Методичні об’єднання вихователів та музичних керівників

28.05.2013 року на базі ДНЗ «Світлячок» та «Мрія» с.Війтівка відбулися районні методичні об’єднання вихователів та музичних керівників.

Вихователі ДНЗ «Світлячок» Каратнюк В.М. та Луцишина О.П., Безусяк Л.С. та Тимошенко Н.А. представили присутнім різні форми роботи з дітьми, розкривши тему «Орієнтування на вік, як на багатовимірну категорію».

Музичний керівник ДНЗ «Мрія» Херсонюк В.В. та вихователі Дяк Н.П., Козір Н.М. спільно з вихованцями старших груп продемонстрували здібності у музичній виставі «Коза-дереза».

Питання значення народної пісні в  музичній діяльності та її вплив на розвиток дитини було розкрито під час перегляду та обговорення заняття.Керівники методичних об´єднань Свистун Н.Є. та Усатюк  М.В. надали методичні рекомендації щодо створення розвивального середовища та провели майстер клас по виготовленню ляльки-мотанки.

У роботі заходів брала участь сільський голова Замкова М.В., яка розповіла присутнім про проведену роботу та плани на майбутнє щодо створення якнайкращих умов для маленьких війтівчан.

Підсумок роботи методичного об´єднання за рік підвела методист районного методичного кабінету Цимбалюк М.М.

 

 

Цимбалюк  М.М., методист РМК

 30.05.2013 | Aдмін

Вернутись назад