Підвищення енергоефективності в будівлі Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Болюча тема великих затрат на обігрів приміщення, звісно, не оминула і село Баланівку.
Будівельні норми 1967 року та господарський метод побудови школи не задовольняє нинішні вимоги щодо  збереження тепла. Стіни не мають вологоізоляції та якісного утеплювача, а вікна з дерев’яними рамами за 45 років втратили міцність і щільність та не створюють перешкод рухові повітря. Таким чином, більше 30% виробленого котельнею тепла постійно втрачається.
Проблема  дотримання санітарних норм з температури в зимовий період  завжди знаходиться в полі зору директора школи, райдержадміністрації, відділу освіти, районної СЕС, але забезпечити +18С в класах досить проблематична з кількох причин:
1.    Невисокий ККД малоефективних старих котлів.
2.    Низька якість вугілля.
3.    Невідповідна дозвільна норма вугілля на добу (сезон).
4.    Втрати тепла через вікна та стіни.
Попри відсутність реальних стимулів до економії коштів платників податків на енергоносії  та збереження виробленого тепла, керівники шкіл, завгоспи, батьківський комітет постійно  переймаються цим важливим питанням.
Постійна проблема нестачі бюджетних коштів  змушує керівника школи шукати інші джерела фінансування  корисних задумок.
Так у 2011-2012 навчальному році в Баланівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на ремонти, облаштування території школи, побудову внутрішніх туалетів та ін. використано біля 80 тисяч гривень, але щоб довести матеріально-технічний стан школи до рівня навчального закладу, скажімо, Польщі, то зусиль слід докласти надзвичайно багато. Ілюзій щодо виділення необхідного фінансування ми не маємо, тому настійно продовжуємо шукати позабюджетні кошти.
Наводимо гарний приклад співпраці з представниками бізнесу та батьківським комітетом. На території села Баланівки орендує землю ПрАТ «Зернопродукт » МХП, який очолює Кучер Микола Іванович – благодійник та меценат Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Люті морози 2012 року змусили директора школи зібрати за стіл перемовин учасників навчально-виховного процесу та вирішувати питання заміни старих дерев’яних вікон на металопластикові. І проблема  вирішилась позитивно : склали домовленість – батьківський комітет замінює  в класі 2 вікна, підприємці – 1.
 На сьогодні освоєно 7 тисяч гривень, наданих ПрАТ «Зернопродукт » МХП, та 50 тисяч 920 гривень батьківських коштів. За місяць замінено 25 вікон.
Загалом по школі із 156 вікон  45 замінено на металопластикові. Тож поле діяльності ще велике.
Хочемо подякувати  підприємцям Кучеру М.І., Плахотному М.Д., Панасюку Ю.А., класним керівникам, батькам, усім, хто причетний до цієї благородної справи з благоустрою рідної  школи.

Острук О.О., директор Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Шановні користувачі!

На цій сторінці ви можете залишити свої звернення до керівництва та працівників відділу освіти. Ви обов'язково отримаєте відповідь (коментар) на сайті або отримаєте відповідь по електронній пошті.


Сторінки: 123 ... 12
ВПР ответы 6 класс(28.04.2021г. 5:49)
CharlesPiowl Коментарі
ВПР ответы 5 класс

ВПР ответы 7 класс
Люстры купить в Москве(26.04.2021г. 21:39)
sovarDug Коментарі
Люстра — это не только источник света, но и элемент интерьера, часто задающий определенное настроение. На сайте https://lyustry.moscow/ можно найти огромный ассортимент разных люстр на любой вкус и бюджет. Можно также подобрать красивую люстру под любой стиль интерьера, чтобы она гармонично дополнила дизайн комнаты. Кроме того, все светильники из каталога магазина относятся к четырем самым популярным брендам и обеспечат в комнате постоянный и ровный световой поток. Это важно, так как свет — главная функция люстры, если отбросить эстетическую составляющую.
af6219841k83719b z77(26.04.2021г. 20:11)
JoshuaJup Коментарі
https://zootovaryvsems.site/post/cat+chow+urinary - https://ic.pics.livejournal.com/shalenaolena/21982935/37303/37303_900.jpg

дрейвен руны
руна тора
кенен руны
руны стихий
руна телепортации
квинн руны
руны форум
древнегерманские руны
денежная руна
джинкс руны

https://zootovaryvsems.site/post/cat+chow+urinary - outward руны


руна жива
руны обучение
руны талия
кассиопея руны
руна ар
руны беркана
сборка рун
гп руны
люциан руны
руна эйвазHi all! ma favorite city is af621
94eegfdsf2df83b v577
https://zootovaryvsems.site/post/cat+chow+urinary
примерный ресурс(22.04.2021г. 9:59)
Gaylordprams Коментарі
прекрасный сайт
795235-B21
Котел варочный электрический(21.04.2021г. 22:45)
JamesTub Коментарі
Котел варочный электрический

Купить варочный котел

Залишити звернення

*Ім'я:
*Email:
*Тема звернення:
*Текст звернення:
*Сума цифр числа шифр підтвердження рівна
* - обов'язково для заповнення.