Бершадська екологічна агітбригада - найкраща в Україні!

З 16 по 19 вересня 2013 р. в Дніпропетровській області  Новомосковського району на базі дитячого реабілітаційного центру «Перлина Придніпров’я»  проходив ХІІ Всеукраїнський конкурс екологічної просвіти «Земля - наш спільний дім», в якому брала участь агітбригада «Еко-енерджі» з Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, під керівництвом Тенетко Я.В. і Зуб Г.В.

         Організатори конкурсу гостинно зустріли команду, забезпечили гарними умовами проживання,  харчування і відпочинку членів команди та їх керівників.        Під час відкриття конкурсу презентація команди була на високому рівні, для участі в конкурсі були представлені: цікавий демонстраційний, мультимедійний  матеріал, театралізоване дійство, атрибутику до гри «Тварини – частина природи», інформаційно-пошукові проекти.

В перервах між змаганнями дітям були надані оздоровчі процедури. Також проводилися цікаві екскурсії по м. Дніпропетровськ та районі.

Змагалися 23 команди з різних областей України. В ході змагань команда «Еко-енерджі» виборола Гран-прі, 2 кришталевих та перехідний  кубки, також нагороджена двома грамотами та цінними подарунками.20.09.2013 | Aдмін

Вернутись назад