Серпень – особливий місяць для вчителів. Щороку о цій порі педагоги збираються, щоб у дружньому колі обговорити питання та проблеми, які постають перед початком нового навчального року. Традиційно в кінці серпня відбулося засідання професійної спільноти вчителів математики.
Оксана Когут, керівник Центру професійного розвитку, виступила щодо адміністрування групи, визначення спрямованості та внутрішньої структури на 2023-2026 роки. З особливостями методичних рекомендацій щодо організації освітнього процесу при вивченні математики,про оновлений зміст навчальних програм з математики та особливості його реалізації на засадах компетентнісного підходу розповіла керівник професійної спільноти вчителів математики Бершадської ТГ Людмила Кушнір.
Вчителі математики Бершадського ліцею ім. А. Матвієнко №1 Наталія Масловська та Лілія Поліщук поділились досвідом впровадження нового Державного стандарту у викладанні математики.
Створюючи умови для безперервного зростання рівня педагогічної майстерності вчителів було проведено практичний блок вчителькою математики Бершадського ліцею ім. А. Матвієнко №1 Ганна Погончик - «Підготовка до олімпіади з математики» та вчителькою математики Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст №2 Ганна Колісниченко - «НМТ - підсумки та плани»
Вчителі позитивно налаштовані на роботу у новому навчальному році та з нетерпінням чекають на зустрічі зі своїми учнями.
 
mat1 1
mat3 1
mat4 1
 
© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради