Останні новини

Керівництво відділом

30/03/2023
Підсумки місяця: головні події

sport

Волейбол. Перемога! У м. Вінниця відбувся фінал обласних змагань з волейболу за програмою Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти. Волейболісти Флоринського та Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 змагалися з переможцями районних змагань, захищаючи спортивну честь не тільки Бершадської громади,

Детальніше...  

30/03/2023
Переможці обласного тижня здорового способу життя «Молодь за здоровий спосіб життя»

  • Рівна Анна, учениця Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 за зайняте  ІІІ місце в обласному конкурсі – захисті учнівських дослідницьких проєктів «Активний і здоровий спосіб життя – запорука довголіття»;
  • Тиханкова Вікторія, учениця Бирлівської гімназії за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі – захисті учнівських пошуково – дослідницьких робіт «Єдина краса - Здоров'я». 
Детальніше...  

30/03/2023
Участь позашкільних закладів освіти Бершадщини в обласній виставці

28 березня 2023 року у Вінницькому обласному центрі технічної творчості учнівської молоді відбулося відкриття обласних виставок робіт гуртківців та учнів Вінницької області.Свої роботи представили і 32 заклади позашкільної освіти з нашої області. На виставках представлено 24 експонати Бершадської станції юних техніків та 8 експонатів Бершадського Будинку дитячої творчості за 3 напрямками:

Детальніше...  

28/03/2023
«Проліски надії» відкривають світ талантів

Щорічно напровесні на освітянській ниві з’являються проліски талантів та мистецтва. «Проліски надії» – це конкурс, який об’єднав талановитих, творчих, креативних, який створив атмосферу свята, сприяв виявленню обдарованої молоді та розвитку творчих здібностей учнівських і педагогічних колективів.

Детальніше...

Тартачна Оксана Михайлівна

Начальник Відділу освіти та спорту 

Тел. 2-17-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Керівництво відділом 2

Детальніше  

Керівництво відділом 3

Детальніше  

Керівництво відділом 4

Детальніше

 

© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради