Висувне меню

Останні новини

Керівництво відділом

21/07/2021
Оптимізації мережі закладів освіти

Це питання наразі є гостро нагальним і емоційно обговорюється всіма членами громади. Освіта переживає суттєві зміни, стоїть перед викликами сучасності та потребує підтримки на всіх рівнях. Держава фінансує зарплату педагогічних працівників, а місцева влада утримує всю мережу закладів освіти. Освітня галузь перебуває в стані реформування – здійснюється поетапне впровадження НУШ (нової української школи). Відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту»  юридичний  статус закладів освіти приводиться у відповідність до законодавства. Заклади загальної середньої освіти мають поділятися на початкові школи, гімназії та  ліцеї. Плануючи  зміни мережі, ці вимоги потрібно враховувати. 

Детальніше...  

20/07/2021
Проєкт «Активні парки – локації здорової України»

Проєкт   «Активні парки – локації здорової України» спрямований на організацію оздоровчої рухової активності громадян.  Мета проєкту – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку. Локацією для активного дозвілля визначено центральний парк  міста – популярне місце серед наших мешканців.Задля проведення мешканцями індивідуальних тренувань планується залучати такі основні елементи, як «шведська» стінка, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, а також зона (вільний простір). Обов’язковою умовою є облаштування цього обладнання QR-кодом...

Детальніше...  

16/07/2021
Рада вдосконалила механізм формування мережі ліцеїв

Верховна Рада ухвалила в другому читанні закон щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв. Закон вдосконалює окремі положення законів «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту» стосовно забезпечення доступності повної загальної середньої освіти та трансформації мережі закладів загальної середньої освіти. Зокрема законом, виключено норму, що обмежувала можливості для створення ліцеїв міськими радами в містах з населенням менше 50 тисяч осіб.

Детальніше...  

15/07/2021
Покладання квітів до пам’ятних меморіальних дощок загиблим бійцям в зоні АТО

15 червня працівники відділу освіти та спорту Бершадської міської ради здійснили покладання квітів до пам’ятних меморіальних дощок загиблим бійцям в зоні АТО, у минулому випускникам Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 - Герою України, полковнику Юрію Коваленку та кавалеру ордена «За мужність» В’ячеславу Дремлюху. Вони загинули, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини, проявивши мужність і героїзм у боях за незалежність. Слава Героям!  Герої  не вмирають!

 

Тартачна Оксана Михайлівна

Начальник Відділу освіти та спорту 

Тел. 2-17-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Петрова Жанна Аркадьевна

Учитель географии

Детальніше  

Татьяна Ивановна Дьякова

учитель литературы

Детальніше  

Михаил Иванович Семенов

Учитель физики

Детальніше

учитель литературы

 

© 2021. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради