОШ І-ІІ ст.

Номінація  —  «Стань артистом»:

За зайняте ІІІ місце:

-    Грубу Аліну, ученицю 6 класу Ставківської ЗОШ І-ІІ ст., вихованку Бершадської СЮН

Номінація  «Мій улюбленець в об’єктиві»:

За зайняте ІІІ місце:

-  Котогуру Максима, учня 5 класу Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація – «До серця притули» — іграшка домашньої тваринки:

За зайняте ІІ місце:               

-   Гнєдич Софію, ученицю 6-Б класу Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району.

Номінація – «Можу вас розважити» – відеоролик з кумедною поведінкою домашніх улюбленців.

За зайняте ІІ місце:

-  Бабія  Олександра, учня 5 класу Серединської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Думанського

Номінація - «Кадри з казки» — герой з улюбленого мультфільму, художня робота.

За зайняте ІІ місце:

-   Тодоренко Василя, учня 2 класу Осіївської ЗОШ І-ІІІ ст. 

Зоя Панченко, директор СЮН

02.04.2018 | Aдмін | Читати далі

Пробне ЗНО-2018. Спробуй свої сили!

В останній день березня усі зареєстровані на пробне ЗНО  учасники виконували завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

В Бершадському районі працював пункт пробного тестування на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Із 174 зареєстрованих з′явились 166 учасників. В організації роботи пункту пробного тестування  було задіяно 37 чоловік: інструктори, старші інструктори, чергові, відповідальний за пункт тестування та його заступник. Також були присутні лікарі Бершадської ОЛІЛ на випадок нестандартних ситуацій. Для  учасників пробного ЗНО  підготували 15 аудиторій, що забезпечило повну автономність  за усіма предметами. Найбільше було учасників тестування з історії України  - 53, математики – 44,  англійської мови – 37.

Вперше тести з іноземних мов містили частину «Розуміння мови на слух», яка передбачала прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань. Аудіофайли із цими завданнями пробного зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, німецької, французької, іспанської мов розміщено у розділі «Пробне ЗНО». Пропонуємо ознайомитися з ними.

 

Бажаємо усім випускникам та абітурієнтам ґрунтовної підготовки та вдалої здачі ЗНО-2018!

01.04.2018 | Aдмін | Читати далі

Твоє здоров’я в твоїх руках

В рамках тижня «Твоє здоров’я в твоїх руках» у  Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів№3 відбулася зустріч з лікарем психіатром – наркологом  Бершадської  районної  центральної  лікарні  Яцюком  Олександром  Сергійовичем.

Метою зустрічі була пропаганда серед учнів здорового спосібу життя,  а також переконання підлітків , що нікотин та алкоголь – сильна отрута,  а наркоманія – страшна хвороба, а не веселе проведення часу. Виховувати в молодого покоління дбайливе  ставлення  до власного здоров’я. Особливу зацікавленість учнів викликали практичні заняття з алкотестером, проведенні  лікарем.

Адміністрація Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

29.03.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 «104» 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263
Всього новин: 1573