Семінар завідуючих та методистів району

           Відповідно до плану роботи РВО 11 жовтня 2013 року на базі ДНЗ «Пролісок» м.Бершадь відбувся семінар завідуючих та методистів району, в якому брав участь міський голова М.І.Кольченко.

           Присутні мали можливість переконатися, як поряд з впровадженням інноваційних технологій все популярнішим методом роботи з дітьми є казкотерапія.

         Так, цілющі властивості казки було покладено в основу казки «Ріпка», яку представив колектив педагогів дитячого садочка разом з дітьми. Під час театралізації було досягнено головної мети – перетворення негативних образів на позитивні, спад психологічної напруги у дітей, забезпечення їх емоційного стану.        В ході обговорення проблеми досвідом роботи поділилися завідуюча ДНЗ «Лелека» с.Осіївка Л.В.Парахонич та методист ДНЗ с.Війтівка А.П.Клебанська.

         Практичний психолог Кольченко В.В. провела з присутніми психологічний тренінг «Казкотерапія – інструмент психолога та педагога» та ділову гру «Казковий вернісаж».

        Дійство проходило в оформленому, відповідно до сучасних вимог, музичному залі, який вигравав всіма барвами осені.

         Цікаво, естетично була представлена виставка батьків, вихователів та дітей «Дари осені».

         Підвела підсумки семінару методист РМК Цимбалюк М.М., яка налаштувала присутніх  на організацію змістовної роботи з даного питання як педагогів так і батьків.

         Міський голова Кольченко М.І. подякував колективу дитячого садочка «Пролісок» за добру роботу,  повідомив про плани на майбутнє - відкриття додаткової групи, а ще вручив садочку подарунки, які необхідні для організації навчально-виховного процесу.

Цимбалюк М.М., методист РМК14.10.2013 | Aдмін

Вернутись назад