Дитинство – найкращий період людського життя. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами, а у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.
Міжнародний день захисту дітей в Україні відзначається з 1998 року. Це особливе свято сповнене світла, тепла та добра. День захисту дітей відзначають всією родиною. Для дорослих - це згадка про безтурботний період їхнього життя, а для дітей – ще один момент щасливого дитинства.
Хтось із відомих сказав: «Ми даємо дітям життя, а вони нам його зміст». Адже саме в дітях хочеться бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Наші діти – це найдорожче, що у нас є. Якими вони виростуть, таким буде майбутнє нашої держави сьогодні й кожного наступного дня.
Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників.
В міському дитячому парку керівники гуртків позашкільних установ міста для вихованців старших груп закладів дошкільної освіти весело і яскраво організували різноманітні ігри, квести, конкурси та розваги.
Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.
© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради