9 вересня на Бершадському міському стадіоні «Колос», відбулося свято усіх спортсменів, тренерів, вчителів та викладачів фізкультури, ветеранів та ентузіастів здорового способу життя - День фізичної культури і спорту.

Фізична активність є нашою природною потребою, необхідною для гарного самопочуття та загального благополуччя. Наша громада має славні спортивні традиції. Чимало спортсменів домоглися високих результатів на українських, європейських і світових аренах. На святі були присутні ті, хто присвятив своє життя спорту, справі популяризації та розвитку фізичної культури.
За багаторічну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість, гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні Бершадською міською радою оголошено подяку ветеранам спорту Бершадщини:
- Бабченку Григорію Васильовичу,
- Драчу Миколі Дмитровичу,
- Маляру Олександру Семеновичу,
- Дьоміну Олександру Олександровичу,
- Івашківському Василю Миколайовичу.
На міськомустадіоні було проведено товариську зустріч з міні-футболу збірної команди освітян та команди 16 державної пожежно-рятувальної частини м. Бершадь, дружні зустрічі волейболістів, фестиваль «Ліга сміливих», боксерські спаринг-поєдинки, розгорнуто фотовиставка «Спортивні миттєвості» та виставку малюнків «Я і спорт».
  fiz1fizk3
 
© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради